Nebezpečný cíl

• USA Bangkok Dangerous (více)

Remake úspěšného akčního dramatu bratrů Pangových z roku 1999. Život nájemného /nelítostného/ zabijáka Joa (Nicolas Cage) se obrátí vzhůru nohama ve chvíli, kdy je vyslán na kšeftík do Thajska, kde má za úkol zlikvidovat nepřátele bosse místního podsvětí Surata. Jako pomocníka si najímá známou firmu, pouličního kapsáře a výtržníka Konga (Shahkrit Yamnarn), kterého se hodlá na závěr zbavit. Zpočátku jde všechno bez problémů. Ale jen do chvíle, kdy se Joe, do té doby zapřísáhlý vlk samotář, nečekaně sblíží s mladou dívkou... (oficiální text distributora)

Juto

Ak rozumiete trochu ázijskej filozofii, ale zároveň máte radi akčné filmy otupujúce mozog, je to pre vás. 5/10 ()

Maty85

Jako nenudil sem se téměř vůbec, ale zkrátka to není ono, něco tomu chybí, nemá to ten správnej říz. Cage je dobrej herec a ne že ne, ale tímdle dílem si reputaci a zařazení mezi filmovou elitu nevrátí. Potřeboval by zřejmě zase kápnout na pořádnýho režiséra aby mohl předvést co v něm doopravdy je... jako za starých dobrých časů "Skály" ,"Con Air" ," Tváří tvář", atd... ()

c.tucker

Přijatelný akční film, kde je Cage celkem obstojní, ale účes naproto pekelný jako vždy poslední dobou. Vše předvídatelné, ale nebylo to to nudné což je hlavní, trochu hodně děr, ale to de dá pochopit. Takový průměr tohoto žánru. ()

zorro

Pang Brothers natočili rozporuplný akční film bohužel málo akce hodně vaty. Jinak nevěřím tomu, že by tento film byl povedenější jak originál, který jsem prozatím neviděl. Jinak klasicky dobrý Nicolas Cage, který by si měl začít trochu vybírat své role a ne skočit do každé blbosti. Rozhodně od tohoto filmu nic nečekejte nebo budete zklamaný…………………………….Právě teď jsem do koukal původní verzi a musím dodat že tento remaik je naprosto zbytečný nevím na co Pangovci mysleli.50% ()

KatanaCZ

Původní film jsem neviděl, proto nemohu srovnat a možná právě proto dávám 3 hvězdy. Děj je klasický, ničím nepřekvapí, zvraty předvídatelné. Ale kouká se na to dobře. ()

Rockwood

Několik akčních filmů v jednom. Nečekal jsem, že tenhle film bude něčím originální. Možná tam nějaký ten pokus o originalitu možná byl, ale vzniknul z toho jenom mix různých akčních filmů. No, ale i když je to možná nepochopitelné, dám čtyři body. Vzhledem k tomu, že jsem neočekával žádné zázraky tak jsem nebyl ani zklamán. Jako akční odreagovačka dobré, navíc já mám rád filmy s Nicolasem Cageem. ()

Radiq

Čekal jsem, že ty jeho vlasy budou horší tragika, ale nakonec se na to celkem dalo zvyknout. Ale co bylo dost k posrání, jako ne ve střevech, ale sračka na hlavu, to bylo to jeho zabouchnutí do hluchoněmé pichny. To mě rušilo, jé, to mě tam ták rušilo, vůbec to tam nemělo být. To aji kdyby mi do břicha vykloval krocan díru a proběhl mi tama zajíc nebo Zátopek, tak mě to nebude rušit tak moc, jak tohle. No a ten příběh, no co vám mám povídat... ()

otík

Nicolas Cage dostal velmi dobrou roli osamoceného nájemného zabijáka, který ví přesně co má dělat do doby, než se zamiluje do hluchoněmé Thajky. Odehrál svou roli svým způsobem smutného a nezaujatého psa, ale je to jeho výraz a prostě už k němu patří. Nezbývá než se s tím smířit (stejně jako třeba s tím, že Seagal už neschudne a Van Damme bude mít bouli na čele až do smrti) a ocenit nápadité akční scény, příjemnou hudbu a celkově film, který sice nemá zběsilé tempo, ale příjemně plyne mezi prsty. A úvodní scéna z Prahy samozřejmě potěší naprosto nejvíce. Hudba: Brian Tyler ()

panMartin

Bože Cage na co si se to dal horší a horší filmy který nemají úroveň. Ale co na tom záleží, tohle je prostě akční béčko, u kterýho člověk žaáný velký umění nečeká. ()

Jirgen

Tenhle film s Cagem mi tak trochu připomíná Next ale jen díky jeho dlouhým vlasům, jinak jsem se docela bavil. Šlo tedy o horší podívanou než u Next, ale akční filmík vždy rád uvítám i když je tedy pravda, že kdyby hlavní roli měl někdo jiný tak se na to asi nepodívám. Což o to i přes slabé hodnocení tohohle filmu můžu všem nezaujatým Cagevým odpůrcům doporučit. ()

trpaslixx

Kde jsou ty časy, kdy si Cage dovedl vybrat fajnový akční film. Snažíc se pod napíchanými vlasy skrýt fakt, že stárne a pelichá, míhá se Cage na scéně v několika ucházejících akčních scénách. Ať už je to všechno věrohodné nebo ne, zase tak strašné to není, nestihne to ani nudit a vlastně je to celkem fajn film na odreagování. Žádný trhák to není, chyb a much to má spoustu, ale odpočívat se prostě musí, fyzicky i psychicky. :-D ()

Jizni Tlapa

Přiznám se, že na N.Cage začínám mít poslední dobou velikou averzi. Doba, kdy vynikal ve Skále nebo Face to Face je nenávratně pryč a Nicolas je čím dál tím horší. Režie s jeho volbou sáhla totálně mimo mísu. Mdlý herecký výkon, jeho tři poslední rozpuštěné vlasy, vysoké čelo, 30kg i s postelí a totálně zazděný konec mě přímo vybízeli k označení odpad. Nicméně první polovina nebyla úplně shitózní, a tak 20% si tahle šílenost zaslouží po právu. ()

Beky

Největším problémem filmu je, že kdyby tam hrál místo Cage Seagal, Van Damme, Norris nebo Forest Whitaker, pořád to bude stejně nudná krávovina!! Původní film jsem neviděl, ale někdo si evidentně myslel, že když se obsadí Cage do hlavní role, může natočit nudnou záležitost, se strašnou akcí na akční film a budou se mu sypat zlaťáky, ale ono velký nic!! Danny Pang, Oxide Pang Chun jsou obyčejní zlatokopové, všechny jejich filmy jsou úplně stejně špatný=půměrný!! Jednou větou: Jediný co stojí za řeč je fígl s granátem na konci filmu, to bylo luxusní a trochu té sympatie k hrdinovi na konci filmu!! ()

lennyd

On (Nicolas Cage) je nájemný zabiják. A je ve svém oboru špička (což předvede mimo jiné i při své práci v Praze). Nová práce (která by jej měla do konce života finančně zajistit) jej čeká v Bangkoku. Tam mu ale zkříží cestu sympatický pomocník Kong (při každé své práci si On nachází pomocníka, kterého se pak elegantně zbavuje), ale hlavně mladá dívka (němá, takže On nemá komunikační problémy, i když thajsky nedá ani slovo). Nakonec On začíná pochybovat o svém cíli, což je první krok ke konci kariéry ... Tak nevím - Nicolas Cage se rozhodl, že už se nikdy nebude stříhat? Pravda, v Con Airu měl taky delší háro, ale to co předvedl v Nextu či právě v Nebezpečném cíli, je docela vopruz. Navíc nájemný zabiják na romantické večeři s roztomilou dívkou, aby o pár minut později v pohodě sejmul pár chlápků -- nevím nevím, to mi přijde už moc přitažené za vlasy. A nebo velký Kong, který je hned od začátku napřesdržku, koupí slečně (tanečnici) za vydřený peníz nějakou bižu, a ona mu hnedka padá kolem krku? Ehm. Toto se fakt moc nepovedlo ... ()

Bobik9

Tak průměrný akční film, jehož jediným větším plusem byl výkon Nicolase, který byl jako již tradičně výborný. Jinak se jednalo o klasický ničím neoriginální příběh o nájemném zabijákovi, ve kterém se hnulo svědoví a nakonec ho přemohly city. Nic nového pod sluncem. Navíc nemám příliš rád podobné filmy, které se odehrávají v Hong-kongu, Tokiu, Bankoku nebo podobných městech, protože se mi potom zdá snímek poněkud chaotický. Ale kvůli několi slušným přestřelkám a panu Cagovi dávám 3 *. ()

venison

Unylý Nicolas Cage v roli nájemného vraha je fakt zběsilost.. Na úvod si střihne vraždu v Praze, pak se děj přesouvá do Thajska, kde se zabijákovi změní život s příchodem krásné hluchoněmé ženy Charlie Yeung.. Dále se tu ujímá hocha Shahkrit Yamnarm a předává mu své bojové zkušenosti.. Seslátanej nízkorozpočťák o ničem.. Dvě malé plus bych tam našla - scéna s malým slonem na trhu a to, že to neskončí happy-endem.. Ps: Ostříhej si, Cage, probůh už to svoje "háro" !!! :-P ()

majxik

Nebyt Nicolase v tomto filmu tak asi moje hodnoceni spadne az na 2 hvezdicky, ale jeho herecky vykon dokaze trosku pozvednout ne az tak dobry pribeh tohohle snimku, sice to neni takova katastrofa ze by jste u toho umirali nudou, ale tezko si na tento film za mesic dva vzpomenete kdyz se vas nekdo zepta jestli neznate nejakej super film... ()

Diego

Je tu taková snaha o působivé momenty, ale prostě tomu nevěříte, snaží se to mít temně chtivou atmosféru, ale vy víte, že to není to Ono. Navíc Cage s tímhle image a grimasy už hraje snad třetí rozdílnou roli za jeden rok, jak máte pak veřit chladnokrevnýmu vrahovi, který je na rozcestí, když včera běhal za pokladem templářů.. ()

MacGyver míří do kin

MacGyver míří do kin