Kriminální thriller natočený podle skutečného příběhu početných vražd mladých žen v Ciudad Juárez. Lauren (Jennifer Lopez) je vášnivá americká reportérka pro Chicago Sentinel. Její noviny ji vyslali do mexického pohraničního města Juárez, aby prošetřila sérii záhadných vražd. Jejich oběťmi jsou výhradně mladé ženy z celého Mexika, které se vydaly do pohraničí za prací. Lauren chce o tom napsat článek přímo na místě. Její pátrání je úspěšné, a výsledky jsou šokující. Zjistí, že jde o stovky obětí. Získá si tak důvěru místních továrních dělnic, ale sama se dostane do nebezpečí. (JOJ Cinema)

Miloško

Stokrát videná téma,z nevyriešeným záverom,keď vlády sveta využívajú lacné pracovné sily v rozvojových častiach sveta...atd. V tomto filme niečo škrípalo,nebola to J.Lopez,ale skor dej,ktorý bol pre mňa dosť nezaujímavý.A tie zbytočne preexponované filtre mexickej krajiny,a strihy,boli len tiež pekne účelové. ()

tatka

Halt sú tí Amíci tak zmlsaní, že nejaký problém si všimnú, až keď naň ukáže krásna baba. A JLo dopadne ako veľa krásnych žien vo filmovom priemysle /ostýcham sa napísať herečiek/. Stačí, že je vo filme a vyzerá. Potom si myslí, že keď vyzerala v 50 filmoch úspešne, že sa z nej stala automaticky herečka. Nestala, vidno to aj na tomto filme. Tú žeby zaujímali nejaké mŕtve robotníčky???? ()

wick

Námět špatný nebyl, ale scénář by potřeboval přepsat, a přeobsadit hlavní roli namísto Lopez, u které nevím, zda je horší zpěvačka nebo herečka. ()

wdc

Hodně ponuré prostředí i děj ochrany oběti znásilnění a pokusu o vraždu, vlastně proti zájmům těch, kdo tam mají moc. ()

CID7

Smutné pravda o životě v přihraničním mexickém městečku u hranic s USA. Lopez herecký výkon průměr+Banderas také průměr, ale za těžký život maxikánů hvězda navíc. ()

Parsek

No - asi je to v Juarezu problém, ale film mě nenadchl. Bohužel. Nicméně natočeno to špatně není, to jistě ne. ()

naytsirk

Mám se cítit provinile, že koukám na přístroj vyrobený za otrockých podmínek kdesi v Mexiku?? To bylo to jediný, nad čím jsem se zamyslel, když jsem na Hranici smrti koukal..... ()

Unrealik

Takový průměr, který nepotřebuji znovu vidět (nic moc technické zpracování, nedabovaní Mexičané, nepravděpodobné náhody). ()

rodl

Šlo to jistě natočit i lépe, bez zázračných náhod, krásných reportérek, bílé a černé zastřené žlutým oparem sálající poušti. Na druhou stranu happy-end si představuju jinak. Za podstatnější však považuji téma, ne zpracování. Téma zpochybňující mantru trhu, který z bídy a bezmoci zachrání všechny. Ani náhodou. A slyšet to chce málokdo. Film o bezmoci a nemožnosti nalezení cesty z bludného kruhu vytvořeného za účelem maximalizace zisků. Bohužel jen těch finančních a jen pro někoho. ()

Apii

Příběhově velmi silný film čerpající ze skutečných událostí. Výborně zvolení herci (dokonce i včetně zpěvačky Jennifer Lopez) ukazují, jaká krutost ve světě vládne. Jedny zákony pro bohaté a vlivné, jiné pro všechny ostatní. Smrt stovek mexických dělnic, pracujících v otřesných podmínkách a za almužnu, film předkládá s až dokumentárním pojetím a vytváří tak velmi smutný, ale zároveň intenzivní zážitek. ()

JerryPilsen

Celý film sází na to známé ONI.Jinak by to byla docela slušná detektivka.Ale celkové počty mtvých-to už snad bylo trochu moc ne? ()

lineker

Jeden z těch filmů po jehož konci máte chuť někoho šeredně nakopat do tlamy. Svět je prostě hnusný místo pro život. Tedy jen některých. ()