Ae-kyung je namyšlený frajírek a dědic, kterému jeho dědeček odkázal obrovské bohatství. Jenže dědečkova závěť bude platná pouze za splnění podmínky, že bude přeložen do Boramské střední školy v Gangwondo, kde musí odmaturovat. Po případném nedokončení studia, bude veškerý majetek věnován na charitu. Tak se Jae-kyung z pohodlného života v přepychu a luxusu stěhuje do malého městečka a nastupuje dle závěti do Boramské střední školy. Ze začátku si nemůže zvyknout na zdejší školu a veřejnost, snaží se obejít dědečkovi podmínky přes úplatky a rvačky. Jae-kyung zde však potkává milou a krásnou dívku Choi Eun-hwan (trpící Hypertrofickou kardiomyopatií), do které se zamiluje, rázem se z namyšleného a drzého sobce začíná stávat dospělý muž. Bude Choi Eun-hwan opětovat jeho lásku a podaří se jí překonat velice zákeřnou nemoc? (Káronoš)

TylerGage

Nádherný a smtný příběh trhající srdce. Oceány slzs stejkajících po mé tváři se ne a ne zastavit. Jeden z nejemotivnějších jiho-korejských filmů co jsem kdy viděl. ()

sawyer5200

Krásny dojemný príbeh. Iba Kórejci u mňa dokážu vyvolať slzy. Bolo to nádherné ale aj smutné. Skrátka obsahovalo všetko čo potrebuje kvaltiný romantický film. S hlavnými postavami som plne sympatizoval a veľmi som im to prial. ()

wege

V kontextu jiných korejských filmů takové slabé a i na ně docela nereálné. Jasně má tu jejich poetiku, zároveň i emoce a uřvanost korejštiny, ale není to tak nějak ono. Natočit to Američaní, tak to časem uvidímě někde na Prima Love v úterý po obědě, je to korejské tak neuvidíme. Nicméně hodilo by se to tam, ženy by si poplakaly, kdyby teda dokázali přežít první polovinu filmu, který se od té druhé docela liší. Zároveň se vždy v podobných filmech dokážete vcítit a hlavně pochopit, kdy a proč došlo k přerodu hlavního hrdiny z floutka na uvědomělého zodpovědného romantika. Tady se to stalo jako lusknutím prstu a rozhodně tomu nelze moc věřit. ()

RobbieM@N

Příjemný film to je, ale ten kýč a klišovitost, to sem prostě neustál a po hodině to vypnul, protože co tam se odehrávalo, za to by se nemuseli stydět i pekelné seriály z Primy, taková "My Sassy Girl" je úplně jiná liga. ()

haffen

Tak som si dal po mensej prestavke opat korejsko-ronanticky dejchanek s ocakavanim vysokokvalitneho "bijaku" (alebo dojaku?). Film si razil svoju cestu stylom, aky je tejto krajne priznacny. A svojim sposobom sa mu to aj podarilo, ale je tu velke "ale". Film na mna posobil az prilis klisoidne a dalo sa lahko uz v polke filmu predpovedat ako to dopadne a ze sa "to" stane. Otazkou bolo len kedy. Tvorcovia uz aj na moj vkus trosku viac tlacili na pilu emocionalneho vydierania. A opat sa dostavame k este vacsiemu "ale". Korejci maju ten obrovsky dar zabalit aj to najvacsie minimum do krasneho pozlatka a vytvaraju filmovy zazitok ako to dokazu len oni. A tak tento snimok mozem hodnotit ako krasnu romancu. Kto ocakava film na aky je od Korejcov zvyknuty, tak to aj dostane. Netreba ocakavat taky citovy koncentrat ako pri A moment to remember, The classic, ci My sassy girl. Kazdopadne sa urcite jedna o nadstandardny filmovy zazitok, ktory vrelo doporucujem! ;) ()

boombang

Ach jo, Zpočátku protivné a nekoukatelné. Pak mravokárné a klišoidní. Ale přesto pořád korejské se vším, co k tomu patří. A potom na konci ta houpačka. Ach jooo... ()

RigorMortis

Zbohatlícky spratek, ktorý musí urobiť niečo preňho nemysliteľné, aby získal dedičstvo. Neskutočne klišé námet. Kórejcom to však možno odpustiť, keďže sa narozdiel od napríklad 'murikáncov dokážu aj s takýmto námetom krásne pohrať. Hlavne v druhej polovici filmu to bola miestami romantika ťažkého kalibru. Pri filme z americkej produkcie by sa mi to hnusilo, tu mi to úprimne ani troška nevadilo. Záver samozrejme emotívny, no nie zbytočne presýtený. Zlatá Južná Kórea. ()

muti

je arogantny, mlady dedic a coskoro uz aj bohaty. nuz a podla toho sa aj sprava, ma vsetko pod kontrolou. dokaze ho snad nieco skrotit a vratit na zem? ked sa ukaze dedkov dodatok k poslednej vole, tak sa mu zmeni cely zivot. teda v pripade, ze chce dedit... suhlas s: kitano ()

Wajny13

Tenhle film mě dostal úplně vším. Herecké obsazení, příběh, scény, atmosféra, hudba..... Film si chci určitě pustit znovu, ale nevím, kdy na to budu mít sílu...... Za mě rozhodně 5* (a 3 balíčky posmrkaných kapesníčků (jsem "cíťa") :-( Po prvního šoku z filmu: Bin Hyeon se mi v této roli zdá lidštější (rozhodně víc než v Secret Garden) + jeho delší vlasy mi k němu taky sedí rozhodně víc, Yeon-hee Lee jsem viděla tady poprvé a okouzlila mě - melodramatické scény ji perfektně sedly (u ní bych ani nepotřebovala aby mluvila, přijde mi, že jí každý musí rozumět). Ve filmu není přemíra kliše a podobných frází. Líbí se mi vyjádření "mentality" lidí na vesnici - i když tady v dost absolutním měřítku. I když to není bůhví jak poutavý příběh - tento film se mi vryl pod kůži a ještě dlouho na něj budu myslet. A konečně polibek (na který nesmím zapomenout), který je strašně romantický :-) 5* ()

KraLuban

Ano, je to krásný příběh, dost možná si na konci i od srdce zabrečíte, ALE na příběhy typu A Moment to Remember to prostě nemá. Kde "Moment" boduje se vším všudy, tady je příběh roztříštěný a trpí neduhem některých "asiáren", tedy že v úvodu rozvinuté příběhové linie nikam nevedou, krásné momenty připomínají střípky rozbitého zrcadla a navzdory (zde velmi silné) dějové linii hlavní lásky vlastně nevíte, proč se dotyční milují a když se tak milují, proč se třeba ani jednou nepolíbí. Navzdory všem těmto neduhům je tenhle film velmi pěkná podívaná, která pohladí na duši. 70%. ()

StandikK

Skvělý romantický film...Klasický příběh, (bohatý kluk se zamiluje do dívky, která je smrtelně nemocná), v nádherném provedení:-))) ()

vett

Je to pěkný film, ale láska mezi hlavními hrdiny se zrodila v záběrech, které nakonec vystřihli, nebo jsem je prospala. A taky nemám ráda už tisíckrát použitý přerod zlobivého chlapce v mr. perfect a hlavně tu naprosto dokonalou (a jako vždy nevyléčitelně nemocnou - mimochodem by mě vážně zajímal důvod, proč je u mladého jinak zdravého člověka na transplantaci srdce pozdě- wtf?) hlavní hrdinku, tady navíc ještě obklopenou zjevně mentálně postiženými spolužáky. Druhá polovina pochopitelně velmi dojemná, ale tak nějak to prostě nestačilo. ()

PalMa

80% ? Tak to je tedy masakr. Poctivě jsem se dodívala až do konce i když to bylo čisté utrpení, abych zjistila, za co dostal tak vysoké hodnocení. Odpověď zní: naprosto nechápu, ani jako komedie, spíš moje včerejší noční můra :( ()

lineker

Dosud jsem měl za největší korejskou emocionální ždímačku zafixováno A Moment to Remember . A Millionaire´s First Love si ovšem výše zmiňované co se týká dolování v slzavém údolí lehce strčí do kapsy. Otázkou je, zda něčeho moc není až příliš a u mne to tak skutečně bylo. Nicméně ten kumšt podat naprostý červený brak s takovou milou, koukatelnou noblesou je prostě Jihokorejským know how. ()