Hlavními hrdiny tohoto nízkorozpočtového hororu jsou Nicole a Jess, mladý milenecký pár, který si vyrazí na romantickou cestu po Americe. Cestou se zastaví na opuštěném odpočívadle, kde se přítel hlavní hrdinky za záhadných okolností ztratí. Zoufalá Nicole brzy zjistí, že na odpočívadle není sama. Objeví se tajemný muž v jeepu se snadno zapamatovatelnou SPZ, který jí začne děsit. Dívka nachází útočiště na místním WC, kde jsou všude na stěnách šokující nápisy obsahující již známou SPZ. Později objevuje zmrzačenou dívku, která jí povypráví o tajemném řidiči. Nicole si uvědomuje že z této "hry" již není úniku... (kery-)

jurasino

Čekal jsem od tohoto filmu spíše něco jiného ale nakonec jsem nebyl až tak zklamán ale mám proti tomuto filmu několik výhrad: pořád jsme na stejném místě nic se pořádně neděje, hlavní hrdinka je neskutečně hloupá, měla několik šancí přežít a vyhrát ale nevyužila jich kvůli svojí hlouposti, dále mi dost vadila druhá polovina filmu která byla pojata spíš jako nějáký survival horror, a atmosféra první poloviny se v ní vytratila. exploitation bylo ovšem dost kruté a toho policajta mi bylo trochu líto, ale taky se nechoval zrovna profesionálně. Jsem zvědavý co nabídne pokračování ale popravdě, moc co nabídnout už mu nezbývá pokud se film ponese opět v tomto duchu. Na svou dobu průměr, celkově spíše podprůměr. ()

Klay odpad!

...ovšem za scénku "You missed! Shoot me again!" bych tomu tu jednu hvězdu skoro i dal. U toho jsem smíchy málem spadnul ze židle. ()

bobstock

Že jsem se na to přinutil juknout, to není poprvé. Že jsem se dostal až na konec a přežil polomrtvýho nejukecanějšího a nejblbějšího policajta v Californii, za to bych já měl dostat pět hvězd. Béčko hraničící s amatérskými nadšenci. 25% PS: ted zírám, že rejža makal na Aktech X ..jak je tohle možný?? ()

Silviaxx

Wow, nebolo to vôbec zlé vzhľadom na moje nízke očakávania ! Kedže som latku podsadila, tak som príjemne prekvapená. Síce nič, čo by ma ohromilo (to ma už fakt toho veľa v poslednom čase neohromí), ale nebola to strata času :) na takú horrorovú oddychovku celkom fajn.. Najlepšia pasáž filmu "Nicole shoot me" "Nicole you missed, shoot me again" :D :D :D ()

Snake.Charmer

Jo, je to absolutní brak plný tradičních žánrových klišé, ale rozhodně pobaví. Nelogické chování obětí, tak příznačné pro filmy tohoto žánru, je zde dovedeno k naprosté dokonalosti. Škoda nevyužitého potenciálu úchylné rodinky zmutů. ()

Untentrauer

Film o tom, jak hlavní hrdinka hledala na opuštěných toaletách "gloryhole", jinak si neumím vysvětlit, proč tam stále dokola lezla. Bohužel však, nenašla a to umocnilo její zoufalost natolik, až začala tyto toalety demolovat. Ovšem chyba není úplně na její straně, jelikož místní úchyl, který se okolo toalet pohybuje a neustále tam čmuchá nosem není schopný do škvírky strčit nic víc, než oko..... Film akorát tak na zahnání nudy v práci. ()

GOREGASM

Víceméně amatérský počín, ve kterém stojí za řeč pouze syrově špinavý vizuál a a dvě "jícnovky" (jícen svírající scény ;-). Hlavní hrdinka je vopruzoidní jak jen to jde, nálada a tempo snímku je nesmyslně nabourávána songovými pasážemi, které ruší v míře maximálně možné a snaha autora Johna Shilbana selhává pod kyprým nánosem jím vymyšlených nonsensů a nadpřirozených prvků, které dělají ze vzorového amerického odpočívadla zmatečnou a vcelku nudnou nedopečenost. 30% ()

MickeyStuma

Hororový snímek patřící do řady o teenagerech jedoucí autem odněkud někam a narazíc cestou na podivného zabijáka užívající se v mučení, krvi a ponižování. Po vizuální stránce a atmosféře celého příběhu nelze nic vytknout, ale co se týče děje, tady rozhodně narazila kosa na kámen. Tolik nelogického chování pohromadě hlavní postavy dlouho nebylo takto vidět. Ponuré místo nějakého odpočívadla jako prostor pro celé dějství nebyl špatný nápad, i když vůbec ne originální, ale scénárista a režisér v jedné osobě se přeci jen měl zaměřit na větší reálnost celého příběhu. Občas nějaká nelogičnost by se ještě dala odpustit, neboť to je to hlavní, co dělá krvavý horor hororem, ale čeho je moc, toho je příliš. Snímek je jinak velice jednoduchý, dostatečně krvavý a uvřískaný. Takže pokud se to má patřičně užít, nepřemýšlet nad tím. Tady to však jde velice těžko. ()

Heroine odpad!

Tohle hororového fanouška uráží. Postavy jsou blbé, příběh žádný, atmosféra žádná, napětí žádné, vrah bez příběhu, bez motivu, s nadpřirozenými schopnostmi... Může se stát cokoli, co si scenárista přeje. A že si přeje jen blbá klišé! ()

Junys

Mladý pár jede napříč Amerikou. Po cestě zastaví na odpočívadle,kde se Nicolin přítel záhy ztratí. Nicole brzy zjistí že u odpočívadla není sama, je tam totiž jeep a v něm vrah. Jo bylo tam pár kladů i pár záporů ale mě se to líbilo.. Prostředí 7/10 Herci 6/10 Příběh 6/10 Atmosféra 7/10 ()

Rathalos

Tak popravde,cakal som viac,ale nesplnilo to moje ocakavania,taktiez ani dvojka,take to bolo chaoticke,nevedel som obcas,co je realita a co nie,ale dalo sa na to pozerat,aj ked videl som aj ovela lepsie horory...:-) ()

miawallacova

celkem podprůměr s hlavní hrdinkou, která se čas od času chovala jako totální pipena a zasloužila by profackovat. Pár náznaků dobrého hororu to mělo (divná rodinka v karavanu...) ale celkově to působilo jako podprůměrné béčko. ()

CharlieSs

Dala bych i 5*, kdyby nebylo DEBILITY hlavní hrdinky. Místy jsem se musela až smát logice. Film hodně dobrý, až nadprůměrný, ale takové nervy jsem u filmu neměla dlouho. No, někdy fakt platí, že kdyby mě poslouchali, žili by. ()

MatyTroy

Jsem opravdu rád, že jsem ten film viděl....vážně. U hororů mi vždycky vadily všechy ty klišé a nesmysly v čele s absolutně stupidní hlavní hrdinkou. Ale tenhle film....tenhle film to dokázal všechno překonat. Hrdinka se jednu chvíli sesype, za 5 minut je ledově klidná, odhodlaná bojovat s psychopatem a za chvíli už zase klečí na zemi s hysterickým záchvatem a nadává zabijákovi do kreténů. K tomu všemu nejstupidnější dialogy a chování, rozhodnutí, nad kterýma člověk jen kroutí hlavou. Asi většina lidí se ke konci už musela smát. Mě osobně nejvíc rosekalo: "Zbyly ti ještě náboje?" "Jo zbyly." "Zastřelíš mě?" Tolik absurdních situací a frází pohromadě mě pořád nutilo přemýšlet, jestli se tvůrci neměli přiklonit spíš k "hororový" komedii. Vážně by mě zajímalo, jakej matroš měl ten borec, co tohle všechno vymyslel, chtěl bych to taky. Doporučuju se na film podívat a pak si tady pročíst komentáře. Dávám jednu hvězdu za odvahu tohle natočit a napsat k tomu svý jméno. ()

dainio

Nebýt skutečně hloupých mezer a nedotažeností ve scénáři, tak film hodnotím klidně i výš. Jedná se totiž o horůrek, který má své "béčkovské" kouzlo a atmosféru. Dokonce i hlavní záporák a ostatní postavy mají fajn potenciál. Trošku mi to připomínalo Wolf Creek, jemně Jízdu do pekel. Přesto je ale Rest Stop osobité. Většina filmu se odehrává na záchodcích. To oceňuji. Duchařina se zavřenou ženou byla zřejmě scénaristická nevyrovnanost. Nezapadalo to do kontextu, překombinovalo děj a nastali další nezodpovězené otázky. Největší mínus ale vidím v nelogičnosti a smyslu chování a dialogů mezi Nicole a zraněným policistou. SPOILER 1) na WC policista žádá Nicole o podání vysílačky k zavolání na dispečink (nic se nestane a za půl hodiny se on sám diví, kde jsou posily 2) jeho rychlokurz střelby ze zbraně mi přišel poněkud debilní (proč nezkusil střílet on? - ruce ještě neměl tak dorasované) 3) dvojí vystřelení mozku bylo fakt zbytečné KONEC SPOILERU. No prostě, není to špatný film. Má něco do sebe. John Shiban by ale měl příště klást větší důraz na kompaktnost a kontinuitu. Taková fajn jednohubka s nějakou tou krví a slušně vygradovaným napětím. ()

Armin82

Božínku, to je zase veledílo. Okoukanej příběh, kterej je dějově tak neskutečně podobnej texaskýmu masakru a domu s voskovejma figurínama, až je to k pláči. Scénáristi asi neměli svou hlavu, protože to je jak přes kopírák. Rozdíl je v tom, že tam do mělo mnohem ponurejší a strašidelnější atmosféru. Tohle byla komedie a ne horror. Ve všech třech filmech se puberťáci někam vypraví, ve všech případech se nejdřív někdo ztratí a poté je ve všech případech celej film zaměřenej na jednu slepici, která bojuje s psychopatem. Dokonce i amputovanej prst či mučení na řeznickým stole má svou podobnost. Otázka zní, jestli by nestačil jen jeden snímek s tímto inteligentním dějem a jeden fakt pořádnej a ne hned několik průměrných či podprůměrných. Člověk by čekal, jak se mu po ukousnutým prstu zvedne kufr, ale mě se udělalo špatně potom, co si ta buchta sedla na ten nechutnej záchod. V USA je 300 mil. lidí, což logicky skýtá daleko větší procento stupidnějších lidí a taky daleko větší šanci, že tam narazíte na podobný psychopaty, což je skutečnost, která americkým filmům dává určité kouzlo a to, že jsou tak lehce uvěřitelný. Ani bych se nedivil, že tam tihle řezníci opravdu úřadujou. Suma sumárum předvídatelná pí*ovina, na který paradoxně není nejstrašidelnější psychopat v pickapu a jeho zájmy, ale ty nechutný hajzly ---->20% za dojemnou scénu s policajtem ()

BrianStorker

Po dlouhé době koukatelný horror, při jehož sledování neteče krev z obrazovky proudem a nevěší se obsah dutiny břišní po pooji. Taová malá nenápadná oddychova, terá neurazí, ale ani nenadchne. Musíte ovšem přehlížet občasné naprosto nelogicé chování hlavní představitelky. ()