poster

Bob a Bobek na cestách (TV seriál)

Animovaný / Komedie / Rodinný

Česko, 2003–2005, 6 h 4 min (Minutáž: 7 min)

Režie:

Ivo Hejcman

Scénář:

Pavel Šrut

Hudba:

Petr Skoumal

Hrají:

Josef Dvořák
(další profese)
 • Mr.Floyd
  ***

  Treba oceniť snahu o vzkriesenie tejto večerníčkovej legendy. Nič iné sa ani oceniť nedá, s pôvodným večerníčkom sa dajú tieto nové série porovnávať len ťažko, teda aspoň ja som mal pocit, že už to nie je ono. Dej a dialógy mi pripadajú až príliš jednoduché, čo môže byť snahou o zameranie na najmenších divákov alebo tiež dôsledkom nedostatku tvorivého talentu.(10.6.2008)

 • Karlos80
  *

  Tohleto se vážení vážně nepovedlo:-( Původní kouzlo a kouzelné příbehy zcela pryč, ještě že ten Pepa alespoň zůstal:-) Dnešní děti z toho možná mají radost, nicméně já, odkojený starým klasickým Bobem a Bobkem, jen nevěřícně zírám nad všemi těmi technickými vymoženostmi, které se mohli tvůrci tohoto večerníčku klidně odmyslet..Jasně nová doba si žádá nové věci...Radši ani nedomýšlet jak bude vypadat chudák Bob a Bobek třeba za padesát let...(12.6.2007)

 • otík
  **

  Vůbec nechápu, čím to je, ale tyto nové příběhy zcela ztratily své původní kouzlo. Malého to sice k televizi připoutalo, ale mně to vůbec nezaujalo. Animace je trošku jiná a hlavně výrazně barevnější, příběhy jsou tak nějak o ničem a i hlas Pepy Dvořáka už je jiný. A i to původní Bobkovo lenošení v klobouku je zcela fuč. Prostě špatné.(15.1.2013)

 • Fretakata
  ****

  No a co ked to nie je presne to, co ste cakali ?! Ved su to uzasne rozpravky ! Skoda, ze uz nie som decko a nemozem si to vychutnat tak, ako je to len detom dovolene. Uz dlho mam divny pocit, ked citam hodnotenia tvorby pre deti od davno dospelych... sme poznaceni presnymi ocakavaniami a potom sme nespokojni .. nasa chyba !(23.9.2012)

 • Paserak
  ***

  Trochu jsem zíral když si náš Honzík vyprosil puštění DVD s králíky. Čekal jsem staré příběhy, které jsem znal nazpaměť. Ale ejhle! Jak to, že nebyla klasická králičí rozmluva na téma rozcvička? Zpozorněl jsem abych se dovtípil, že jsou to nové díly. Josef Dvořák stále naprosto super, ale jinak mám pocit ysmíšené. Nechci říct, že je to špatné. Honzík je nadšený. Jen už jsem asi trošku starší... Na králičí obranu musím říct, že už vznikla serie mnohem děsivějších s debilnějších večerníčků o zahraniční produkci ani nemluvím. Takže králíci, furt vám fandim.(15.11.2013)

 • - Bob a Bobek se stali oficiálními maskoty na MS v ledním hokeji pro rok 2015 konaném u nás v České republice. Jedná se o raritní záležitost, jelikož až doposud byl pokaždé maskotem pouze jeden tvor. Bob a Bobek tak mají v této záležitosti prvenství. Prvenství mají ale i v tom, že se jedná o první postavičky, které mají původ u televize a nebyly tak vytvořeny pouze pro MS v ledním hokeji. (Zdroj: sport.cz) (P. J. D.)