poster

Bob a Bobek na cestách (TV seriál)

Animovaný / Komedie / Rodinný

Česko, 2003, 52x8 min

Režie:

Ivo Hejcman

Hrají:

Josef Dvořák
 • castor
  **

  To, co začalo vznikat v roce 1979, se nemělo v roce 2003 dostat ani do myšlenek animátorů, natož pak na televizní obrazovku. Viděl jsem díl, kdy naši dva kamarádi z klobouku vyrazili do Indie a nepěkně se mi z toho motala hlava. Tohle už skutečně není ono.. Necitelný útok na hrdiny leckterého dětství!! Nebýt hlasu Josefa Dvořáka, tak se mi stihne udělat z každého (sic jen osmiminutového) dílu nevolno.. Reinkarnace starých poctivých večerníčkových klasik je přešlapem, který z podstaty věci nemůže vyjít – a taky, že krutě nevychází.(4.2.2012)

 • C0r0ner
  *

  Z původní ideje nezbylo vůbec nic (kromě Dvořáka a králíků samotných) a Bob a Bobek teď létají po světě a učí děti zeměpisu a kultuře. Což o to, nápad to je zajímavý a dobrý, ale proč se k němu museli obětovat králíci z klobouku fakt nevím. To je jako kdyby Krteček učil děti dějepis. Proč do prdele? 25%(16.10.2016)

 • otík
  **

  Vůbec nechápu, čím to je, ale tyto nové příběhy zcela ztratily své původní kouzlo. Malého to sice k televizi připoutalo, ale mně to vůbec nezaujalo. Animace je trošku jiná a hlavně výrazně barevnější, příběhy jsou tak nějak o ničem a i hlas Pepy Dvořáka už je jiný. A i to původní Bobkovo lenošení v klobouku je zcela fuč. Prostě špatné.(15.1.2013)

 • Mr.Floyd
  ***

  Treba oceniť snahu o vzkriesenie tejto večerníčkovej legendy. Nič iné sa ani oceniť nedá, s pôvodným večerníčkom sa dajú tieto nové série porovnávať len ťažko, teda aspoň ja som mal pocit, že už to nie je ono. Dej a dialógy mi pripadajú až príliš jednoduché, čo môže byť snahou o zameranie na najmenších divákov alebo tiež dôsledkom nedostatku tvorivého talentu.(10.6.2008)

 • Paserak
  ***

  Trochu jsem zíral když si náš Honzík vyprosil puštění DVD s králíky. Čekal jsem staré příběhy, které jsem znal nazpaměť. Ale ejhle! Jak to, že nebyla klasická králičí rozmluva na téma rozcvička? Zpozorněl jsem abych se dovtípil, že jsou to nové díly. Josef Dvořák stále naprosto super, ale jinak mám pocit ysmíšené. Nechci říct, že je to špatné. Honzík je nadšený. Jen už jsem asi trošku starší... Na králičí obranu musím říct, že už vznikla serie mnohem děsivějších s debilnějších večerníčků o zahraniční produkci ani nemluvím. Takže králíci, furt vám fandim.(15.11.2013)

 • - Bob a Bobek se stali oficiálními maskoty na MS v ledním hokeji pro rok 2015 konaném u nás v České republice. Jedná se o raritní záležitost, jelikož až doposud byl pokaždé maskotem pouze jeden tvor. Bob a Bobek tak mají v této záležitosti prvenství. Prvenství mají ale i v tom, že se jedná o první postavičky, které mají původ u televize a nebyly tak vytvořeny pouze pro MS v ledním hokeji. (Zdroj: sport.cz) (P. J. D.)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace