poster

Hudbu složil, slova napsal

 • USA

  Music and Lyrics

 • Slovensko

  Hudba a text

 • Slovensko

  Music & Lyrics

Romantický / Komedie / Hudební

USA, 2007, 99 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • kingik
  ***

  Hugh Grant a Drew Barrymore jsou skvělí, ale se scénářem je to podstatně horší. Situace, do kterých jsou naši hrdinové vrženi, jsou dost extrémní a úplně nepravděpodobné. Rovněž popová princezna a idol teenagerů Cora Corman, kterou hrála Haley Bennett, se nepovedla. Vychází mně z toho průměrný a mírně zdlouhavý film.(28.3.2010)

 • kleopatra
  ***

  Netuším, jak je to možné, ale postavy Hugha Granta jsou od té doby, co "to má střapatý", jako kouzlem taky jaksi střapaté a jak mě dřív už svým poraženeckým držením těla odpuzoval, dnes je pro mě jeho přidrzlej ksicht magnetem. Alex - někdejší stár ("jsme slavnější než Beatles") dostává ceny ještě alespoň od Sdružení traktoristů, jeho cd jsou bonusem u prášku na praní a když ho pozvou zpívat na pouť, dá maminám pod podiem, co chtějí, i kdyby ho to mělo stát záda. Pak mu přijde Sophie zalít květiny a s nimi zalije i jeho. Music and Lyrics se asi bude líbit víc těm, pro koho "Alexova" slavná éra byla i ta jejich a cítí, že "zalít" by neškodilo - ehm, nou koment :-). Dneska tedy za 3* ale hodně silné - s doširoka otevřenými vrátky ke 4.(17.8.2007)

 • Yardak
  ****

  Překvapivě velmi příjemný romantický film, jenž hlavně klade důraz na hudbu. Hudební průmysl je znánorněn dosti vtipně - nejenom kapela Pop!, Fletcher ale i další věci. Hugh Grant není žádný můj oblíbenec, ale tato role mu seděla. Mezi Barrymore a Grantem určitá chemie fungovala. Písně ve filmu nebyly vůbec špatné:)). Napsat pořádný hit není žádná sranda...(24.12.2011)

 • Malarkey
  ***

  Hudební komedie, na které je nejlepší soundtrack, nebo tedy hudba znějící ve filmu, což vlastně splňuje účel právého hudebně založeného filmu, protože to co autoři dokázali v tomto filmu vyloudit je neskutečná pravda. Pravda o boybandech, mezi které se řadí tolik kapel, že není těžké vyjmenovat z partesu alespoň deset takových. Jinak se na to nechá vcelku příjemně koukat a když to má tak příjemnou muziku, vcelku nezávazně a příjemně to také uplyne až do samotného, očekávané závěru, který dozajista potěší.(25.12.2007)

 • Nin
  ****

  Tak tomu říkám překvapení. Mimořádně příjemná romantická komedie, kde exceluje suchý humor Hugha Granta a správně napsané písničky. Videoklip "Pop! Goes my heart" jen tak z hlavy nedostanete, stejně jako neuvěřitelný idol teenagerů, zpěvačku Coru. Tento film má navíc mimo jiné výhodu, že s lehkostí dobře paroduje hudební showbussines, ale netlačí na pilu. Jistě, Drew a Hugh nejsou asi kandidátem na nejromantičtější pár desetiletí, ale oba to jsou příjemné postavy a nedá se jim nefandit. Pohodová chuťovka. (8/10)(6.1.2008)

 • - Grantovým učitelem zpěvu byl Martin Fry z anglické popové skupiny ABC, která byla na vrcholu popularity v osmdesátých letech. (imro)

 • - Hugh Grant se kvůli své roli naučil hrát na klavír a spolu s Drew Barrymore také nazpívali písně k filmu. (imro)

 • - V čase 33:45 se Sophie (Drew Barrymore) opírá hlavou o ruku, v dalším záběru má však ruce opět na jídle a chvíli poté opět bere do rukou pití a v dalším záběru stojí pití na stole. V čase 34:22 se situace opakuje. Také pozice Sophie jsou z každého záběru vždy jiné. (Iveet)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace