Hlavními hrdiny tohoto nízkorozpočtového hororu jsou Nicole a Jess, mladý milenecký pár, který si vyrazí na romantickou cestu po Americe. Cestou se zastaví na opuštěném odpočívadle, kde se přítel hlavní hrdinky za záhadných okolností ztratí. Zoufalá Nicole brzy zjistí, že na odpočívadle není sama. Objeví se tajemný muž v jeepu se snadno zapamatovatelnou SPZ, který jí začne děsit. Dívka nachází útočiště na místním WC, kde jsou všude na stěnách šokující nápisy obsahující již známou SPZ. Později objevuje zmrzačenou dívku, která jí povypráví o tajemném řidiči. Nicole si uvědomuje že z této "hry" již není úniku... (kery-)

Alouette

Šílený řidič loví a zabíjí na osamělém odpočívadle někde v USA. Nečekal jsem od filmu příliš a taky to žádný zázrak není. Debilnějšího policajta jsem snad ještě neviděl a vypatlanější hlavní hrdinku asi taky ne. No a navíc takové seky jako nezničitelné auto nebo tajemná slečna v úklidové místnosti... Vůbec všichni mi ve filmu přišli totálně mimo. Podruhé bych se na to dívat nevydržel. ()

pride

Ak sa vám večer ešte nechce do posteľe a chcete si len tak podriemať pred telkou na gauci toto je ta spravna volba. Total fatal brutal nuda. ()

Pitryx

Film, ve kterém nic není, jak má být a jak je divák zvyklý. Samozřejmě, že zde klišé jsou a není jich málo, tvůrci snímku však posléze to, co se jevilo jako fakt, jako fakt popřou. Tak vzniká pro někoho nepřehledný guláš, pro jiného zajímavá podívaná. Pro mne to bylo od obojího trochu. Fakt je že gore mohlo být více, ne jen prostřihy a scéna s policajtem a jeho loučením mohla být kratší. Ale pokud toto odečteme, zůstane napínavá podívaná, která má i spád. Jen škoda, že si autoři nechali jakés takés vysvětlení až do druhého filmu. To je podvod na diváka a za to další mínus. 7809/8143 ()

Cechyno4

Béčková záležitost, která sice neurazí, ale ani nenadchne. Vrah ve žlutém pickupu. To je jediné na co jsem si vzpomněl po několika týdnech co jsem film viděl. Je víc než jasné proč mi toho více neuvízlo v paměti. Jednou vidět tento film stačí. ()

Mustaffa odpad!

No já vím, že je to nízkorozpočťák, ale i tak.. Ani jako slušná komedie to nefunguje a to vznikl i druhý díl, na který neseberu odvahu se podívat. ()

DandaPiper

Ty přitroublý komentáře hlavní hrdinky, co ani na chvilku tu pusu nezavře a informuje nás o všech pi...ovinách, kterých bysme si asi sami nevšimli "strom ...druhej strom ....tam je zatáčka ....hele keř, hele vysílačka". Takový chování je naprosto nereálný, hlavně v krizových situacích ..a co víc, naprosto nepřijatelný. A ten konec tomu akorát nasadil korunu. ()

MT_Y

Většina filmu, super... Holčina byla chytrá, dokonce nakonec promyšlené. Nicméně z konce, jsem absolutně zklamaný! Ale tak moc že strhávám hodně, protože to totálně zkazilo většinu toho filmu a určitou logiku! 60%! ()

MFZB

Nuž pravdupoveidac som viac očakával, ale ako si sa mi moc toho nedostalo. Taký nenápadný filmík a tak som si myslel, že to bude niečo pekne krvavé a krvavé aj bolo, len nie pekne, alebo teda len trošku. Úplne bez štipky napätia film, brutálne to tiež dvakrát nebolo, krvavé tak trochu, aby sa nepovedalo a tie najlepšie scény sa nám autori rozhodli neukázať. Slabý film, prakticky skoro o otm istom ako Joy Ride, len o dosť horšie. Strašne veľa tam bolo natlačných kadejakých mysterióznych a nadprirodzených vecí, ktoré mi teda v kombinácii s hororom nepasujú akosi, no nemôžem si pomôcť, ale je to tak. Jediné za čo film stojí, tak je to hlavá hrdinka, ktorá mala síce fajnovú riťku, ale slovník ako dáka učnica, ktorá práve spravila záverečky a toto je tiež jeden z dôvodov, ktorý film potápa. Keby sa troch ubralo na tých vulgarizmoch a mysterióznostiach a pridalo kus na napätí a nejaký ten kvalitný gore efektík tiež neublži, tak je z tohto vymakaný fan film. Takto je to pre mňa za nejaké slabé 3*. Do dvojky sa hádam pustím, tam je tiež dáka pekná hl. hrdinka, tak sa dám niekedy do toho...50% ()

Kacaa26

Upřímně řečeno nevím, jak se konkrétně vyhranit s názorem na tento film. Na jedné straně mě hrozně vytáčela hlavní hrdinka, která se místy chovala nepochopitelně suverénně a místy měla hysterické ufňukané záchvaty kalibru Miši Kuklové, kterou za její ječák nemůžu ani cejtit. K tomu naprosto předvídatelný děj po celou dobu filmu. Taky jsem se párkrát docela zasmála - scéna "minula jsi" mě vážně rozsekala :-D podivná rodinka v karavanu a holka zamknutá za dveřma byly zase věci, jejichž význam jsem vůbec nepochopila. Na druhou stranu jsem byla ráda, že se tam hlavní vrahoun skoro neukazoval, protože to pro mě alespoň nebylo takový vypětí, jako kdyby ji tam po částech masakroval celej film. Celkově to je pro mě změť nepochopenejch a nezodpovězenejch otázek "sakra proč?" a zároveň prostě průměrnej horor s naprosto tuctovou dějovou linkou. Nic zajímavýho a stahovat si to určitě nebudu. ()

Snakefinger

Tak námět ušel, zpracování už neušlo. Nudné natahované bez děje. Celkově prostě špatné. Jedna hvězda z milosti za ty scény mezitím jak si borec v nějakém špinavém slumu užívá s obětmi. ()

Carcooli

Jsem asi divná, ale přesně tenhle typ CÉČKOVÝCH hororů já zbožňuju - je totiž horor a komedie v jednom a to mi vyhovuje. Zde se setkáváme s afektovanou ale odvážnou hlavní hrdinkou, která sice neumí absolutně vůbec hrát, ale v tomhle filmu to nevadí. Daleko horší herec je totiž Joe Lawrence, který tu má svůj umírající part, a ten je hodně vtipný - doporučuju! Celé jsem to dokoukala s opravdu velkým zájmem a nezklamalo. ()

Little_Sawy

Mladej dynamickej pár který prchají napříč novému životu, jenomže to skazí holka která chce čůrat, tak zastaví na motoreste, kde je jen jeden záchod, a kolem jezdí uchylnej magor v žlutý rachotině a nějradši chce rozmrdať každýho kto se na něj blbě koukne. Buddžel kolem pitomího motorestu je 100 kiláku holá prdel, tak hrdinka raději ostane zavřená v hajzlu, kde jí pak sem tam mrdne v makovici, né aby skusila uniknout co jí budou sili stačiť aby se jen nějak pokúsila zdrhnout ale ona raději bude čekať když ji ten parchant pořádně kuchne.. divnej film který se hrá na psycho. ()

Pointman

Nevím, nevím. Rozhodně film měl dobrý nápad, ale využit bohužel nebyl. A souhlasím se zápornými ohlasy vůči hlavní hrdince. Její pohnutky byly občas skutečně mimo realitu. Mám za zády jakéhosi psychopata a na strážníkovu pistoli šáhnu až po 10-15 minutách, když jsem uvězněn na záchodcích? Jen mi trochu unikl ten závěr (potažmo celá mystická linie). Pochopili jste co to mělo znamenat s těmi přízraky i se samotnou hrdinkou? ()