poster

Architekt

 • USA

  The Architect

Drama

USA, 2006, 82 min

Komentáře uživatelů k filmu (6)

 • Aluska88
  ***

  SebaStan keeps breaking my heart. Příběh (ne)jednoho sídliště a jeho obyvatel. Z obsazení září mladičká Hayden Panettiere a její postava a příběh je pro mě druhá nejzajímavější, hned po té, jíž ztvárnil ten úchvatný Rumun:) Jo, když to člověk moc dlouho všechno v sobě dusí, následky pak bývají mnohdy nedozírné. Při "Brokeback Rooftop Shag" jsem si říkala, jestli někdy vznikne nová verze Zkrocené hory, tak tam chcu vidět Sebastiana:) A ten jeho monolog v závěru po oné tragické události... Jesus Christ. Do toho ta hudba. Ten klavír. Ta melodie. Strongly hit into the feelings. Architekt je možná malým filmem, ale za svou jakoby nenápadností, skrývá i přesto silně zpracovanou generační zpověď. Realistické, kruté a bolavé. Už jen kvůli postavě, jíž Sebastian ztvárnil.(15.10.2016)

 • Tommassi3
  **

  "Chováš se jako blázen !!" - "Tohle mi neříkej !!" - "Jen blázen může uprostřed noci rozhazovat květináče po zahradě.." - "Tomu ty nemůžeš rozumět !!" ;)(12.3.2015)

 • Pavlík
  **

  10. 10. 2013 (221.); bourat své dílo se nikomu moc nechce(14.10.2013)

 • Rehooo
  ****

  Od začátku jsem byl v napětí a sledoval jak se všechno pomalu rozmotává. Film co ukazuje krutou realitu života obyčejných lidí, je většinou loterie. Tentokrát se to však povedlo. A zajímavá zápletka to jen podtrhuje.(29.8.2008)

 • veverysiak
  **

  Asi to má pre niekoho hĺbku a hodnotu, ja sa v takýchto zádumčivých drámach akosi strácam, takže 30%.(7.1.2014)

 • Svadbos
  ***

  Každá postava v tomto filme prechádza krízou a krátky scenár (adaptovaný režisérom podľa hry Davida Greiga) nesie v sebe viac dilém, než ich dokáže vyriešiť. Silné herecké výkony však robia film hodným zhliadnutia. LaPaglia bol taktiež koexekutívnym producetom.(11.10.2011)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace