Hudbu složil, slova napsal

Hudba a text

Music & Lyrics

Romantický / Komedie / Hudební

USA, 2007, 99 min

Zadejte si do youtube vyhledávače PoP! Goes My Heart - Hugh Grant - Music and Lyrics- HD Quality! a pokud Vás to nevyděsilo, spíše naopak, věřím, že Vás film bude bavit.. Romantická komedie, která je v průběhu nenáročná a příjemně zábavná, konec přeslazený, ale kde není (?) Grant mi nevadil a Barrymore by se měla naučit mluvit pomalu :o) Nic víc, nic míň :o)(17.2.2011)

Někdo tady psal, že se u filmu zasmál asi třikrát. Já jsem se smál skoro celou dobu. Dobře, občas to byly jen nesmělé úsměvy, ale lepší než nic. Hugh je tady o dost větší sympaťák než v počátcích své kariéry, kdy vypadal jako ucho. Sladká Drew mu skvěle sekunduje a písničky mě úplně odrovnaly, někdy dojetím, někdy smíchem. To první hudební video nemá chybu. Po celou dobu sledování jsem měl jen těžko popsatelný příjemný pocit.(27.3.2010)

Chytlavý 80´s song "Pop Goes My Heart" mi nevím proč připomenul hit hochů z Červeného trpaslíka "Tongue Tied", asi to bylo těmi pánevními výpady Granta, ovšem do íránského kulčíka, potažmo Kocoura (na pomalý chod), měl Hugh ještě daleko.. Poměrně vtipná romantická komedie, ale ta šablonovitost mě již unavuje. Proč před cukr-moučka-padneme-si-do-náručí koncem musí vždycky přijít nějaká krize, odloučení, či citové tápání? Ale vždyť já vím proč, to byla jen řečnická otázka..(6.9.2010)

Vezměte Hugha Granta, dejte mu sladkou limču na tác a instruujte ho, aby mi namluvil, že se jedná o prvotřídní ležák. Sežeru mu to. V tomhle filmu není jediná nota, která by nebyla kradená odjinud, přesto jsem ho sledoval s neobyčejným zaujetím a reagoval přesně tak, jak jsem měl. Jestli existuje mezi herci špičkový popíkař, je to právě Hugh. A Drew Barrymore působí opravdu velice velice roztomile.(3.12.2008)

Musím souhlasit s Marci, že úvodní klip je opravdu chuťovka. Dívat se na Edwarda Ferrarse - to je totiž pokaždé první role, kterou si v souvislosti s Hugh Grantem představím - v přestrojení za popovou hvězdu 80. let, to jednoduše nejde se nesmát. Ale pak už to je taková typická limonádka, sem tam povedený vtípek a já navíc nějak nemusím Drew. Takže 3***.(5.10.2007)

• - Hugh Grant se kvůli své roli naučil hrát na klavír a spolu s Drew Barrymore také nazpívali písně k filmu. (imro)

• - Romantická komedie od Warner Bros. se promítala už od středy, protože byl svátek svatého Valentýna. Její úvodní pětidenní (14. – 18. 2. 2007) výdělek byl 19,1 milionu a během víkendu snímek skončil na čtvrté příčce. Celkový americký zisk filmu se nakonec vyšplhal na 50 mil. dolarů. (imro)

• - Během produkce byl pracovní název filmu Music and Lyrics By... (viperblade)