Multicar Movie Show (TV pořad)

Komedie

Česko, 1998, 60 min

Jednotlivé skeče: Úvodní píseň o multicaru *****; Struska1 *****; Tanec v továrně ****; V kanclu *****; Salon Beauty ****; Hotel1 *****; Jestli mě namíchneš ****; Mihotání ve vakuu *****; Struska2 ****; Ptačí nářečí *****; Jake a Tlusťoch *****; Hodináři ****; Kozáci **; Hotel2 ****; Snídaně ****; Fuck! ****; Struska3 ***; Závěrečná píseň Jsa podrbán *****. .............. Pôjdem sa koniečne riadně okúpať. - A ďaj si jedňu těplú vaňu ňa mňa!(2.9.2011)

Za nevyrovnanost jednotlivých segmentů by někdo zasloužil přeřadit na strusku, protože tohle i navzdory těm podařeným pasážím je těžce pod sklepácké možnosti.(6.4.2013)

Většina scének je solidních, proto škoda, že je sráží dolů, na sklepáky nezvykle slabé, pěvecké a taneční vložky... Vrchol za 5 stoprocentních hvězd je Struska, neherecký koncert Jiřího Macháčka & Ondřeje Trojana (ten lepší Trojan, aby bylo jasno:) ... jojo, "proletariát buržoazii nikdy neporozumí..."(23.6.2008)

Tento "film" se skládá z několika částí. Některé části jsou vtipné, některé naopka trapné. Musím se však zmínit o další kategorii a to je velmi vtipné. Ano, sklepácky humor je natolik originální, že má i svoje dobré povedené kousky. Právě v tomto cyklu, se jich mnoho. Možná to bude i úzkou podobností s Monty Pythony.(1.10.2005)

• altaica

PRO MUŽE: Jak jsem se tu minule rozplýval a vynášel do nebes Pumelici lesní moudrosti, tak nyní smutně civím na obrazovku a musím říci: Tudy ne, pánové, tudy cesta nevede. Někdo z kritiků dí,že tohle se povedlo jen napůl. Nikoliv tohle se naprosto nepovedlo. I to nejlepší vytržené z tohoto pořadu by v jiném sklepáckém pásmu bylo tím nejslabším. Trapné, nudné, blbé. Ač skalní fanda Sklepu musím křičet. To je viz.kvíz: název tlačítka na klávesnici IBM pro tvorbu velkých písmen – vynech efko.  PRO ŽENY A *CITLIVÉ* MUŽE: To nemohu, madame, i přes drama o slévačském dělníkovi a nevěře jeho ženy s klidným svědomím doporučit. To je blbé i na cvičeného foxteriéra.(10.10.2012)