Režie:
Antonín MoskalykScénář:
Ondřej VogeltanzKamera:
Eduard LandischHudba:
Ladislav SimonHrají:
Jan Pivec, Petr Haničinec, Slávka Budínová, Karolina Slunéčková, Zdeněk Kutil, Vladimír Hlavatý, Josef Kemr, Ilja Racek, Otakar Brousek st., Josef Bláha, Josef Blažek, Felix le Breux, Oldřich Slavík (více)Hrají
Jan Pivec
Rakousko-Uhersko
Nejlepší filmy:
Lišák Pseudolus (1960) (TV film)
Malér (1965) (TV film)
Lucerna (1967) (TV film)
Petr Haničinec
Československo
Nejlepší filmy:
Tažní ptáci (1983) (TV film)
Ubohý pan Kufalt (1981) (TV film)
Král Krysa (1979) (divadelní záznam)
Slávka Budínová
Československo
Nejlepší filmy:
Sňatky z rozumu (1968) (seriál)
Kolja (1996)
Byl jednou jeden dům (1974) (seriál)
Karolina Slunéčková
Československo
Nejlepší filmy:
Sňatky z rozumu (1968) (seriál)
Lucerna (1967) (TV film)
Přišel na večeři (1981) (divadelní záznam)
Zdeněk Kutil
Československo
Nejlepší filmy:
Ubohý pan Kufalt (1981) (TV film)
Všichni dobří rodáci (1968)
Poslušně hlásím (1957)
Vladimír Hlavatý
Rakousko-Uhersko
Nejlepší filmy:
Vyšší princip (1960)
Přišel na večeři (1981) (divadelní záznam)
Atentát (1964)
Josef Kemr
Československo
Nejlepší filmy:
Naši furianti (1983) (divadelní záznam)
S čerty nejsou žerty (1984)
„Marečku, podejte mi pero!“ (1976)
Ilja Racek
Československo
Nejlepší filmy:
Cyrano z Bergeracu (1986) (divadelní záznam)
Ubohý pan Kufalt (1981) (TV film)
Král Krysa (1979) (divadelní záznam)
Otakar Brousek st.
Československo
Nejlepší filmy:
Cyrano z Bergeracu (1986) (divadelní záznam)
Král Krysa (1979) (divadelní záznam)
Muž v pozadí (1995) (seriál)
Josef Bláha
Jugoslávie
Nejlepší filmy:
Cyrano z Bergeracu (1986) (divadelní záznam)
Jako kníže Rohan (1983) (TV film)
Ubohý pan Kufalt (1981) (TV film)
Josef Blažek
Nejlepší filmy:
Otrávené světlo (1921)
Motiv pro vraždu (1974)
Hodinářova svatební cesta korálovým mořem (1979)
Felix le Breux
Rakousko-Uhersko
Nejlepší filmy:
Vynález zkázy (1958)
Císařův pekař - Pekařův císař (1951)
Dobrý voják Švejk (1956)
Oldřich Slavík
Československo
Nejlepší filmy:
Všichni dobří rodáci (1968)
Tichá bolest (1990)
Člověk proti zkáze (1989)
Rudolf Princ
Rakousko-Uhersko
Nejlepší filmy:
Limonádový Joe aneb Koňská opera (1964)
Poslušně hlásím (1957)
Poslední mohykán (1947)
Ljuba Hermanová
Rakousko-Uhersko
Nejlepší filmy:
Poslušně hlásím (1957)
Pan Jordán a Habada (1968) (TV film)
Nezlobte dědečka (1934)
Otto Budín
Rakousko
Nejlepší filmy:
Světáci (1969)
Sňatky z rozumu (1968) (seriál)
Půlpenny (1974) (TV film)
Elena Hálková
Rakousko-Uhersko
Nejlepší filmy:
Vyšší princip (1960)
Těžká Barbora (1960) (divadelní záznam)
Vajíčko (1968) (TV film)
Milan Mach
Československo
Nejlepší filmy:
Hamlet (1986) (divadelní záznam)
Tažní ptáci (1983) (TV film)
Dobrý voják Švejk (1956)
Martin Liška
Nejlepší filmy:
Motiv pro vraždu (1974)
Pět hříšníků (1964)
Bláznova smrt (1973) (TV film)
Miloš Haken
Nejlepší filmy:
Délka polibku devadesát (1965)