Bob a Bobek na cestách (TV seriál)

Animovaný / Komedie / Rodinný

Česko, 2003–2005, 6 h 4 min (Minutáž: 52x8 min)

Ivo Hejcman

Pavel Šrut

Petr Skoumal

Josef Dvořák
  • Drom

Tak tohle tedy opravdu ne. Nikdy jsem ty dvě nepovedený Pokustónova kouzla s ušima neměl moc rád, ale co za debily z nich udělali v tomhle pokračování pro peníze? A to nemluvím o všem ostatním, jenž svou duchaplností snese smělé srovnání s reklamou na libovolnou übercool koninu pro nactiletý parchanty. Kdo tohle napsal? Ňákej kravaťák z marketingový agentury? Asi nedostatečnej brejnstorming při týmbildingu, protože prognóza multibarevnýho grafu při prezentačce v zasedačce byla jistě dokonalá a průzkum trhu nikdy nelže. Jinak si fakt nedokážu vysvětlit, že selhal tak slibnej byznysplán...(22.6.2014)

• Karlos80

Tohleto se vážení vážně nepovedlo:-( Původní kouzlo a kouzelné příbehy zcela pryč, ještě že ten Pepa alespoň zůstal:-) Dnešní děti z toho možná mají radost, nicméně já, odkojený starým klasickým Bobem a Bobkem, jen nevěřícně zírám nad všemi těmi technickými vymoženostmi, které se mohli tvůrci tohoto večerníčku klidně odmyslet..Jasně nová doba si žádá nové věci...Radši ani nedomýšlet jak bude vypadat chudák Bob a Bobek třeba za padesát let...(12.6.2007)

• C0r0ner

Z původní ideje nezbylo vůbec nic (kromě Dvořáka a králíků samotných) a Bob a Bobek teď létají po světě a učí děti zeměpisu a kultuře. Což o to, nápad to je zajímavý a dobrý, ale proč se k němu museli obětovat králíci z klobouku fakt nevím. To je jako kdyby Krteček učil děti dějepis. Proč do prdele? 25%(16.10.2016)

• Azareth

Bob a Bobek, Tom a Jerry, Lolek a Bolek - tieto 3 menované rozprávky pozná takmer každý čech či slovák. Sú mnou obľúbené a ako dieťaťu mi ukázali, že svet rozhodne nie je len o zlom a že môžeme všetci, svojou silou vytvoriť mier. Toto sa mi však nepáčilo na toľko, aby som mohol hodnotiť kladne. Nie je to záživné tak, ako starý Bob a Bobek, čo nie je ani trochu dobré. Moju priazeň si to nezískalo, zlé to ale nie je.(2.12.2017)

No a co ked to nie je presne to, co ste cakali ?! Ved su to uzasne rozpravky ! Skoda, ze uz nie som decko a nemozem si to vychutnat tak, ako je to len detom dovolene. Uz dlho mam divny pocit, ked citam hodnotenia tvorby pre deti od davno dospelych... sme poznaceni presnymi ocakavaniami a potom sme nespokojni .. nasa chyba !(23.9.2012)

• - Bob a Bobek se stali oficiálními maskoty na MS v ledním hokeji pro rok 2015 konaném u nás v České republice. Jedná se o raritní záležitost, jelikož až doposud byl pokaždé maskotem pouze jeden tvor. Bob a Bobek tak mají v této záležitosti prvenství. Prvenství mají ale i v tom, že se jedná o první postavičky, které mají původ u televize a nebyly tak vytvořeny pouze pro MS v ledním hokeji. (Zdroj: sport.cz) (P. J. D.)