Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Zvládnete řídit dolním Chicagem? S páskou na očích! Přitom se starat o dvě vřískající, slintající, nevzhledná mimina, která jsou ještě ke všemu roboti. Vzdát se sexu? Jo přesně tak. To je jen malá ukázka požadavků reverenda Franka, předtím než vám dá požehnání k sňatku.  Robin Williams, Mandy Moore a John Krasinski v hlavních rolích povedené komedie o páru, který se hrozně moc chce vzít a o jednom knězi, který se pokouší snížit rozvodovost opravdovou zkouškou ohněm. Zapište se do předsvatební přípravky reverenda Franka. Je to stejná dřina jako výcvikový tábor, ale rozhodně zábavnější. (oficiální text distributora)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (112)

genetique 

všechny recenze uživatele

Z pomaly doslužujúceho Robina je ešte stále občas cítiť čerstvého komika, ktorý dokáže diváka zabaviť, ústredný pár je však skutočne desný. Nevtieravý nápad je miestami naozaj vtieravo spracovaný, hlavne úvodná polhodinka, pokiaľ sa Williamsov kňaz poriadne nerozbehne je naozaj nudne krutá. Inak priemer, na ktorý chtiac, či nechtiac rýchlo zabudnete ako na nevydarené manželstvo. 50%. ()

Jara.Cimrman.jr 

všechny recenze uživatele

Jako každý správný ateista jsem se ženil v kostele, abych dobře poznal svého nepřítele a byl schopný se proti němu bránit. V oddávajícím jsem však přes veškerou snahu neobjevil touhu škodit a tak ještě stále žije. Kdyby mne však oddával reverend Frank, tak bych byl jeho posledním klientem, neboť při prvním napíchnutém telefonu bych mu dal možnost potřást si s Bohem pravicí. Co se týká tohoto snímku tak jej považuji za značně nebezpečný, neboť odhaluje snoubencům skutečnosti, které by se měli dozvědět až po svatbě, protože jinak by lidský rod dávno vyhynul. A ač jsem zaznamenal nejednu trapnou scénu, tak ke konci jsem měl poměrně spokojeně škodolibou náladu vůči všem, kteří si ještě neužili prvních deset let manželských nástrah. ()

Reklama

Falko 

všechny recenze uživatele

Romant.komedia o cerstvo zalubenom pariku, Ben Murphy a Sadie Jones, ktoremu nic nestoji v ceste, aby sa zobrali. Preto zajdu k reverendovi Frankovi ( R. Williams) aby ich pripravil na svadbu. To este netusia, akym testom musia prejst pocas troch tyznov..... Sceny s mechanickymi babikami v obchode sa mi pacili najviac, inac vsetko ostatne by som zabalil do priemeru. ()

T2 

všechny recenze uživatele

Rozpočet $35miliónovTržby USA $43,799,818Tržby Celosvetovo $69,307,224Tržby za predaj DVD v USA $22,646,266 //počet predaných kusov 1,325,717║ Tuctová limonáda bez skutočnej iskry, ktorá nemá čo ponúknuť, zo začiatku sa to ešte dalo ale pribúdajúcim časom to len čoraz viac otravovalo a Mandy Moore vypadá dosť otrasne, sklamanie. /25%/ ()

MM_Ramone 

všechny recenze uživatele

Nie len "Kněz je poděs", ale celý tento film je desný. Desne hlúpy, nudný a primitívny. Robin Williams v úlohe vtieravého farára, čo sa snaží pripraviť svojimi pseudo-psychologickými, pochybnými testami, mladý pár na nástrahy manželstva. Nepodarená romantická komédia pri ktorej som sa ani raz nezasmial, za to som si viac krát položil otázku: Čo je toto za blbosť? * ()

Galerie (11)

Zajímavosti (1)

  • Robin Williams si tu už podruhé zahrál kněze. (Rodriguez)

Reklama

Reklama