Fong (Jackie Chan) je hazardní hráč. Na celém světě existuje pouze jediná představa, která ho dokáže vyděsit víc než jeho dotěrní věřitelé: dostat na starost plačící nemluvně! (oficiální text distributora)

Reverger

Nevyvedená komedie, až na pár vtipných momentů, šel tenhle film do kopru. Když Jackie Chan natočil tenhle film, zrovna o pár týdnů později jsme se o něm s kámošem bavili a ba co víc, tak nějak jsme se shodli na tom, že jeho kariéra jde tak trochu do prdele a v čem měl on pravdu? Jackie Chan skáče po jakékoli roli a takhle to dopadá. ()

Jožin

A je tu Jackieho podarené komédia. je to haluz ako sa starajú o to malé, ale nakoniec všetko zvládnu. Na Jackieho vek sa veľmi slušne bije. Dúfam, že bude točiť aspoň ďalších 10 rokov !!! ()

krvavamera

Nemám ráda děti, proto mě dost překvapilo, že jde o jeden z nejvtipnějších filmů, jaké jsem od Jackieho viděla. Překvapivě se vyhnou trapnosti, kterou by podobný film naducala americká produkce (i když na konci je toho sentimentu opravdu tolik, že (by) se rozplakal i ten nejtvrdší gangster, ovšem je to celé zaonačeno tak nějak... stravitelně. Nejslabší je asi hlavní záporák (naštěstí zde mluvíme asi o deseti minutách v poslední třetině snímku) a pak ten závěr... Ale což, za tak dobře vyvedený film jim tu "překvapivou" a "vtipnou" tečku odpustíme. Skvělé triky, jak jinak, tentokrát skutečně mazec - s miminem se dá vyhrát opravdu hodně. Co všechno dítě přežije! ;) Zápletka klasická, únos, záchrana, happyend. Jackie je tentokrát za toho špatného, má ale srdce ze zlata (takže mu všichni můžete držet palce) a všichni nakonec dojdou jednoho velkého tlustého napravení (takže si budete mnout ruce, že jste mu ty palce drželi). Star si drží svoji image, hlavně že mu to pořád kope, naplňuje očekávání svých fanoušků atakdále. Připomene svou pěveckou dráhu a bojovka: schválně, jestli si všimnete product placementu na Pepsi? (Jestli ne, tak jste si stáhli špatný film.) ()

KosiR_ksr

Klasická "jackie-chanovskí" komedie se spoustou bojových scén a pár dobrými a originálními nápady. Oddychová podívaná. ()

Bozvav

Děsná blbina, zbytečně dlouhé, ale i tak jsem se bavila. Pokud by to dítě v reálu absolvovalo všechny ty honičky a rvačky, ani jedna kůstka, či orgán by mu nezůstaly pohromadě. za mne 50%. ()

Puol

Ďalšie potvrdenie pravidla, že honkogské produkcie Jackieho sú o triedu inde ako tie hollywoodské. Rodinná i morbidná komédia zároveň, ktorá samozrejme obsahuje aj zopár povinných a veľmi podarených akčných scén. JC sa predstavuje v pre neho netypickej úlohe zlodeja. Po dlhom čase sa ukázal aj Biao Yuen v úlohe policajta (Kdeže su tie časy!). Špičková zábava akú dokážu naservírovať len honkongskí majstri. ()

Rathalos

Dalsia Jackieho komedia tentokrat s malym krpcom,ktora je opat bohata na humor a akciu,vyborna zabava na pobavenie sa...:-) ()

Fulham

Velice povedene... jak uz tady nekolikrat padlo, tak temer "vsichni akcni hrdinove" natocili aspon jeden film, jako rodinnou komedii. Myslim si, ze Jackie Chanovi se tato komedie povedla naramne. Tento pribeh je sice hodne pouzivan ve filmech, ale Benny Chan to zpracoval v Hongkongskem stilu a usil to presne na miru Jackiemu... takze u me za 4* opravdu mile prekvapeni. ()

ex.it

"Cosi" chybělo, "cosi" přebývalo. Mohlo to být lepší. Hlavně konec mi přišel už jako moc velkej happy end. Nemožný, nereálný. ()

Tamten

Dříve se Jackieho filmy dělily na chvíle průměrné komedie a chvíle skvělých bojů se spoustou akrobatických parádiček. V novějších dílech jsou části 3 - průměrné komedie se změnila v trapnou komedii, akční bitky se zkracují a mění na "házení po sobě nábytkem" a navíc se do filmů dostávají "citové" pasáže, které ale na city prostě nepůsobí. I tento film pokračuje v tomto trendu. ()

Trixinka

Velké překvapení v podobě svižného, vtipného, akčního filmu. Pár scén bych vynechala, čímž by se trochu zkrátila stopáž a film by byl více svižnější, ale i tak musím dát 4*. ()

Scraffy

Celkom milá komédia, ktorá neurazí. No škoda, že podobných komédií je už hodne. Ale Jackieho nie je nikdy dosť! ()

Renie42

Chvílemi jsem cítila takové rozporuplné pocity, když jsem se na to dívala. Trochu jsem čekala honkongský akční film, ale zklamaná jsem nebyla. Chvilku nudnější, chvilku svižnější. Všude samý plínky s hovínkama napláclý na obličejích. Jackie stále ve formě, což je fajn. A to, jak mu to dítě sálo bradavku, tak to jsem opravdu smíchy nevydržela. Na konci jsem i slzu zamáčkla. ()

Brano

Námet s malým chlapcom mal veľký potenciál, lenže autorom sa to veľmi nepodarilo. Zbytočne rozťahané, nudné a hlavne minimálne zábavne. Takisto je vo filme kopa nezaujímavých akčných scén. A ten rozprávkový happy end len skazil celkový dojem z filmu. Pre mňa by to bol len ďalší podpriemerný film z ázijskej kinematografie, ale jednu hviezdičku pridávam za výborne herecké obsadenie. Najmä za dvojku Chan a Koo, ktorá robila tento film znesiteľnejším. Takisto veľké plus za zvukovú stránku s krásnym ústredným songom, ktorá bol v tomto filme dosť výrazná. ()