Hudbu složil, slova napsal

Hudba a text

Music & Lyrics

Romantický / Komedie / Hudební

USA, 2007, 99 min

Chtělo se mi jít na čtyři, ale na konci scenáristu srazil kamion vezoucí plný náklad z cukrovaru a tak končíme na 70%.(8.8.2007)

Hugh Grant jako bývalá popová hvězda 80. let? To musím vidět! Průměrná romantická komedie o dvou zraněných tvůrčích duších, která sice není tak strašná jako Lawrencova LÁSKA S VÝSTRAHOU, ale i když má Hugh nespočet skvělých hlášek, taky to není zdaleka vytěžené. Úvodní videoklip, který připomene třeba A-HA nebo Erasure je trefnou parodií osmdesátkového popového videoklipu a povedených písní je tu víc, jakož i narážek na minulou i současnou hudební scénu.(17.8.2007)

Někdo tady psal, že se u filmu zasmál asi třikrát. Já jsem se smál skoro celou dobu. Dobře, občas to byly jen nesmělé úsměvy, ale lepší než nic. Hugh je tady o dost větší sympaťák než v počátcích své kariéry, kdy vypadal jako ucho. Sladká Drew mu skvěle sekunduje a písničky mě úplně odrovnaly, někdy dojetím, někdy smíchem. To první hudební video nemá chybu. Po celou dobu sledování jsem měl jen těžko popsatelný příjemný pocit.(27.3.2010)

Zadejte si do youtube vyhledávače PoP! Goes My Heart - Hugh Grant - Music and Lyrics- HD Quality! a pokud Vás to nevyděsilo, spíše naopak, věřím, že Vás film bude bavit.. Romantická komedie, která je v průběhu nenáročná a příjemně zábavná, konec přeslazený, ale kde není (?) Grant mi nevadil a Barrymore by se měla naučit mluvit pomalu :o) Nic víc, nic míň :o)(17.2.2011)

Více než dobrá komedie, která vás pohladí na duši. Na Floridě nikdo nedozraje, teda pokud nejsi pomeranč...(19.9.2007)

• - Hugh Grant se kvůli své roli naučil hrát na klavír a spolu s Drew Barrymore také nazpívali písně k filmu. (imro)

• - Hugh Grant se pro svou roli inspiroval pohyby a gesty hudební skupiny Duran Duran. (Karlos80)

• - Romantická komedie od Warner Bros. se promítala už od středy, protože byl svátek svatého Valentýna. Její úvodní pětidenní (14. – 18. 2. 2007) výdělek byl 19,1 milionu a během víkendu snímek skončil na čtvrté příčce. Celkový americký zisk filmu se nakonec vyšplhal na 50 mil. dolarů. (imro)