Reklama

Reklama

Shrekovy Vánoce

(TV film)
  • Česko Shrekoleda (více)

Vánoční stromek není to jediné, co je v téhle sváteční komedii zelené. Oblíbený hrdina se vrací, aby se pokusil objevit kouzlo Vánoc. Shrek Fioně a dětem slíbí, že prožijí svátky, na které do smrti nezapomenou. Sám ovšem musí nejdříve absolvovat "vánoční rychlokurz". Když už má pocit, že všechno je, jak má být, a že Vánoce mohou začít, objeví se ve dveřích Oslík, Kocour v botách a Perníček s bandou přátel a rodinná pohoda je ta tam. Shrekovy Vánoce, to je úžasná pohádka, jaká tu ještě nebyla! (Magic Box)

(více)

Recenze (264)

Kryton 

všechny recenze uživatele

Dejte perníčkovi vetší prostor už konečne. Dyt jedine on ma vždy nej sceny. Probuh osel opět otravný, Shrek tupý a to bych mohl pokračovat. Dětem se to bude libit, jsou tam jejich oblibeny postavičky. Dospělí si mezi tím dají panáka a budou hnát děti rychle ke stromečku! Jen at nejsou Shrekovy velikonoce, Shrekuv Halloween a pod. ()

tommy187 

všechny recenze uživatele

Rok 2007 bol na Shrekov veľmi, veľmi slabý. Shrek tretí bol dosť nepodarený, rovnako ako tento "špeciál", ktorý ma osobne nezaujal. SHREKove prvé Vianoce mali už tradične geniálny dabing oslíka, a výborný začiatok. No potom to už bola veľká, veľká nuda. No aj tak ***, vďaka solidarite k Shrekovi, Fione atď. 55%. ()

Reklama

Spooner 

všechny recenze uživatele

Naprostá zbytečnost, u které jsem chvílemi trpěl víc než u třetího dílu. Shrek je čím dál větší blb, Oslík už je tak ukecanej, že mě z něj bolí hlava a Kocour je tak už jedinej, u kterýho se člověk občas pobaví. Celkově jsem se zasmál asi tak 3x a celou dobu jsem si řikal, proč nás musej tvůrci takhle mučit. Jestli si totiž myslej, že to ještě někomu připadá vtipný, tak jsou na omylu. ()

Angie91 

všechny recenze uživatele

Člověk by řekl, že kdyby si na tom dali více záležet, mohl by z toho být normální 90-ti minutový film... Zdálo se mi to trochu odfláknuté, ale to asi proto, že do 22-ti minut vmáčkli celou pointu. Původně bych dala jen 3*, ale když jsem viděla to k politování hodné hodnocení, musela jsem jednu přidat... vždyť na Vánoce má být každý štedřejší a navíc Shrekova závěrečná koleda mě fakt pobavila :o) ()

Matty 

všechny recenze uživatele

Už jenom ten echt trapný český název odsuzuje Shrekovy první Vánoce k jedinému zhlédnutí během jediného konkrétního ročního období. Konzumní pohádka, nárokující si pozornost celé vánočně naladěné famílie, která svůj čas toho času dělí mezi požívání mas jídla a juchání nad hromadami zbytečných dárků. SHREKoleda zosobňuje vše, co mi na současné podobě Vánoc vadí nejvíc. Nebudu chodit okolo horké kaše a rovnou přiznám, že jsem pokrytec, neboť rovněž smýšlím konzumně, vadí mi ovšem snaha „výrobců“ konzumních produktů dělat z nás, z každého jednotlivce, další tupou ovci ve stádě. Sám nevím, proč své dojmy grafomansky vylévám zrovna zde, když mi coby terč mohl posloužit kdejaký stupidní film, asi to bude souviset s Vánocemi, aktuálním čtením knihy 1984 a jakousi citovou zjitřeností, což si beztak jenom namlouvám, protože podobná nálada je nám podsouvána. Podobná nálada nese větší zisky. 45% Zajímavé komentáře: tron, hudryhudry, pravo ()

Galerie (7)

Zajímavosti (1)

  • Když chce Shrek políbit Fionu a vyruší je Pinocchio, zní píseň „Don't Stop Believin'“ od Journey. (griph)

Reklama

Reklama