Malí kluci (S03E04) (epizoda)

Little Boys

Komedie / Romantický

USA, 2007, 22 min

Štvrtá epizóda z tretej série amerického komediálneho televízneho seriálu "How I Met Your Mother" (Ako som spoznal vašu mamu) sa volá "Little Boys" (Malí chlapci). Robin Scherbatska si po rozchode s Tedom Mosbym hľadá nového partnera. Zoznámi sa s fajn chlapíkom, ale problém je v tom, že má syna z prvého manželstva. To Robin vydesí a nakonec kvôli tomu ukončí tento vzťah. Barney Stinson a Ted Mosby si dajú súťaž v randení. *****(2.2.2018)

Barney rozjede dokonale ďábelskou hru, Ted drží krok a Marshall jede pecky ve svém stylu. I když je odsunutý na vedlejší kolej, jednoznačně svým humorem tahá celý díl. Robin není tak hrozná, jako obvykle - i když to poměrně potápí. Lily prakticky jen pár štěků, ale tmelí to. Za mě super díl, který je díky mužské trojici jedním z těch nezapomenutelných.(18.6.2020)

100%(30.4.2018)

• - Písnička, která hraje v 19. minutě, je „Commit“ od The Blakes. Na konci epizody potom hraje „Jump Up“ od Reggae Revolution. (Duoscop)

• - V epizodě jsou zmíněny filmy Hřiště snů (1989) a Hra (1997). (SONY_)

• - Když Marshall (Jason Segel) říká kolikrát spal s Lilly (Alyson Hannigan), tak v českém dabingu místo 1053krát, řekne 10053krát, což je značný rozdíl. (Botak)