Nebezpečný cíl

• USA Bangkok Dangerous (více)

Remake úspěšného akčního dramatu bratrů Pangových z roku 1999. Život nájemného /nelítostného/ zabijáka Joa (Nicolas Cage) se obrátí vzhůru nohama ve chvíli, kdy je vyslán na kšeftík do Thajska, kde má za úkol zlikvidovat nepřátele bosse místního podsvětí Surata. Jako pomocníka si najímá známou firmu, pouličního kapsáře a výtržníka Konga (Shahkrit Yamnarn), kterého se hodlá na závěr zbavit. Zpočátku jde všechno bez problémů. Ale jen do chvíle, kdy se Joe, do té doby zapřísáhlý vlk samotář, nečekaně sblíží s mladou dívkou... (oficiální text distributora)

DavidS.

Cage by se měl nechat ostříhat a konečně si začít soudně vybírat role, ke kterým se propůjčí. Jeho několik posledních filmů by totiž klidně mohlo nést označení direct to video a to je ještě eufemismus. Bangkok Danegerous je bohužel opět ze stejného soudku. Žádné emoce, napětí, nic. Promarněných 90 minut. ()

rozbris

Film pojednává o životu jednoho nájemného zabijáka, co se dal na poslední misi do Bangkoku. Vždy po sobě uklidí, všechny zabije, prachy sebere a jeden dal, ale najednou v sobě uběvuje lásku a lidskost. Film je strašně zdlouhavý v pasážích, kde potkal dívku co se mu líbí, ale je němá, takže se dívate jen na ně dva jak pojídají večeři, jsou někde v kostele, doma a dívají se jak prší a nebo na procházce, kde on tak mimochodem zkolí dva týpky co mu chtěli čorknout "šrajtofli". OMG jak jsi v tom mohl hrát Nicolasi, to ti chybí prachy, že si klesl tak hluboko??!! ()

Kracken

Průměrné drama které člověka dokáže otrávit. Lovci pokladů, Ghost rider, Next, WTC, to všechno jsou hodně průměrné filmy a Nicolas Cage v mých očích klesá coby herec pěkně hluboko do bahna. Snad jeho budoucí role budou výraznější a zajímavější než tomu bylo posledních pár let. ()

Han22

První akční film za loňský rok, který jsem viděl a totální ztráta času. Nevadí mi blbé akční filmy, pokud mají spád a něco se v nich děje. Tohle je blbý (Nicolas Cage "hraje" drsnýho zabijáka, který si nasadí drsné pravidla a pak se začne chovat jako úplný idiot a všechny je porušovat) a ještě totálně nudný, celý film jsem čekal na nějakou akci. Ta přijde až na závěr a je celkem fajn, ale to je vše. Cage opět nehraje, jen se filmem propotácí, děj je totálně nelogický a konec tomu dává fakt korunu, to je rovnou na přesdržku tvůrcům. ()

jondoe

Ja uz fakt neviem co sa to s tym Cageom deje. Kedysi to bol celkom dobry herec ,ktoreho som sice nejako zvlast neobdivoval ,ale jeho filmy boli fajn a nemal som prolem mu jeho vtedajsie ulohy uverit. Poslednu dobu je to s nim vsak hotova katastrofa a v tomot filme obzvlast. V tomto filme som mu neuveril ani jeden vyraz ci vetu. A to uz je co povedat ked film ma stat v prvom rade na nom. Mozno mu tieto ulohy proste nesedia. Celkovo film hodnotim ako velmi nudny a pomaly. Akcie je taktiez velmi malo. Mozno si niekedy pozriem original.Toto vsak bolo strasne slabucke a nedoveryhodne. ()

Wally

Tento film neurazí, ale jde vidět, že s panem Cagem to jde z kopce...ať už tento film nebo v poslední době Čarodějův učeň a Hon na čarodějnice jasně ukazují, že ztratil soudnost ve výběru rolí..na druhou stranu se není co divit, když dluží kde se podívá, pak asi musí brát vše co je mu nabídnuto...Kdyby se alespoň ostříhal...móda z časů Con Air je už pryč. ()

bruceman7

Celkově docela slátanej příběh. Nějak se mi to nechtělo Cageovi věřit, na kvalitního zloducha z Face/Off byl slabota. 4/10 ()

iXtr3m3

Silnejšie dve hviezdy, ale pravdupovediac kvalita len toľká, že už ma to nedokázalo zlákať od vzniku k opätovnému zhliadnutiu a to myslím, že hovorí za všetko. ()

Kalper

Začátek filmu vypadá slibně. Nicolas Cage coby Joe sype na diváka své zásady. Tedy zásady nájemného vraha, kterými se řídí celou svou kariéru. Jenže hned po krátkém úvodu, jehož je přednáška o drsných pravidlech osamělého zabijáka součástí, na všechna z nich zapomene, začne se chovat nesmyslně a film jde do kytek. Akční scény stojí za starou bačkoru a Cage je se svým pohledem zraněné laně jasným adeptem na Zlatou malinu. Obrovská nuda je završena naprosto nepochopitelným závěrem filmu. Peníze za půjčovné možná z videopůjčovny vytlučete, ale těch 100 minut života vám nikdo nevrátí... ()

Holina

Z tohoto filmu si nevezme divák prakticky nic. Nic moc se tu totiž neděje, ačkoliv námět nabízí celou řadu možností pro pěkné zpracování. Tady to ale nefunguje ani jako drama, ani jako akční film, ani jako thriller. Nakonec nad snímkem visí jen otazník PROČ se Cage změnil z chladnokrevného zabijáka v kámoše looserů. Navíc teda do role moc nesedí ()

wosho

Opravdová sračka na odstřel. Nechápu jak v takovém blbém béčku se může ukázat Cage To je tak z té své asijské kočičky co má za manželku tak vyšukanej, že si musí zahrát v Thajské blbosti co vykrádá klasické filmy Johna Woo??? Nebo bere tu velkou hrst dolarů za cokoliv, odkohokoliv, jen aby si mohl zaplatit další sporťák?? ()

dopita

Slaboučkej film po všech stránkách. První půlka je ješte celkem ke koukání, pak už to jde přímo do řitě. Nicolas Cage je tentokrát vyloženě k ničemu a ani ostatní herci nestojej za řeč. ()

MadChick

Těšil jsem se na další akční film s Cagem a teď trochu lituji, že jsem si nepustil radši něco jiného. Celé toto dílko je takové poněkud utahané a rozhodně né nijak zvlášť zábavné. U některých scén jsem musel přemýšlet nad logickým uvažováním autora, protože byly až k smíchu. Navíc, nevím proč, ale u Cage mi neuvěřitelným způsobem vadily jeho dlouhé vlasy, které na mě působily strašně nepřirozeným dojmem. Ale abych nebyl jen a pouze negativní musím nakonec přidat pár procent za nádherné slečny, které se zde objevovaly, alespoň na něco se ve filmu dalo dívat :D Resumé....40% ()

Haymar

Od Bangkok Dangerous jsem čekal všechno možné, jen ne, že to bude tak strašně špatné (nezáživně, absurdně natočené, těžko uvěřitelné, převážně si odporující)! Bohužel, chudák Cage je v tom zas víceméně nevinně (jak to ten kluk dělá, že si vždycky vybere takovej průser?!). Amerikanizace bratřím Pangům vůbec nesvědčí a od Re-cycle (mimochodem vynikajícího) to s nimi jde z kopce. Jejich parketou je podívaná, stojící na působivé vizualizaci, s příměsí strachu - toho by se měli držet a nepouštět se ani do akčního žánru, ani do dramatu či dokonce romance (nedejbože kombinace všeho, což měl být evidentně právě případ BD). ()

mirkaaa

Nicolas Cage patří k mým oblíbeným hercům a nezměnilo se to ani po tomto filmu, který nepatří zrovna mezi jeho zdařilé kousky. Nicoals Cage už prostě není tím hrdinou, jak si ho pamatujeme ze Skály, Con air, 60 sekund a jiných trháků. Nebezpečný cíl je málo akční, některé scény mi přijdou nevěrohodné, především to, že se nájemný vrah zamiluje do hluchoněmé lékárnice. Přesto to ale není úplně špatný a rozhodně se na to dá koukat. ()

Krepi

Dávám dvě hvězdičky - jednu proto, že Kejdž je boží a druhou za to, že tam byly kočky s krasnyma kozama:-) ()

berry.77

Kur... tady hrál Cage to si dělá prdel ........... ani 2* hvězdičky mu nedám za takovej bordel co považuje za AA film to se mi jenom zdá a doufám,že se polepší zrovna tohoto herce mám rád a doufám,že nekončí jako Eddie Murphy nebo Steven Seagal!!!!!!!!!!! Musím uznat Cage de tímto snímkem hodně dolů a to důrazně.Podprůměrná akce špatný remake nic moc hudba.Další upadajicí hvězda v prázdnotě???????? To snad není možné Nicolas Cage a mele s posledního???? dělej něco podívej se na takového Sylvester Stallone nebo Sean Connery kua ty na to máš,spomeň si na Obchodníka se Smrtí,Pan Rosnička,60 Sekund,Skála,Tváří v Tvář atd ........ ()

Phorbo

Jak skvělý to film co opět niki kejč natočil... No je to sh*t... Proste paskvil který zase natočil... a hlavně Nicu... ostříhej si ty vlasy... v Knowing vypadas lip nez tady boha jeho ()

MacGyver míří do kin

MacGyver míří do kin