Reklama

Reklama

Bob a Bobek na cestách

(seriál)
Animovaný / Komedie / Rodinný
Česko, (2003–2005), 6 h 4 min (Minutáž: 7 min)

VOD (1)

Série(4) / Epizody(52)

Obsahy(1)

Klobouk kouzelníka Pokustona není obyčejný klobouk. Bydlí v něm totiž dva králíci – Bob a Bobek. Bob je sice velmi chytrý a přičinlivý, ale zdaleka není tak šikovný a nápaditý jako menší Bobek. Oba se každé ráno vydávají z kouzelníkova klobouku prožit komická dobrodružství a veselé příhody. (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

Recenze (53)

Paserak 

všechny recenze uživatele

Trochu jsem zíral když si náš Honzík vyprosil puštění DVD s králíky. Čekal jsem staré příběhy, které jsem znal nazpaměť. Ale ejhle! Jak to, že nebyla klasická králičí rozmluva na téma rozcvička? Zpozorněl jsem abych se dovtípil, že jsou to nové díly. Josef Dvořák stále naprosto super, ale jinak mám pocit ysmíšené. Nechci říct, že je to špatné. Honzík je nadšený. Jen už jsem asi trošku starší... Na králičí obranu musím říct, že už vznikla serie mnohem děsivějších s debilnějších večerníčků o zahraniční produkci ani nemluvím. Takže králíci, furt vám fandim. ()

Azareth 

všechny recenze uživatele

Bob a Bobek, Tom a Jerry, Lolek a Bolek - tieto 3 menované rozprávky pozná takmer každý čech či slovák. Sú mnou obľúbené a ako dieťaťu mi ukázali, že svet rozhodne nie je len o zlom a že môžeme všetci, svojou silou vytvoriť mier. Toto sa mi však nepáčilo na toľko, aby som mohol hodnotiť kladne. Nie je to záživné tak, ako starý Bob a Bobek, čo nie je ani trochu dobré. Moju priazeň si to nezískalo, zlé to ale nie je. ()

Reklama

C0r0ner 

všechny recenze uživatele

Z původní ideje nezbylo vůbec nic (kromě Dvořáka a králíků samotných) a Bob a Bobek teď létají po světě a učí děti zeměpisu a kultuře. Což o to, nápad to je zajímavý a dobrý, ale proč se k němu museli obětovat králíci z klobouku fakt nevím. To je jako kdyby Krteček učil děti dějepis. Proč do prdele? 25% ()

otík 

všechny recenze uživatele

Vůbec nechápu, čím to je, ale tyto nové příběhy zcela ztratily své původní kouzlo. Malého to sice k televizi připoutalo, ale mně to vůbec nezaujalo. Animace je trošku jiná a hlavně výrazně barevnější, příběhy jsou tak nějak o ničem a i hlas Pepy Dvořáka už je jiný. A i to původní Bobkovo lenošení v klobouku je zcela fuč. Prostě špatné. ()

Karlos80 

všechny recenze uživatele

Tohleto se vážení vážně nepovedlo:-( Původní kouzlo a kouzelné příbehy zcela pryč, ještě že ten Pepa alespoň zůstal:-) Dnešní děti z toho možná mají radost, nicméně já, odkojený starým klasickým Bobem a Bobkem, jen nevěřícně zírám nad všemi těmi technickými vymoženostmi, které se mohli tvůrci tohoto večerníčku klidně odmyslet..Jasně nová doba si žádá nové věci...Radši ani nedomýšlet jak bude vypadat chudák Bob a Bobek třeba za padesát let... ()

Galerie (46)

Zajímavosti (2)

  • Bob a Bobek se stali oficiálními maskoty na MS v ledním hokeji pro rok 2015 konaném u nás v České republice. Jedná se o raritní záležitost, jelikož až doposud byl pokaždé maskotem pouze jeden tvor. Bob a Bobek tak mají v této záležitosti prvenství. Prvenství mají ale i v tom, že se jedná o první postavičky, které mají původ u televize a nebyly tak vytvořeny pouze pro MS v ledním hokeji. (Zdroj: sport.cz) (P. J. D.)

Reklama

Reklama