Hlavními hrdiny tohoto nízkorozpočtového hororu jsou Nicole a Jess, mladý milenecký pár, který si vyrazí na romantickou cestu po Americe. Cestou se zastaví na opuštěném odpočívadle, kde se přítel hlavní hrdinky za záhadných okolností ztratí. Zoufalá Nicole brzy zjistí, že na odpočívadle není sama. Objeví se tajemný muž v jeepu se snadno zapamatovatelnou SPZ, který jí začne děsit. Dívka nachází útočiště na místním WC, kde jsou všude na stěnách šokující nápisy obsahující již známou SPZ. Později objevuje zmrzačenou dívku, která jí povypráví o tajemném řidiči. Nicole si uvědomuje že z této "hry" již není úniku... (kery-)

Deacon59

Trošku mě to motivem připomnělo nedávno viděný Blood River. Chování hlavní hrdinky mi zas tak hloupé nepřišlo. Celkově to nebylo zlé. Bohužel se v tomhle filmu nic moc nedozvíme, ale jak už tu bylo zmiňováno nějaký potenciál tam byl. ()

vitraurig

Mohl z toho být celkem podařený film, kdyby byl děj nějak více vygradovaný a konec více vysvětlený. Námět dobrý, mohlo to být docela strašidelné, ale je tam spousta nevysvětlených momentů, nelogičností, zdržování děje apod. Občas jsem dokonce přehrával rychlejší rychlostí, aby se přeskočila úplně zbytečná scéna, kde policajt učí ženskou střílet z pistole. ()

BigJohn02 odpad!

Filmů tohohle typu jsem viděl haldu, ale žádnej nebyl takhle neuvěřitelně PITOMEJ. Režisér i scénárista museli být po úspěšně provedené lobotomii - taková snůška debilit a nelogičností se jen tak nevidí. Podívám se na sequel - podle pravidel by měl být horší, ale v tomhle případě nevím, jestli to vůbec jde... ()

MissCarter

Ani nevím,proč tři hvězdičky...Asi za snahu tvůrců... Jinak nevím jak chudinka Niki,ale já zůstat takhle zaseklá a jen tak tak uhnout vzteklý žlutý dodávce,tak asi vyrazím co nejrychleji směrem,kterým jsem přijela a pokusím se sehnat pomoc.. Ale dobře,to by ten film asi taky za moc nestál :-D Ale co ti pošuci v karavanu? Mamka,taťka a párek sourozenců našeho milého fantoma z dodávky? Spousta scén nedávala moc smysl,dostkrát jsem se spíš uchichtla než se bála. Americký béčko jak vyšitý,tak poděkujme aspoň za to,že to Niki nepřežila a neskončila s dlouhou slinou v koutku úst na invalidním vozíku v sluncem zalité léčebně pro choromyslné :-) ()

Tribbiani27 odpad!

Americké opuštěné pláně a budovy mají svoje kouzlo, ale v tomto filmu zůstaly bohužel naprosto nevyužity. Nečekejte zde napětí, krvavé scény, zábavu, promyšlený děj...prostě nic tu nenajdete! U každého monologu si přejete, aby ten dotyčný už přestal mluvit. Celou druhou polovinu filmu si budete přát, aby film už skončil, ale bohužel to zbytečně dále pokračuje a film je čím dál více trapnější. Tohle nemělo žádný smysl...dávám 3% za to, že to mělo jenom 80 min. a nemusel jsem trpět déle. ()

Zagger

to byla misty takova stupidita, ze to se fakt nevidi, ne jak se rikava u jinych filmu, ale opravdu debilita... ale svete div se bylo to napinave a zabavne a fungovalo to jako film, dokonce i s dabingem, a to je co rict... takze necekane 4*, vlastne si to zaslouzi, vklidu soundrack, napeti a navic ted muzu napsat kratkou poezii: Videl jsem prso Deanny Russo :). ()

Thoki odpad!

Nepochopím myšlenku hlavní postavy, počkám na hajzlu až příjde vrah a kuchne mě než abych šla raději pěšky dál po cestě.. To neustálé čekání, až se ten psychouš vrátí a dostane vás.. třeba utéct do lesa nebo jinam?! Náhodné postavy, které pak umřou a zmizí. A výbuch toalet za pomocí jednoho vylitého kanystru benzínu na podlahu, co dodat, raději nic.. ()

LukasMaly

Podle mého názoru skvělý horor se zajímavou pointou. Tajuplný pick-up a sadistický řidič v něm způsobovali, že jsem se u filmu opravdu bál! Pokřikování hlavní hrdinky Nikol navíc filmu dodalo reálný podtext. Další skvělou zápletkou byla ,,divná rodina" kroužící kolem odpočívadla ve starém karavanu, ti mi naháněli snad větší hrůzu, než psychopat ze žlutého auta. Jediné, co se dá filmu podotknout, je ,,nesmrtelnost" řidiče a duch dívky, která se Nikol asi v polovině filmu ukázala na toaletě. Film tím zašel do fantasy rozměrů, což mě lehce zklamalo. I tak 85%. ()

Straspytlik odpad!

Je to blbost. Hlavní hrdinka je tupá, jak dlabané necky, všude je neskutečný b***l a k tomu řidič maniak se zlínskou (ZLK) značkou... co na tom má být šokujícího?! Jestli vás může něco vskutku neobohatit, tak film Rest Stop. ()

Jarsey

Hodně slušný film, který nastaví laťku hned na začátku a daří se jí držet až do konce, místy dokonce stoupající. Je tam pár až mysteriózních motivů (scén), které mě zpočátku přiměly dát 4*, ale protože nebyly nijak vysvětleny, dávám původně zvažované 3*. Jedná se vlastně o hru kočka-myš, spíše psychické týrání hlavní hrdinky, které zadává myšlenku, že psychopat ve žlutém pickupu je celkem inteligentní. I když jsem čekala, že se bude jednat o klasickou vyvražďovačku, film mě velmi mile překvapil. ()

Postradateln

Chudáci herci a kameramani od nich byla práce pěkná scény a herecké výkony se mi líbily ale film ubyla logika která zde naprosto scházela. Nejlepší z filmu je prvních pár minut které končí tím že hrdinka vyjde ze záchodu a domnívá se že její kluk ze srandy někam poodjel. Po nějaké době jí dojde že tomu tak asi není a začne shánět pomoc. Jakmile ji ale dojde že chlap v dodávce je nebezpečný logika scénáře neboli filmu náhle zmizí. Z nepochopitelných důvodů se hrdinka drží zuby nehty na tom stálém místě. Nepřemýšlí nad tím co vše kolem sebe může využít a k čemu. Nasedá do obytného vozu který tam stál od začátku co tam přijeli a zřejmě by si všimla že od někudy ty lidé přišly a nasedly do vozidla. Policista který nechává řidiče dodávky jezdit kolem sebe přestože ho hrdinka upozornila že díky němu zmizel její kluk a jí osobně ohrožuje. Po přejetí policisty který zjevně nevěnoval vůbec žádnou pozornost možnému podezřelému vozidlu. Se hrdinka pokouší odtáhnout jeho tělo protože žije místo toho aby využila jeho zbraně v krajním případě motorky. Policista nechá vystřílet hrdinku zbytečně náboje do zavřených dveří které se snaží dotyčný násilník otevřít násilím místo toho aby je překonal a mohla mířit přímo na něj. Posléze následuje scénka kde vylitý benzín na podlahu expluduje tak mohutně že to vypadá jakoby vybouchnul dům. Nejhorší nápad je snad poslední záběr kdy hlavní hrdinka prosí o pomoc a po přivolání pomoci se schová tak aby ji nenašli. ()