Kněz je poděs

Svadba a iné pohromy

Komedie / Romantický

USA / Austrálie, 2007, 87 min

• Pepinec

Ráno vstávám tak brzo, že pekaři si tou dobou teprve čistí zuby před spaním, jedu dvě a půl hodiny vlakem narvanym protivnejma lidma, a za odměnu mě čeká tvrdá celodenní řehole v syrovým podzimním počasí. Přesto bude ale můj zejtřek o dost zábavnější, než tahle limonáda, která připomínala pětkrát překloktanou sodovku.(30.9.2013)

• Slartibarkfast

Typická americká rodinná komedie ve stylu "Fotr je lotr" či podobné ptákoviny. Jen už není tak k smíchu. Nevýrazný výkon Robina Willamse už se jen přičetl k nezajímavému, až tuctovému scénáři. Nesedělo mi tu zkrátka nic a vše bylo tak trochu naruby. Nesmál jsem se. Zbytečný film a podřadná role pro oskarového Williamse.. 30%(11.10.2010)

• Morholt

Nevím, proč se Williams pořád hrne do těch komediálních rolí. Vždyť v Insomnii a Huntingovi ukázal, jak je to vynikající herec, takže pitvořit se v podobných hovadinách fakt nemá zapotřebí. Ovšem tady byl Williams posledním problémem. Těmi hlavními byli Mandy Moore, John Krasinski, režisér a scénárista. Jediné, co stojí trochu za řeč, byla robotická mimina, ale ta to z odpoadkového koše nevytáhnou.(14.12.2013)

Romant.komedia o cerstvo zalubenom pariku, Ben Murphy a Sadie Jones, ktoremu nic nestoji v ceste, aby sa zobrali. Preto zajdu k reverendovi Frankovi ( R. Williams) aby ich pripravil na svadbu. To este netusia, akym testom musia prejst pocas troch tyznov..... Sceny s mechanickymi babikami v obchode sa mi pacili najviac, inac vsetko ostatne by som zabalil do priemeru.(30.8.2007)

V rámci žánru romantických komédii pomerne slabé, ale dá sa to dopozerať v pohode a sem tam sa človek aj zasmeje(utišovanie bábik v obchode rulez). Herci sympatickí(teda až na toho malého reverendovho pomocníka) a dosť ma potešilo(ako veľkého fanúšika The Office), že John so sebou zobral aj zopár spolubojovníkov z tohto seriálu - taký Kevin(teda v tomto filme Jim) a jeho 5 second rule nemá chybu.(29.7.2008)

• - Robin Williams si tu už podruhé zahrál kněze. (Rodriguez)