Typicky Hollywoodsky muzikal zo 40. rokov, ma cez 2 hodiny a tocili ho traja reziseri. V strede vladne velka nuda a je tuna zas dost vatovo planych dialogov : 60 %(30.8.2016)

• dopitak

1000. film v mé filmotéce a druhé dnešní jubileum po stovce přidaných obsahů. Ke stažení volně tady. ____ Aneb možný podtitul - Čekání na Franka. Stopáž filmu je přesně 2:15:08 a Sinatra se objeví až v čase 2:12:27, zazpívá jednu písničku a THE END. Na to, že jsem se k tomuto muzikálu dostal právě přes Sinatrovu filmografii, je to slabota. Jako muzikál výborné, jako film nudné, roztahané a nezajímavé. Spousta krásných melodií a písniček na pozadí životního příběhu slavného hudebního skladatele. Ovšem ta iritace z Franka je příliš, příliš silná :-) Na druhou stranu, na rozdíl od toho Godota Sinatra přeci jen přišel.(5.3.2009)

Fajn na tomhle muzikálu je to, že k němu nebyla obnovena autorská práva, takže je volně stažitelný z archive.org. Je to docela s podivem, protože je doslova narvaný tehdejšími hvězdami. Robert Walker hraje Jerome Kerna, slavného broadwayského skladatele, z jehož života a písní se tenhle film skládá. Ovšem, po pravdě řečeno, ve druhé půli filmu příběh ustupuje zcela stranou a zní jedno skvělé hvězdné (Judy Garland, Frank Sinatra, Kathryn Grayson, nedávno zesnulá June Allyson ad. nebo skvělá tehdy ještě začínající Angela Lansbury) číslo za druhým. A je to dost dobře, protože příběh tohohle filmu nikdy nebyl moc zajímavý... Ale k čertu s tím, stahujte a bavte se... I won't dance, don't ask me, I won't dance, don't ask me, I won't dance, merci beaucoup...(27.10.2006)

Rozpočet $2,841,000Tržby USA $6,724,000Tržby Celosvetovo $-(23.4.2010)