Carlton, Pensylvánie 1903 – děti pracující v hlubinném dole jsou při závalu zaživa pohřbeny. Ovdovělá Karen spolu se svými dcerami se přestěhují do téhož města a brzy se dozvídají jeho tragickou historii. Ale zločiny minulosti se znovu vracejí v podobě dětí (zombies) a jejich ďábelsky krvavé pomsty – pronásledují, zabíjí a požírají své oběti. Karen a její dcery musí s pomocí souseda přežít, aby byl utišen hlad zombies po vlastní spáse. (oficiální text distributora)

jefff

Nedokoukal jsem. Tohle mě úplně minulo. A jestli se to dá zařadit mezi zombie horory, pak patří mezi ty nejhorší, které jsem měl možnost vidět. Nuda. Ale děsná! ()

latvar

Dosti podprůměrný horor, kterých je na filmové scéně víc než dost. Parta neživých dětí vraždí po nocích v odlehlém lese, kde je i pár domů s místními obyvateli. Zombie děti se nepářou s nikým, dokonce i se zvířaty a rozsekají prase a poté ho snědí, ale nejvíc mají spadeno na místního sobce, který vlastní všechnu půdu i s nemovitostmi v okolí, konec vraždění může vykoupit jen jeho smrt... 25% ()

Anticque

Zombies? Ach ano, zombies. Malé nenažrané děti, které chtěli papů. No sakra co to mělo být tohle? Výborný k uspání celé rodiny. Teda nás to uspalo a rychle sem to jel vrátit do půjčovny. Litry krve, které stříkaly a stříkaly, až sem někdy nechápal kde ta mrtvola tu krev pořád bere:-D No propadák.... ()

sedm.1

Od začátku mi bylo jasné,že nepůjde o žádné jatka.Zombie tématika se v tomto filmu totiž výhradně týká pouze malých dětí,což bylo docela do této chvíle neobvyklé,ovšem pořád je to takové nepřekročitelné tabu.A nemýlil jsem se,jde sice o horror,ovšem spíše atmosférický a vyvolávajíci pocit strachu a napětí,než o krvavou záležitost.Ovšem k dobru Zombies musím připočíst,že právě onen pocit napětí dokázal docela navodit a atmosféra hlubokých lesů byla vykreslena docela strašidelně.Samotný děj je sice prokouknutelný od první minuty,ale herci jsou přijatelní,film pěkně odsejpá a i přes neskutečně přehappyendovaný konec jde o docela slušnou atmosférickou podívanou...pro větší děti :). ()

MiaMoonlight

Hodně absurdní věc. Čekala jsem zombies, jako zombies, klasiku pojídající lidská i zvířecí těla (což se sice píše v popisu filmu, ale asi sem slepá, jediné co jsem viděla byly tlamičky úhledně orámované krví, wtf?). Ale děti, co vraždí krumpáči opravdu ne. Více krvelačný je i Eda ze Stmívání. Něco jako budování atmosféry tu vůbec nebylo. Přijelo se, zaječelo se, odjelo se. Tak teda pardon za spoiler. Alespoň že místo krve nepoužili kečup a hlavní hrdinka nepobíhala v minisukni. Hlavně už žádné příště, prosím. ()

t.mon

Toto je naprosto NEJVÍC NEDOCENĚNEJ horor zde na databázi! Takhle skvělý horor jsem už dlouho neviděl. Ovdovělá Karen a její teenka a malá dcerka se nastěhují do zděděného domu v horách v Pennsylvánii, který má krutou historii, jenž, jak se zdá, ještě neukončila svoji finální etapu. Název Zombies je asi nejnepřesnější český překlad, co může být - úplně si ho odmyslete a film berte jako Wicked Little Things, jelikož tohle není žádný ZOMBIE film, ale regulerní GHOST HORROR, což se na filmu také projevilo. Atmosféra hned po intru by se dala jen krájet, starý dům a les se s atmosférou klidně můžou přirovnat k hausu v The Conjuring, Lori Heurino, Chloe Grace Moretz, když ještě nenakopávala zadky a v neposlední řadě i moje oblíbenkyně z Halloweenu Scout-Taylor Compton podtrhují svými výkony už i tak skvěle podaný atmosferický příběh, který sice místy společně s několika klišé momenty (ano, smáčení ve stodole) trochu pokulhává tam, kde třeba takový REC exceloval, ale to jsou už jen drobnosti, které je třeba přehlédnout, a užít si skvělý atmosferický horor. ()

Haymar

Wicked Little Things (návod k přípravě): Vezmeme 1 kg Kukuřičných dětí, přidáme 50 dkg 3:15 Zemřeš, dále 50 dkg Prokletí domu slunečníc, řádně okořeníme Evil Dead a Hory mají oči (nešetříme!), necháme pár dní uležet, pak podusíme, osolíme, dáme na 30minut do trouby a poté podáváme ještě za tepla... Dobrou chuť - multiplagiát roku je na talíři.......... Příště by si páni tvůrci mohli udělat jasno alespoň v tom, o čem vlastně vůbec chtějí točit film - o zombíkách nebo o bubácích? To je totiž sakra rozdíl! ()

Bathoryčka

Ještě že ty zombícký děti nebyly přehnaný jako jiný zombíci, protože pak bych musela honotit nižším počtem hvězdiček. ()

TERRORDROME

Vystresovaná vdova s dcérami sa sťahuje do strašidelného domu v horách. Jedna dcéra je puberťáčka a tá mladšia zasa vidí imaginárnych kamarátov čo ju lákajú do starej bane - no, pár(tisíc)krát už sme podobný námet videli. Ten dom je pekná barabizňa so strašidelným potenciálom, ale to by sa okolo nej musolo obšmietať niečo iné než partia ušmudlaných decák s krompáčmi čo sa mstia zo záhrobia za staré krivdy. Nesmie tu chýbať ani povinný starý blázon žijúci v lese a rozdávajúci múdre rady typu "v noci nechoďte do lesa". Všetko je na svojom mieste, žiadne klišé nechýba. Rutina-rutina-rutina, aspoň že to nie je moc blbé. ()

nylo

Běžný příběh s běžným dějem a mě nebaví, když vím hned na začátku, jaký bude úplný konec...to by ten prostředek musel pořádně vyčnívat, což tady se tedy opravdu nestalo, no bohužel...20% ()

Matros

Ze začátku slušná hororová atmosféra, ale postupem času klasická vyvražďovačka s nic moc zvládnutými ,,záporáky". Úplně nejlepší na tom byl ten les zalitý mlhou. Celkem spokojenost. ()

mosnak odpad!

Už jenom to,že se ten film jmenuje "Zombies" mě uráží! Jsem fanoušek zombíků,takže je jasné,že tohle mě akorát naštvalo! ()

wampire23

Pokus o vytvorenie atmosférického hororu nevyšiel. Malí zombíci sú skôr na smiech ako strašidelní (najmä keď držia krompáče:D). Ako plus hodnotím celkom strašidelné prostredie lesov. 40% ()

arcticsky

Na toto obrovské PRD je i 90 minutová stopáž moc. Vše korunováno hravým a usměvavým zombíkem Mary....Dalo se koukat jen na malebný les a na krásnou Lori Heuring. Proč vzal roli v této nudě takový poměrně renomovaný herec jako je Ben Cross, nepochopím.... ()

zdeny99

Netypický zombies horor, který je originální tím, že tady zobies nejsou ty typické romerovské. Nýbrž jsou to malé děti, které před sto lety byly pohřbeny v dole a po nocích se mstí. Dospělé v okolí mají ve své moci podobně jako děti z filmu MĚSTEČKO PROKLETÝCH. Tentokrát ovšem ne v mimozemských dimenzích, nýbrž v ponurém prostředí starých opuštěných domů nedaleko civilizace. Z toho je i často poznat, že film je dělaný jako nízkorozpočtový. Ovšem to nevadí, stejně jako ta jednoduchá zápletka, jelikož děti coby zombies jsou originální, tajemné a hrůzostrašné. Film podle mě jen kazí zařazení těch puberťáků kolem té 16leté dcery. Za to věta: "Jestli se mi chceš dostat ještě do kalhotek, tak nastartuj a okamžitě mě odsud odvez!" byla tou nejlepší větou ve filmu. [1317. hodnocení, 94. komentář, 43%] ()

crha

Možná se tohoto hororu tak rychle zbavovat nebudu, protože se u něj dost kvalitně usíná. Pro mě je to na jeden zátah v podstatě nekoukatelné. Stilnox a Zolpidem maji nového konkurenta - Zombies! ()

JanKukulín

Celkem slabota, napětí si tenhle film držel asi prvních patnáct minut. Pak to zacalo stat minutu od minuty horší. Dvě hvězdy za povedene zabery na les a na ten strasidelny barak, ve kterem hrdinky bydlely. ()