Komentáře uživatelů k sérii (5)

 • pupidup
  *****

  přesně můj šálek kávy! Výborný scénář i režie, i herci jsou naprosto skvělí...chlapci, když přijedete k nám s divadelním představením, jdu na to! Díky za skvělou zábavu! :o)(2.6.2018)

 • jasse
  ***

  No páni, tak to by mě docela zajímalo, co přimělo rozhádanou dvojici Marcin - Kraus (no co asi) dát se po deseti letech dohromady a natočit další sérii. Vcelku se jim to vydařilo, nejvíce se změnila Marta, a možná i díky tomu dostala méně prostoru. Se zájmem jsem pokračování po letech zhlédla a opět se pobavila.(6.8.2018)

 • Jaro.Krafcik
  ****

  Skvelá séria ktorá zaručila návrat asi najzaujímavejšieho a najlepšieho slovenského seriálu. Niektoré časti sú síce poslabšie ale stále sú to tí starí dobrí susedia ktorých sme tak zbožňovali.(20.6.2018)

 • Milsa
  ****

  Na niektorých dieloch sa dá dobre nasmiať, ale iné sú slabšie. Kvalitatívne je to ale dosť blízko pôvodnému seriálu, takže to stojí za to.(26.5.2018)

 • MT_Y
  ****

  Rád bych na jednu stranu, kdyby se natočila i další 5. řada (zda-li bude nebo ne si musíme počkat zřejmě, ale snad by mohla) nicméně, Zuza už není ta kterou František seřve a ona se roztomile potváří atak, což mi zrovna u ní chybí. Ale, myslím si, že po 10 letech, to nedopadlo špatně. Možná bych tam přidal víc situačnější komedie a asi bych buď trochu rozvinul postavu té Andrey, anebo jí úplně vymazal. Pro mě osobně je tam absolutně zbytečná i pošťák tam dělá aspoň něco, ona mi tam příjde opravdu navíc a poslední věc asi bych víc zapojil Martu. To je něco co mi scházelo i v předešlích 3. řadách. Marta tam tropila opravdu srandu a hodně zpříjemnila situace a i díly. Takže určitě bych víc zapojil Martu. Za Andreu, Zuzu a Martu (viz. výše) uberu hvězdu , takže 4 hvězdy a 85%(29.6.2018)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace