Hlavními hrdiny tohoto nízkorozpočtového hororu jsou Nicole a Jess, mladý milenecký pár, který si vyrazí na romantickou cestu po Americe. Cestou se zastaví na opuštěném odpočívadle, kde se přítel hlavní hrdinky za záhadných okolností ztratí. Zoufalá Nicole brzy zjistí, že na odpočívadle není sama. Objeví se tajemný muž v jeepu se snadno zapamatovatelnou SPZ, který jí začne děsit. Dívka nachází útočiště na místním WC, kde jsou všude na stěnách šokující nápisy obsahující již známou SPZ. Později objevuje zmrzačenou dívku, která jí povypráví o tajemném řidiči. Nicole si uvědomuje že z této "hry" již není úniku... (kery-)

Morholt

No konečně mladá americká holka, který může člověk fandit. Je vidět, že videobéčko může v lecčems předstihnout kinoáčko a to stačí jen odpočívadlo, žlutá dodávka, střízlivej kameraman a režisér s citem. A když se do prostý náhaněčky vloží nějakej ten myst prvek, není co řešit. 70% ()

Terva

CITÁT - Hej!!!! Kreténe, tohle jsou ženské záchody!!!!......... Celkem jsem se i divil, že šla v tom RestStopu na tak hnusné záchody. Být soudnější, vydržím čůrání i sraní raději někde v přírodě. CITÁT - Jsi můj osobní démon......... Ale on je ten záchod strašně důležitej a tak tam prostě hlavní hrdinka musí. Je to ve scénáři. Abych řekl, napsal, pravdu, nějak mě to nebaví. Takový divný až praštěný. Vyjímkou je na malou chvilku Tracy - vypadá jak Glumm....... Mučící scény moc nemusím, neholduju jim a tak jsem nucen sem tam přivřít očko a když už ho tak přivírám, ptám se sám sebe, nemám ho nechat rovnou zavřené a nemám to raději vypnout. Ten příběh mě celkem nebaví. CITÁT - Není to člověk, je to nějaké monstrum........... Je to prostě blbost. Místo aby hlavní hrdinka sebrala všechny své síly a utekla, rozhodne se raději "jí přidělený hajzlík" demolovat. Nařekl bych, že je to road movie, spíš nějaké záchodové blues, něco jako WCmovie. Nevadí, že to nemá moc logiky, ale ke konci už je to moc. Spousta trapných situací a záporů až z toho bolí hlava. To od toho nechápavého kroucení sem a tam. CITÁT - Nicol, jsi úplně v hajzlu............ Nevím jak vy ostatní, ale já se na konci válel smíchy. To nešlo jinak. ()

moviesfan

No co k tomu dodat. Mohlo to být lepší, ale díky neuvěřitelně hloupým scénám to lepší není. Jaký význam měly halucinace? Copak se vbíhá autu do cesty, když je schovaná v lese a může se v něm schovat? A co poslední scéna s ,,Help me"? Hodně věcí mi nedávalo smysl. Oni smysl ani nemají. Škoda. Jistý potenciál film měl. ()

Astaroth12

Ten začiatok má zaujal,len som čakal či aj celok sa osvedčí.Tento film si s dialógmi veľkú hlavú nerobí,fuck tam bolo dosť často.Pre mňa to je neznámi film a po pozretí nie som nejako spokojný.Hlavná postava vždy natrafila na psychopatov či to bola ta rodina v karavane alebo na samotného vraha no darilo sa jej.Je to drsné,krvavé a má to napätie a atmosféru. Ale hlavná ženská postava bola strašne tupá a vôbec nič jej nevychádzalo aspoň že bola sympatická. Tato snímka sa nevymyká nad ostatné lebo je tu viacero hluchých miest,ako napr. keď ten vrah prešiel po policajtovi nie že by hlavná postava vzala jeho zbraň a strieľala po tom aute,nie ona sa len bezbranne pozerala ako krava.Vrah bol zmysluplný lebo nezabíjal len tak zo žartu ale svoje obete totálne od rovnal psychicky a až potom ich aj zabil.Pre mňa totálne nepochopený film lebo ani neviem do akého žánru by som ho zaradil lebo tých prvkov tu bolo viacero.A bol neskutočné prekombinovaný a toho vraha nešlo zraniť ani zabiť a to sa hlavná hrdinka veľmi snažila preto to vyzeralo ako keby bol nadpozemský lebo vždy bol dva kroky popredu a tak prenasledovaný nemohli mat žiadnu šancu a to mi tam neskutočne prekážalo.A toto je pre Kingika ktorý napísal-Ti čo dali nízke hodnotenie nemajú radi horory a nechápu prečo ho hodnotia.Tak to bol čistý blud lebo ja milujem horory ale tento je naozaj prekombinovaný a to ho zabilo,ty radšej pozeraj komédie a horory nechaj pre druhých. ()

zdepapepa

Generický horůrek, který alespoň není obyčejný slasher (na to je tu příliš málo "obětí"), ale prvky na strašení tu jsou spíš jen na dodání chvilkového zmatení diváka. Zbytek je přímočará americkohororová rutina, kterou s trochou umu dokážete celou předvídat. Kdyby se různé creepy scény (zmizelá dívka, která následně zmizí, policista, co přežije ránu do hlavy a následně zmizí, kanibalismus, ta rodinka z traileru, mučení, tajemnost osoby v pick-upu) zapracovaly lépe do vyprávění filmu, kdyby tam všechno zapálené nevybuchovalo jak kdyby to bylo kompletně plné výbušnin a kdyby se Nicole a policista nechovali (pořád, POŘÁD!) jako naprostí idioti, třeba nikdo nemusel umřít. Jenže cobykdyby film nezachrání. Zajímavá byla typická scéna typu "20 minutes with jerks", kde se rozhodli tam frknout rovnou nahotu. Těžko říct, jestli to uvěřitelnosti vztahu Jesse a Nicole pomohlo. Herecky totiž půlka herců totálně podehrává a druhá absolutně přehrává. Nejhorší výtka je ovšem kamera. To filmovému štábu nezbyly peníze ani na jeden stativ? Z věčného kymácení kamery se mi občas dělalo špatně. ()

Trevor

Naozaj slabučké dve hviezdy namiesto jednej sú iba za dve scénky - svojskú rodinku z karavanu nápadne pripominajúcu tú z masakru v Texase a za moment ktorý spomína vo svojom komentári Klay. Rozhovory Nicole so šerifom boli kapitolou samou o sebe a vôbec asi od 20 minúty človek dúfa že Nicole skape čím skôr. Poteší že to nie je úplne cez kopírak ako väčšina podobných hororov, snaha o oživenie príbehu však príliš nevyšla a chýbala tomu lepšia pointa. Snáď v druhom pokračovaní... ()

Martin741

Trochu strasidelna road-movie od rezisera Johna Shibana /serial Akta X, Pernikovy Tata/ prinasa scenar podobny filmu Joy Ride. A opat, tak ako v pripade Joy Ride to na mna funguje. Chvalim strasidelnu atmosferu, tajomneho sofera na aute a zrucnu reziu. Herecke osadenstvo je dost nezname, ale snazi sa a to sa ceni ..... 66 % ()

Jino

Podprůměrný film. Opravdu musím souhlasit s komentářema přede mnou, že chování hlavní hrdinky bylo opravdu hloupé a být film o deset minut delší, tak by se třeba i celá svlékla. Je škoda že scénář nebyl víc propracovaný, protože tenhle film měl na víc, takhle je z toho jen stupidní thriller, ve kterém se těšíte až bude konec. ()

Rodriguez

Hodně zamotaný spletenec dramatických událostí, který vyústí v tragédii, ale ještě předtím se hororově pobavíte! 90% ()

cariada

Tohle nebylo špatné, ale ty nelogičnosti jsou až moc ubíjející. Proč Nicole pořád zůstává na tom odpočívadle a neustále se tam vrací? Stačilo jít po silnici dál a před jedoucím autem se schovat do příkopu a má vyhráno, nikdy by jí nenašel a bez problému by přečkala noc. Jinak byla velice pěkná, chudák ten polda ten trpěl a jak ho střílela a on to přežil. Ale jako horor v pohodě. ()

Ryuuhei

Co na tomto hororu oceňuju, že nezapadá do již tak dokola omílané kategorie slasherů, nicméně se ubírá trochu izolovanější cestou. Ve výsledku tu máme tedy jednu hlavní hrdinku proti neznámému psychopatovi, kterému nejde o to ji rovnou zabít, ale nejdřív si s ní patřičně pohrát a dohnat ji až k čirému zoufalství. Samozřejmě, nebude v tom po celou dobu sama, ale stejnak, ten pocit beznaděje a toho, že není úniku, je zde habaděj. Hrdinka jako taková super, protože co se týče „demence“ pro horory typické, se vešla akorát do dvou - že tupě zůstávala na místě a někam raději nezdrhla, či když už zdrhala před autem zabijákem, tak tupě po silnici. Ale tak, to se dalo očekávat, je to přeci jen stále horor. Jinak ale dobré, depresivní a zvlášť ke konci sakra napínavé. Kromě samozřejmé i jisté zvrácenosti a záběrů, které slabší povahy nemusí snést zrovna nejlépe. Bezva, jak si tento horor pamatuju z předešlého zhlédnutí, na mě stejně působil i dnes. Jen, kdyby celé téma totálně nepodělalo pokračování... ()

-dRaGoN-

velmi slaby horor, jak napsal eraserhead logika pocinani hlavni predstavitelky je na urovni retardovaneho ditete, a bohuzel nejen jeji, cely film by mohl mit stopaz polovicni a i tak by se clovek misty nudil a kroutil hlavou nad ubohosti tohoto pocinu. ()

lykan9 odpad!

Delších 80 minut už jsem dlouho nezažil. Čert vem příšerný herce a jednoduchý až primitivní scénář, ale celý to nedávalo smysl. Vlastně ani nevím, o co vlastně šlo. To byla ta holka na houbičkách? To, že když viděla v tý komoře tu holku, tak viděla vlastně ducha, to bych ještě pochopil, ale co ten polda. To měl být taky duch nebo její představa? A co to nelogické chování hlavní hrdinky. Kdyby to psal nějaký amatér, tak přimhouřím oči, ale John Shiban již léta pracoval na Aktech X, tak jak někdo takový může napsat něco tak hrozného? Já osobně mám rád nízkorozpočtové béčkové horory, ale tohle byl děs. ()

Soweek

Našel jsem ho!!! Nejhorší horor roku 2006, fakt jsem ho našel!! Tu jednu hvězdu dávám za za scénu policisty s prostřelenou hlavou, který vykřikne: "Minula si!" Protože to už fakt nešlo se udržet. Hrdinka se chovala na výsost stupidně,což si řekenete, že takhle se chová každá ženská v hororu, ale tady ne, tady je to fakt extrém, upozorňuju! Otázkou je, jak bychom se chovali my v této vyhrocené situaci, možná že stejně. Bohužel i kdyby to byla pravda tak do hororu takové jednání prostě nepatří. ()

bruceman7

Za předpokladu, že by se hlavní protagonistka nechovala jako úplný idiot (a stejně tak pan motorizovaný policista), bylo by to velice povedené, tímhle je to sražené na 6/10. Pro lepší pochopení, o co vlastně ve filmu kráčelo není na škodu zhlédnout druhý díl. ()

Eraserhead

I přes to že se jednalo o Unrated verzi to bylo dost slabý. Počínání tý holky mi přišlo dost nesmyslný, proto ten závěr zas tak překvapivý nebyl..... Tématem podobný Wolf Creek je lepší. ()

Prochy38

Vůbec mě nepřekvapuje zdejší rozporuplné hodnocení. Tento thriller vůbec nebyl špatný. Jedná se o příjemné one-hot-chick show v podání nádherné J. Alexander. Thriller drsný, temný a prvotní ztráta přítele je fakt cítit v každém záběru zmatenost postavy. Skvělý herecký výkon. Ke 100% kvalitě mi chyběli dvě věci. SPOILER: 1. proč kurva, když zjistila, že je mrtvej, neběžela kolmo na cestu přímo do lesa, kde by ji nikdo nikdy nenašel, kor pick-upem a nehledala pomoc míle daleko?? Tak bych asi reagoval já hned v okamžiku, kdy bych zjistil, že už nemám důvod čekat. No a 2. Chybělo mi nějaké vysvětlení nebo motiv onoho "hajzla". Někdy je to dobrý, když to zůstane bez vysvětlení, ale v tomto případě si myslím, že to až tak rozumné nebylo. Jinak jeden z nejlepších v tomto žánru! ()