Advokát Ingo Lenssen se svým týmem vyšetřovatelů se specializuje na delikátní případy klientů, kteří dávají přednost soukromému vyšetřování před právním poradenstvím... (oficiální text distributora)

Wishkah odpad!

nereálná realita tohoto rádoby napínavého kriminálního seriálu je docela úsměvná. Už jen ty kníry Ingo Lenssena. Němečtí televizní tvůrci nám zase jednou ukázali zač je toho loket. ()

Schuldiner odpad!

Drtivá většina všech seriálů a filmů, která vzešla z německy mluvících zemí jsou naprosto dementní slátaniny!!! Tahle patří na úplný dno! ()

Hyb_rid odpad!

Ehm, má tohle vůbec smysl komentovat? Než vypustit tohle do světa vstříc nic netušícím divákům bych si být režisérem radši nechal zavést anální sondu aby mne přešly choutky točit takové zhovadilosti. Absolutní trash! ()

Mr.Dick odpad!

"Někdo nastražil naší mandantce kravský srdce do osušky, je to snad důkaz neopětované lásky?" Csss...silný kafe. DAS IST UNGLAUBTLICH, HERR KURTULUŠ! ()

PetkaW. odpad!

Němci jsou asi schopní natočit všechno. Jinak si tohle neumím vysvětlit. Při sledování byť jen pouhého jednoho dílu vám pomře polovina mozkových buněk. ()

J*A*M*A*L

Dnes nemohu souhlasit s hodnocením.Lenssen je docela hodně solidní seriál a navíc jedna z kriminálek na které se dá koukat.Kam se hrabe CSI, Monk a podobné sračky.Lenssen je totiž jeden z mála seriálů, na které se dá v televizi ještě koukat.Škoda, že už to přestali dávat. ()

Milodar

Geniální seriál, který je parabolou německé kriminality. Absolutní dno existuje a tento seriál se mu záměrně blíží, ovšem je třeba si uvědomit, že značná část je natáčena v přímém přenosu. Tím odhaluje samotnou podstatu kriminálního života. Některé scény přesto bylo třeba zrekonstruovat, čímž vznikají inkongruence v technických detailech a jsou unikátní polevou tohoto německého dortíčku. Je potřeba si uvědomit, že aktéři jsou skuteční detektivové, provozující detektivní kancelář. Jsou to tedy neherci, snad proto je jejich projev nepřirozený a nevěrohodný. Co je však na tomto díle velkolepé, je snaha tvůrců působit "seriálově", s určitou citlivě aplikovanou dávkou kýče a esence televizní produkce. To však místní "myslitelé" evidentně nepobrali, proto sází jeden Odpad! za druhým. ()

Miguel odpad!

Ingo válí. Němci názorně ukazují, čím vším se dá divák nakrmit, aneb zlatá Kobra 11(proti té už nikdy neřeknu ani slovo) ()

Delaney odpad!

Lenssen posouvá hranice toho, o čem jsme si mysleli "maximum německé blbosti". Když si konečně zvyknu na Bolla, tak přijde nějakej fousatej Habsburk a hraje si na Detektiva. Do toho naprosto bezchybný komentář, který by si zasloužil vydat na kazetě a založit do fochu "Mluvené slovo - humor" Např.: Uvažovali mladí vyšetřovatelé správně, když se začli zajímat o nenápadného motorkáře, který zastavil dva metry od domu oběti a s námořním dalekohledem pozoruje v okně mladou znásilněnou ženu?"... Mladí detektivové Christian Storm a Katja Hansen jsou vysoce inteligentí profíci, kteří tráví svůj čas pozorováním koloběhu financí hrobařů, z dialogu kdy procházejí okolo kamenictví, kde jsou vystaveny na prázdném dvorku náhrobky a Christian praví: "Kšefty jim moc nejdou, co?" a Katja odpoví: "No jo, vždyť je zima" Kde je ponaučení? Více nebožtíku v letních měsících... Ingo a jeho parta v mládí zanedbávanejch detektivů opravdu stojí za shlédnutí, aby člověk poznal pravého německého ducha... Proto jasný Odpad! ()

Pájusha

Je to blbost. Ale o prázdninách jsme u tohohle "bezmozkovýho" seriálu obědvali a když člověk nechce přemýšlet a ještě u televize něco dělat, dá se to přežít :) ()

mythbuster odpad!

Tohle nemá ani hlavu ani patu, ono to vlastně nemá nic a zunačně pochybuju o rozumu toho člověka , kterému se v hlavě zrodil nápad na tuhle zrůdnost. ()

katchi odpad!

Největší odpad ze všech..semtam nějakou tu odpaďáckou telenovelu snesu, nicméně co nesnesu je Lenssen & spol...seriál totálně o ničem. V hlavní roli nějakej podivnej "pán"-Lenssen,Kaťja a nějakej chlápek, jehož jméno si naštěstí nepamatuju...! je to odpad nad odpady ()

Laku odpad!

Nechápu! Co je to probůh za příšernost? Příšerný seriál hrající si na investigativní pseudo reality show. Přesto doporučuji, protože při sledování tohoto skvostu si člověk uvědomí, že existují DALEKO horší seriálové výtvory než ty z produkce českých komerčních televizí. ()