Samatha cestuje se svými zhulenými přáteli na festival lásky, rock and rollový koncert v lesích. Cestou jsou napadeni místními burany, ale podaří se jim ujet. Netuší ovšem, že se v lese skrývá pomatený šílenec v masce Ronalda Reagana. (oficiální text distributora)

Johny M.

Ronald Ragaaan!!! Ááá! Jen tak na ně na hippíky! Ba ne :-). Místama to bylo docela vtipný, ale to je tak všechno... ()

helraiser

To zas jednou byla hovadina to se musí nechat. Zabiják kterej je spíš k smíchu jak byl hroznej, vraždy příšerné též, postavy naprosto šílený, pár skvělejch hlášek a to je asi všechno. Na mě to, ale působilo dost směšně a docela nudně. Žádná atmosféra, napětí no prostě nic co bych od hororu tohoto typu očekával. Nelíbilo a podruhý si to už určitě nepustím. ()

Alexandre

Jeden z hororů, co mají dobrý námět a jejich zpracování nestojí absolutně za nic. Tohle je jen hodina a půl nudné a nezáživné podívané, která se snaží něčím zaujmout, ale moc se jí to nedaří. Nesympatické postavy, na horor až neuvěřitelně nudná atmosféra a celkový dojem skoro na bodu mrazu. ()

TSZ

Ale jo, možná to bylo tím že jsem na podobnou „ujetinu“ měl zrovna náladu, každopádně jsem se skutečně dobře bavil. Snímek osciluje někde mezi šílenou horrorovou parodií, thillerem či opravdu černou komedi a obsahuje i, patrně vážně míněnou, sociální kritiku. Těžko říct co všechno byl záměr režiséra a co vyplynulo z jeho případné neschopnosti režii filmu vést pevnější rukou, každopádně se šílený maniak v masce Ronalda Regana postaral o příjemné překvapení v rámci mého soukromého Filmového festivalu:-) ()

prochy10

tohle je fakt drsný, ale špatný.......je to o ničem....akorát tam běhá nějakej debilní maňas, kterej seká hlavy, ruce, atd. všem, který mu přijdou do cesty......je to celkem dost morbidní, třeba na konci jak použije motorovku, kterou rozpůlí celé tělo, ale kdo má rád jen takovýhle sado, což já nemusím, tak se mu to třeba bude líbit ()

dannyd14 odpad!

Čo to sakra malo celé znamenať?Herci natvrdlí a skomolení,prostredie hnus a ten tzv.vrah smiešny,ktorý musel byť tiež dosť nadrogovaný.Už nikdy viac!Úplná strata času!PS:ale názov celkom sedí,ale preklad špatný,skôr sa tam hodí "TripperS" (zakopávačí,čo tam v celom filmu len zakopávali a padali ako hnilé hrušky i keď síce boli zhulení,ale nemám to vo filme rád). ()

Cortesz

Jako komedie by to možná fungovalo, ale za podmínky, že by tu bylo více vtipných situací, ale moc jich není, jako parodie na horor to nefunguje vůbec, takže je to asi opravdu horor, ale i tak to nefunguje. David Arquette asi nemá moc v lásce hipíky a tu nenávist si na nich vybil prostřednictvím tohoto šíleného nesmyslu. Dějová zápletka je přímo odporná a hororové prvky se zde vůbec nevyskytují. Arquette jako režisér se při natáčení trilogie vřískot (což je aspoň co se týče prvního dílu kvalitní horor) asi nic nenaučil. Jednu hvězdu dávám jen za celkem slušnou řezničinu, která je dost drsná. ()

Pitryx

Tyhle filmy jsou všechny na jedno brdo a tak ani tento nepřinesl nic nového. Asi po čtyřiceti minutách - mrtvol sice jak naseto, ale na mně málo gore scén. Navíc je tam moc zbytečných hudebních vstupů jakési kapely. Výsledek byl, že jsem se po hodině začal nudit a přejíždět. Na úplný odpad bych to neviděl a možná snad někdy za deset let bych se klidně snad možná i podruhé a naposledy podíval. Takže hodnotím jen těch pár gore efektíků. 141120118648/9313+++++Souhlas s předchozím komentem.201503048647/9313 ()

Patches1984

Ronald Reagan chodí se sekyrou po lese a vraždí zfetovaný hipíky. Už tohle mi brání dát horší než průměrné hodnocení. Tohle je totiž zčásti absurdní psychedelická jízda a zčásti parodie na všechny ty Pátky třináctýho a Michaely Mayerse, všechno splácané dohromady v edwoodovském stylu. Čert vem zápletku vycucanou z prstu, neexistující atmosféru, mizerné herecké výkony (s čestnou výjimkou Thomase Jana), nedotažené motivace postav a pokus o politický komentář na úrovni žáka zvláštní školy. Tenhle film je o zábavě. O zábavě jak diváků, tak tvůrců samotných. A já se bavil královsky. 8/10 ()

cinema_cz

Spíše strašlivý než strašidelný pokus o spojení eko-politického manifestu a klasického sekerového hororu. (Ci 08/2008) ()

bobin odpad!

Bože, bože ! V to mhle filmu snad nikdo nemá mimiku . Všichni jsou pantomimicky ztrnulí a ztrnulý je i děj . Kozí hlavu tomu nasazuje primitivně odehraná postava šerifa . A nejvíc nelogický je vlastně ten " řezník " . Budete bezmocně koulet očima jako ty trapně naříkající oběti . ()

Fíma

Samoúčelná vyvražďovačka, která přes hromady mrtvol dokáže zabít snad leda čas. Zbytečně mnoho času. Jedna hvězda za pár vtipných momentíků a za to, že některé jiné debility nastavily laťku tak proklatě nízko, že by ji ani Hermes Conrad z Futuramy nepodlezl. A desetivteřinový výstup Courteney Coxové byl asi jediný opravdu povedený vtip, relativně. ()