Reklama

Reklama

Shrekovy Vánoce

(TV film)
  • Česko Shrekoleda (více)

VOD (1)

Vánoční stromek není to jediné, co je v téhle sváteční komedii zelené. Oblíbený hrdina se vrací, aby se pokusil objevit kouzlo Vánoc. Shrek Fioně a dětem slíbí, že prožijí svátky, na které do smrti nezapomenou. Sám ovšem musí nejdříve absolvovat "vánoční rychlokurz". Když už má pocit, že všechno je, jak má být, a že Vánoce mohou začít, objeví se ve dveřích Oslík, Kocour v botách a Perníček s bandou přátel a rodinná pohoda je ta tam. Shrekovy Vánoce, to je úžasná pohádka, jaká tu ještě nebyla! (Magic Box)

(více)

Recenze (262)

Abcbc 

všechny recenze uživatele

Nudné a trapné! Takový název by pro Shrekovy vánoce podle mě seděl lépe. Do prvního dílu této animované komedie jsem se okamžitě zamilovala, další díly dopadly o dost hůře a tento rádoby 'doplněk do sbírky' mě naprosto dorazil. Humor se bůhví kam poděl, ochabnul příběh... Celkově 22 minut s maximálně dvěma vtipným momentům. Tohle se nikdy nemělo dostat na veřejnost! ()

Jara.Cimrman.jr 

všechny recenze uživatele

"Smradlavé vánoce a zlou noc přeju vám." Většinu roku jsem vlastníkem nepříjemně nazelenalé barvy pleti, rád se válím ve svém akademickém bordelu a ještě k tomu nesnáším každoroční křečovitou snahu o „pohodové vánoce“, takže není vyloučeno, že jsem nějaký zlobrův vzdálený příbuzný. Nicméně vánoce v Bažině disponují několika slušnými vtípky a já se pomalu stávám fandou těch německých schweinen zbožňujících schnitzel. ()

Reklama

genetique 

všechny recenze uživatele

Kraťasy k animákom (to je jedno či sa filmu priamo týkajú alebo nie) by mali byť príjemným osviežením a nabudením diváka, aby si pozrel podporovaný film. Pri treťom pokračovaní o zelenom (zl)obrovi sa však aj jeho kraťas zastavil v zábave niekde vo svojej polovici a potom už tomu nebolo pomoci. A keď sa to týka dvadsiatich minút, tak to už je naozaj potupa pre všetkých zainteresovaných. Nakoniec to mierne patetický, dojemný a chvalabohu aj jednoduchý záver trošku zachráni ale to len preto, že šlo o vianočnú vec. Peniažky sa ale aj z tohoto určite pekne zasypali a ja myslím, že ak bude štvrté filmové pokračovanie na rovnakej úrovni ako trojka, tak by si už kraťas k nemu mohli odpustiť. 60%. ()

Malarkey 

všechny recenze uživatele

Nemuselo to vzniknout, ale vzniklo to. Jak jinak. Nova to koupila a originálně odvysílala na Vánoce, co nejdřív to šlo, a i když jsem chvilku předtím viděl trojku, která mě už tak nepobavila, očekával jsem od Shrekoledy něco podobného, a také to tak nějak podobně jako trojka dopadlo. Znuděný zelený Shrek nerad slaví Vánoce, ale ty pohádkovský postavičky včele s perníčkem, vlkem, Pinocciem a bůhvíčehoještě ho v tom nenechají a ukáží mu, jaké to je, slavit tyto svátky klidu. Kéž by radši zůstal v poklidu na třetím díle. Tak nudnej ksicht jako tady předvádí Shrek dokázal tak důrazně poznamenat mě, že jsem se na to tvářil úplně stejně a byl jsem rád, když to po té chvíli skončilo. Přitom si pamatuju chvíle, kdy jsem na jeho cestu za princeznou Fionou tak moc žral, kde jsou ty časy. Shrek by je měl nakopat všechny do prdele, tak jak to dycky uměl a neslavit něco co nikdy slavit nechtěl. ()

TroiMae 

všechny recenze uživatele

Spin offy animáků bývají zbytečné, až na šavlozubou veverku. Ta má ale už tolik epizod, že ty poslední jsou naprosto vyčpělé. Shrekoleda potěší. „Sláva napad sníh, nacpeme si břich“, je typická oslíkovina a Perníčkovo „Neublížila sis, když si spadla z oblakov“ je bonus pro fajnšmekry, kvůli které samotné tento kraťas stojí za to vidět. I kocoura to zaujalo, a to se dívá jen na dokumenty o přírodě – lišky a medvědy - ale tančící pečený krocan vyvolal chutě skočit na obrazovku. ()

Galerie (7)

Zajímavosti (1)

  • Když chce Shrek políbit Fionu a vyruší je Pinocchio, zní píseň „Don't Stop Believin'“ od Journey. (griph)

Reklama

Reklama