Barney s Tedem soutěží, kdo první sbalí vybranou holku. Ted žije v domnění, že vyhrává, ale nevědomky se stává pouhou součástí Barneyho rafinovaného plánu. Robin se mezitím seznámí se skvělým klukem, ale je v tom háček – má syna... (TV Prima)

MM_Ramone

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Štvrtá epizóda z tretej série amerického komediálneho televízneho seriálu "How I Met Your Mother" (Ako som spoznal vašu mamu) sa volá "Little Boys" (Malí chlapci). Robin Scherbatska si po rozchode s Tedom Mosbym hľadá nového partnera. Zoznámi sa s fajn chlapíkom, ale problém je v tom, že má syna z prvého manželstva. To Robin vydesí a nakonec kvôli tomu ukončí tento vzťah. Barney Stinson a Ted Mosby si dajú súťaž v randení. ***** ()

Wyrdas

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Barney rozjede dokonale ďábelskou hru, Ted drží krok a Marshall jede pecky ve svém stylu. I když je odsunutý na vedlejší kolej, jednoznačně svým humorem tahá celý díl. Robin není tak hrozná, jako obvykle - i když to poměrně potápí. Lily prakticky jen pár štěků, ale tmelí to. Za mě super díl, který je díky mužské trojici jedním z těch nezapomenutelných. ()

• Když Marshall (Jason Segel) říká kolikrát spal s Lilly (Alyson Hannigan), tak v českém dabingu místo 1053krát, řekne 10053krát, což je značný rozdíl. (Botak)
  • Písnička, která hraje v 19. minutě, je „Commit“ od The Blakes. Na konci epizody potom hraje „Jump Up“ od Reggae Revolution. (Duoscop)