Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Americké drama ze 2. světové války vypráví osudový příběh Claire Kellyové, jejíž manžel, pilot vojenského bombardéru, byl sestřelen nad Evropou a je prohlášen za mrtvého. Zoufalá žena se snaží vyrovnat s manželovou smrtí, jíž nechce uvěřit. Netuší, že Joe přežil, ale ztratil paměť. Dva roky po tomto neštěstí se Claire setkává s mužovým kolegou, dozví se, co se stalo doopravdy, a vydá se manžela hledat. Ten ji však nepoznává. Doktor Kessler, specialista na válečná traumata, ji žádá, aby se nesnažila připomenout mu minulost za každou cenu. Claire se zmítá mezi láskou a vědomím, že její muž už nikdy nebude ten Joe, jehož znala. Bolestné rozhodování ji přivede k nezištné oběti a vrací se domů bez manžela. Osud však ještě neřekl poslední slovo… (oficiální text distributora)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (36)

Rocky62 

všechny recenze uživatele

Neočekával jsem žádnou extra podívanou. Abych pravdu řekl, dlouho jsem se rozmýšlel, zda si mám tenhle pustit či ne. Pustil jsem se tedy do projekce a ztratil jsem tím hodinu a půl ze svého života. Film jako je tento nemůže nabídnout téměř nic. Vše co se tu odehrává, už bylo tisíckrát zobrazeno v jiných filmech. Triviální námět, herecké výkony takřka nulové a efekty směšné. Pro mě ztráta času. 40% ()

Pavlin 

všechny recenze uživatele

Je mi moc líto že tento pravdivý příběh nebyl ztvárněn o trochu lépe.Když to filmu odpustíte jistě vám i něco přinese.Je to zase lepší než když je dokonalý,ale bez myšlenky.Tady byla krásná,o ženě která věřila,že její manžel žije.Silná osobnost a láska ji přivedla až k němu a dokázala v něm nenásilně probudit zapomenuté vzpomínky na domov a na ni. ()

Reklama

Hermi14 

všechny recenze uživatele

Nejedná se o žádný zázrak, ale tak hrozné to taky není. Na rozdíl od ostatních jsem nečekal válečný velkofilm, takže mě oproti jiným ani nezklamalo, že polovinu filmu nevylplňují záběry rozstřílené Evropy. Filmu by určitě neškodil větší rozpočet, protože některé záběry vypadají jak vypůjčené ze studentské amatérské tvorby. Celkově na mě ale kupodivu působil film dobře, herecky byl zvládnutý slušně a námět založený na skutečném příběhu byl výborný, takže u mě lepší průměr. ()

NinadeL 

všechny recenze uživatele

Dojemné melodrama z 2. světové války. Příběh je inspirovaný skutečnou situací kolem amerického čtyřmotorového bombardovacího letounu Consolidated B-24 Liberator. Romanci obstarávají herci zkušení v soap operách Brooke Langton (staré Melrose Place) a Colin Egglesfield (nové Melrose Place). ()

jitrnic 

všechny recenze uživatele

Asi jsem hodnocení trochu přestřelil, může za to fakt, že jsem tu a tam v rozpoložení neuvěřitelně změkčile srágorovitém, což se mi přihodilo zrovna v době sledování tohoto filmu. Tušil jsem šťastný konec a strašně jsem se na něj těšil a byl nakonec rád, že to tak dobře dopadlo, div jsem slzu neuronil (nejde to bohužel léčit). Samozřejmě si uvědomuju, jak je to strašně natočené (hlavně ty záběry na "letící" piloty), odvyprávěné (dětství - bum svatba - bum válka...na konci se dostane hrdina do blázince a najednou bum happy end) a zahrané (prkenným hercům dominuje Brooke Langton, která podává opravdu ale neuvěřitelně mizerný výkon). Ale oceňuju (kromě na začátku komentáře zmíněného), že mě děj tu a tam překvapil (třeba jsem se domníval, že si hrdinka, poté, co skončila válka, narazí šamstra a "mrtvý" hrdina se náhle vrátí domů apod.). A zajímavý námět. S oběma očima přimhouřenýma 50% ()

Galerie (11)

Reklama

Reklama