Advokát Ingo Lenssen se svým týmem vyšetřovatelů se specializuje na delikátní případy klientů, kteří dávají přednost soukromému vyšetřování před právním poradenstvím... (oficiální text distributora)

TETŘEF

Jen málo zasvěcených pochopili skrytého genia Lenssenovi paruky a pěstěného kníra. Katja Hassenbergová a Mark Bloomberg jakožto stále nervozní, ale velmi kvalitní vyšetřovatelé se ženou od případu k případu s nezdolnou snahou německého ovčáka. Komentátor revidující současné dění, politicky nekorektní mluva a plno gay vztahů, nebezpečných psů a otevírání dveří sponkou jsou dnes již GOLD recepty na moderní kriminálku. Nejlepší hlášky: "Ještě, že má toho psa na klíně, mohl by nás pokousat" (Mark Bloomberg schovaný za rohem (!) v Gay Clubu, pozoruje, že jeden podezřelý gay chová na klíně čivavu ; "Tady je koncentrace zla!" (Komentátor reflektuje halloweenskou párty v německém gay clubu) ; "Vyšetřovatelé jsou nervozní!" (Komentátor reflektuje pocity zkušených vyšetřovatelů kdykoliv jsou nervozní) ; "Je vrahem opravdu X Y?" (Komentátor) ; "Jdou do zadu na jedno číslo, půjdu to prověřit!" Mark Bloomberg) ()

Quijote

asi se ptáte proč a předem si odpovídáte něco ve smyslu chcaní proti větru. možná. podle mě tohle nepatří na 36. místo, ale na 1. místo. zdaleka to nejhorší, co jsem viděl. je to tak neuvěřitelně blbé, že je to vlastně ... neuvěřitleně zábavné. nezapomenutelné chvíle mi tento seriál přichystal hlavně při repríze vysílané kdysi o půl páté ráno, kdy jsem ho sledoval při ranní kávě. ()

lu-cinka odpad!

takovej německej Hercule Poirot xD nevydržím se na to dívat ani minutu, stačí znělka a přepínám, pro jistotu i vypínám tv úplně ()

CyriC odpad!

Měli jste někdy pocit, že vám někdo zasouvá ostnatý drát pomazaný šťávou z chilli papriček do zadnice? Ne? Nechcete? Tak se nekoukejte na tohle. ()

SidneyP

Je to strašný, fakt že jo. A nikomu ten názor neberu. Ovšem, když u toho děláte nějakou jinou činnost, tak nějak Vám ani nepřijde, že je to takovej humus. 10%. ()

Hermez odpad!

Unylé nezajímavé pseudodetektivní příběhy točené á la reality show, ač už na první pohled jenom jako.. Pokud bych téhle hrůze nedal odpad!, nemohl bych už nikdy použít nejen toto hodnocení, ale snad ani jednu či dvě hvězdičky. ()

Grimlok odpad!

To je tak blbej seriál, až to hezký neni. A ty Turci se taky musí nasrat všude, támhle Semir, tady Tekin. Nejlepší díl byl s teploušskym barem, při rozhovoru homosexuálů jsem spadl ze židle; ukázkový rofl. ()

Liduskaa

Když během žehlení prádla zjistíte, že v Německu je možné, že vám prodají dům a zapomenou si ve sklepě bednu plnou samopalů tak přece po vás nikdo nemůže chtít aby ste to brali vážně ne? ()