poster

Kněz je poděs

 • USA

  License to Wed

 • Slovensko

  Svadba a iné pohromy

Komedie / Romantický

USA / Austrálie, 2007, 87 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • EMMY
  ****

  Režisér Ken Kwapis který natočil seriál Pohotovost ,se pustil do romantické komedie Kněz je poděs.Hlavní roli kněze stvárnil legendární herec a komik (Robin Williams) .Milosný pár Sadie Jones ( Mandy Moore) a Ben Murphy (John Krasinski)který se chce v nejbližší době vzít, musí podstoupit kurz pro novomaželé.Řekněme 3 týdny bez sexu až do svadby by vydržel málokdo ! Komedie si po celou dobu hlídá legrační děj a proto ode mne získává čtyří hvězdičky ****.(1.2.2008)

 • danielK
  *

  Mandy Moore jsem včera viděl ve filmu Vdáš se a basta!, kde byla přinejmenším velmi příjemnou, tak jsem si řekl, že ji prozkoumám i jinde. Naneštěstí mi padl do ruky tento film. Není vtipný. Je trapný. Jediné na co film sází je popularita Robina Williamse, na roztomilost a velké uši jindy velmi příjemného Johna Krasinskiho a na přívaly fanynek Mandy Moore - nevím, co to s ní udělali, ale je tu strašně nesympatická, nepříjemná, že by ji jeden zabil - je to asi hlavně rolí a nesmírně blbým scénářem a určitě i nesympatickým hlasem René Slováčkové v dabingu - no ale škoda jí....HODNOTÍM 45%(26.12.2010)

 • rejsek9
  ****

  Komedie, která trochu kriticky propadla, protože se svým vtipem může jevit trapně, u mě zabodovala. Hlavním důvodem je i přes nadsázku vystupování Robina Williamse v roli kněze, který se snaží vštípit mladému páru aspoň nějaké hodnoty. V dnešním liberalizujícím světě, kdy jde všechno do kytek, to oceňuji...(27.4.2015)

 • Pepinec
  **

  Ráno vstávám tak brzo, že pekaři si tou dobou teprve čistí zuby před spaním, jedu dvě a půl hodiny vlakem narvanym protivnejma lidma, a za odměnu mě čeká tvrdá celodenní řehole v syrovým podzimním počasí. Přesto bude ale můj zejtřek o dost zábavnější, než tahle limonáda, která připomínala pětkrát překloktanou sodovku.(30.9.2013)

 • genetique
  **

  Z pomaly doslužujúceho Robina je ešte stále občas cítiť čerstvého komika, ktorý dokáže diváka zabaviť, ústredný pár je však skutočne desný. Nevtieravý nápad je miestami naozaj vtieravo spracovaný, hlavne úvodná polhodinka, pokiaľ sa Williamsov kňaz poriadne nerozbehne je naozaj nudne krutá. Inak priemer, na ktorý chtiac, či nechtiac rýchlo zabudnete ako na nevydarené manželstvo. 50%.(20.2.2009)

 • - Robin Williams si tu už podruhé zahrál kněze. (Rodriguez)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace