Hudbu složil, slova napsal

Music & Lyrics

Music and Lyrics

Romantický / Komedie / Hudební

USA, 2007, 99 min

Chytlavý 80´s song "Pop Goes My Heart" mi nevím proč připomenul hit hochů z Červeného trpaslíka "Tongue Tied", asi to bylo těmi pánevními výpady Granta, ovšem do íránského kulčíka, potažmo Kocoura (na pomalý chod), měl Hugh ještě daleko.. Poměrně vtipná romantická komedie, ale ta šablonovitost mě již unavuje. Proč před cukr-moučka-padneme-si-do-náručí koncem musí vždycky přijít nějaká krize, odloučení, či citové tápání? Ale vždyť já vím proč, to byla jen řečnická otázka..(6.9.2010)

Musím souhlasit s Marci, že úvodní klip je opravdu chuťovka. Dívat se na Edwarda Ferrarse - to je totiž pokaždé první role, kterou si v souvislosti s Hugh Grantem představím - v přestrojení za popovou hvězdu 80. let, to jednoduše nejde se nesmát. Ale pak už to je taková typická limonádka, sem tam povedený vtípek a já navíc nějak nemusím Drew. Takže 3***.(5.10.2007)

Marc Lawrence chce z Granta udělat nejultimativnějšího milovníka všech dob. Další romantický etalon v podobě Drew Barrymore je pokořen více než důstojně a Lawrence prostřednictvím svých svěřenců úspěšně napravuje své nelichotivé renomé z minula. I když je to stále tatáž písnička o nesmělé popelce a elegantním zmatkáři, je vtipně a nenuceně podaná a neleze vám ani příliš do trenek, ani z vás nedělá blbce. Za aranžovaný klip z osmdesátek 10% navrch!(14.3.2007)

Drew v pohodě jako obvykle, Hughovi role vyschlé hvězdy sedla podobně jako v Lásce nebeské role premiéra. Některé jeho nesmělé hlášky i podmračený výraz docela pobavily, ale nejvíc kyčelní kreace pro z většiny menopauzové publikum. Závěrečný duet hezký, stejně jako originální vyznání lásky. "Ztracená a nalezená láska, něco jako kufr." :-)(23.1.2011)

Zadejte si do youtube vyhledávače PoP! Goes My Heart - Hugh Grant - Music and Lyrics- HD Quality! a pokud Vás to nevyděsilo, spíše naopak, věřím, že Vás film bude bavit.. Romantická komedie, která je v průběhu nenáročná a příjemně zábavná, konec přeslazený, ale kde není (?) Grant mi nevadil a Barrymore by se měla naučit mluvit pomalu :o) Nic víc, nic míň :o)(17.2.2011)

• - Skladbu „Dance with Me Tonight“ napsal třináctiletý syn režiséra Lawrencea. Malý Clyde je hudebně nadané dítě a jeho schopnosti vyšly najevo potom, co ve věku čtyř let zahrál náhodou Beethovena zpaměti, když ho předtím slyšel v rádiu. (imro)

• - Během produkce byl pracovní název filmu Music and Lyrics By... (viperblade)

• - Ve filmu se Sophie (Drew Barrymore) zmíní, že je o sedm let mladší, než její sestra Rhonda (Kristen Johnston). To je pravda, Kristen je opravdu o 7 let starší, než Drew. Krom toho je Hugh Grant o 14 let starší než Drew. (viperblade)