poster

Hudbu složil, slova napsal

 • USA

  Music and Lyrics

 • Slovensko

  Hudba a text

 • Slovensko

  Music & Lyrics

Romantický / Komedie / Hudební

USA, 2007, 99 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Bachy
  *

  Arcipeklo. Pouštěl jsem s tím, že o Vánocích přežiji všechno a s dobrou náladou hurá do filmu. A jo, ze začátku to fungovalo. Dokonce naskočila myšlenka, že to vůbec nevypadá špatně. Vždyť hlavní hrdinové jsou vcelku sympatičtí. A ona Barrymorová hezky zpívá. A...ZVRAT...Grant moc dobře nezpívá. Příběh se otáčí k totální kokotině. Panebože, jak se může 99 minut tak strašně vléci. A Cora je opravdu výborný záporák (indikátory ironie by se měli rozsvítit právě teď). Cože? Ještě půl hodiny. Sklenice vína. Fyzická bolest. NE! Už nikdy!(25.12.2011)

 • Lima
  ***

  Položili jste si někdy otázku, když jste zahlédli v časopise fotku např. Sagvana Tofiho, co tahle vyhaslá mj. popová pseudohvězda z neblaze proslulé „stáje“ Františka Janečka dneska vlastně dělá? Zřejmě ne, taky proč byste to dělali, že ano? Já jsem četl, že prý prodává ledničky v Grónsku (copyright Klára Nemravová z Tata Bojs), ale skutečnost bude mnohem prozaičtější. Zkrátka obráží všemožné „high-society“ večírky a recepce, kde se zadarmo nadlábne, nechá se tam vyfotit s našimi rádoby hvězdičkami a „celebritami“ a modlí se za to, aby se jeho fotka objevila aspoň na spodku str. 32 nějakého bulvárního plátku (těsně pod reklamou na Kosmodisk a náramek na zázračné hubnutí). A to proto, aby totálně neupadl v zapomnění a pořád mohl čeřit vody se svými „čerstvými scenáři“ a „chystanými alby“. Grantův Alex Fletcher zažívá podobné pocity, ale je na tom ve srovnání s Tofim přeci jenom nesrovnatelně lépe. Bývala velká popová hvězda, žijící jenom z minulosti a s přibývajícím věkem z občasných vystoupení při zahájení otevření nového obchoďáku, či na ředitelských recepcích a podobných „vyzobávání drobků“. A nutno říct, není moc herců, kteří by podobně jako Hugh Grant dokázali interpretovat otravný kolovrátkový pop 80.let s takovou grácií a kouzlem. Už úvodní klip ve stylu 80´s metrosexuálních boy partiček typu ´Wham!´ musí u každého, kdo tu éru pamatuje, vyloudit úsměv na tváři, zvláště když je to zde podáno s takovým sebeshazovačným nadhledem. A nebýt toho, že zhruba po půlhodině se film překlopí do celkem tuctové romanťárny, vydržel by ten úsměv až do konce. Ale svěží neokoukaně dějové nápady, točící se kolem pop-star Cory a jejího hitu „na zakázku“ tady nechybí, takže i přesto, že éra 80´s diskoték, barevných trvalých, mrkváčů a stereotypních syntetizátorových spodků nebyla tou mojí „krevní skupinou“, dávám pobavené 3*. Bylo to občas vtipné i trefné.(18.2.2008)

 • Gemini
  ***

  Profesionálně odvedená práce na "další romantické komedii s Hughem Grantem", čili nadprůměr minimálně ve svém žánru. Mohlo to být daleko lepší, kdyby se víc přitlačilo na satiru a zesměšnění hudebního velkoprůmyslu, a nedělaly se jenom šoufky z Wham! a spol. Je to docela škoda, protože po libovém traileru má člověk od fungující dvojice Hugh & Drew i od jejich filmu určitá očekávání, a ta se rozplynou v nevinné cukrové vatě, kterou otec pozdějšího filmového teroru jménem Morganovi (opět s Hughem a nově s Carrie Blbshawovou) tentokrát vyprodukoval. 60% a celkem mě těší, že jsem tehdy nakonec nedal peníze za lístky.(25.2.2011)

 • Roman.Ticka
  ***

  Drew v pohodě jako obvykle, Hughovi role vyschlé hvězdy sedla podobně jako v Lásce nebeské role premiéra. Některé jeho nesmělé hlášky i podmračený výraz docela pobavily, ale nejvíc kyčelní kreace pro z většiny menopauzové publikum. Závěrečný duet hezký, stejně jako originální vyznání lásky. "Ztracená a nalezená láska, něco jako kufr." :-)(23.1.2011)

 • Anderton
  ***

  Typický predstavitel romantickej komédie dneška (ono to bolo kedysi kvalitnejšie). Naštastie sa vymyslela celkom originálna zápletka, párkrát sa zasmejete, najviac hneď pri úvodnej piesni:)))).Nevyšlo to ako singel? A pri koncerte v zábavnom parku. Raz za čas, prečo nie. A snaha o veľkolepé výpravné finále tiež poteší, nahnať 15 000 ľudí ho haly kvôli filmu sa cení. Pokračovania sme sa už našťastie nedočkali, asi by to nedopadlo dobre.(9.8.2009)

 • - Ve filmu se Sophie (Drew Barrymore) zmíní, že je o sedm let mladší, než její sestra Rhonda (Kristen Johnston). To je pravda, Kristen je opravdu o 7 let starší, než Drew. Krom toho je Hugh Grant o 14 let starší než Drew. (viperblade)

 • - Romantická komedie od Warner Bros. se promítala už od středy, protože byl svátek svatého Valentýna. Její úvodní pětidenní (14. – 18. 2. 2007) výdělek byl 19,1 milionu a během víkendu snímek skončil na čtvrté příčce. Celkový americký zisk filmu se nakonec vyšplhal na 50 mil. dolarů. (imro)

 • - Marc Lawrence už s Hughem Grantem spolupracoval na svém celovečerním režisérském debutu Láska s výstrahou (2002), kde se po hercově boku objevila Sandra Bullock. Pro ni Lawrence napsal už několik filmů, například i dvojici příběhů Slečna Drsňák. (imro)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace