Mladý pár je během své romantické cesty motorovou loďkou zaskočen bouří. A ke všemu se jim pokazil motor. Jsou tedy nuceni strávit noc na odlehlém bezlidném nemile vypadajícím místě. Když najdou opuštěný dům, ve kterém se můžou schovat před deštěm, zjistí že přece jen tu nejsou sami. Skupina brutálních vrahů se rozhodla pobavit na jejich účet. Ale mladý pár se nehodlá vzdát bez boje. (LIVINGDEAD)

juta

Toto je upozornění pro slabé povahy, kteří nemají rádi násilí na nevinných lidech a spoilery v komentářích. Pokud se vám dělá šoufl z nespravedlivého jednání, zanechte čtení a radši běžte hlídat děcko, co strká pracky na rozpálenou plotnu... Chudáci farmáři. V klidu si pěstují na ostrůvku travičku pro zpříjemnění všedních dnů a k večeru, kdy chtějí ulehnout ke svým umělým Aničkám zjistí, že se jim dva měštští snobové v neoprénech vkradli do domu, vystraší ubohou Aničku zírající na své živé vrstevnice v naolejovaných svetříčcích a začnou žadonit o odvoz do nejbližšího města, který je vzdálený desítky mil. Farmáři utahaní z těžké práce mají dost starostí s jinými pobudy, kteří je taktéž otravují a navíc ti pobudové mají všude po těle krámy, z kterých jejich miloučký pejsánek nemůže odtrhnout zuby, což mu už leze na jeho mozeček. S jejich dobrou vůli a otevřenou náručí nechají snobku z města uvařit poslední těžce vykaděná vajíčka k večeři. To ale chlapíci netuší, že ta snobka neumí vařit a jejich poslední jídlo spálí na uhel. Těm měšťákům, kteří jezdí směšným Volvem se navíc ještě zachtělo pochutnat si na těžce vypěstované úrodě, kterou navíc zničí spuštěním rozprašovače, čímž celá úroda chytne plíseň a díky tomu naše milé obyvatele farmy ještě více rozruší. To ale není všechno co jim ti snobové provedou! Po spálení večeře mají snobové hlad a tak ještě chlapcům chladnokrevně podříznou jejich malinkého klokánka, kterého takovou dobu opatrovali. Klokánek přijde o maminku díky prasatům, co jezdí po dálnici a ještě k tomu má přijít o hlavu? Dobrosrdeční farmáři jim to i pro tentokrát odpustí a nechají je v klidu přečkat noc v jejich vyhřívané stodole. Nakonec se v klidu domluví, že je ráno rádi odvezou a že ten den utrpení už konečně ustane. Ale to by nebyli snobové, kdyby se jim nezachtělo na víc než na stodolu pokrytou slámou. Siréna z města zláká na malilinkaté hrátky s bobříkem pomalu smýšlejícího klučinu, který zná bobra, kozy a další zvířátka pouze z televize, aby mu přebrala místo v jeho pěkně zařízeném pokojíčku. Chlapečkovi z toho až vypadnou oči z důlku a na nic se nezmůže. Holčinu rychle běžící do nově uvolněného pokoje načape tatínek se staženýma kalhotama. Snobka uvidí ještě větší pokojíček a řekne si, že ho musí mít. Připraví na tatínka past, stejně jako to udělala hlavní hrdinka ve filmu Intimní tajemství. Tatínka jsem oplakal, takovou bolest si rozhodně nezasloužil. Pozor pozor! Ještě je tu druhý brácha, který toho má už dost a podařenej páreček chce vystrnadit nejen z farmy, ale chce se jim pomstít za to, co udělali jeho milované rodině. Snobům nestačí jejich Volvo, ještě chtějí ukrást farmářům jejich Jeepa, který je nedílnou součástí jejich obživy. Chlapec se je snaží zastavit vlastním tělem, bohužel auto je silnější a chlapečka rozmašíruje na roztočenou vrtuli krásného vznášedla. Ti snobové z toho vyvázli živí! Jak je to jen možné, taková nespravedlnost... Teď se budu muset utápět v lahvích alkoholu, abych mohl zapomenout na ty neskutečné křivdy na ubohých farmářích, kteří si žili poklidným životem, než se střetli s těmi bohatými snoby. () (méně) (více)

dr.horrible

Prekvapenie. Od Blanksa som videl dva filmy a ani jeden si nezaslúžil viac než 30%. Toto nešlo z červenej ani v tých slabších okamžikoch. A keď sa mi náhodou chvíľu niečo nepozdávalo, vždy to nasledujúca scéna okamžite napravila. Napríklad prerod hlavnej hrdinky z obete, v ženu so zbraňou v ruke. Ako si tam tak stojí a hláškuje v stodole, na zemi fňuká jej manžel a ona pripravuje pascu pre svojich väzniteľov. Nie moc reálne, že! Keď ale po chvíľke príde názorná ukážka toho, čo pripravila, je z toho najlepšia scéna filmu. Kvalita toto. ()

eraserhead666

Mnohdy mám hodně rád, když si pouštím film, o kterém nevím vůbec a naprosto nic. Název tohohle ve mě vzbuzoval očekávání nějakého přiblblého televizního více sci-fi než horroru. Místo toho jsem ale ke své obrovské radosti dostal náležitě syrový, drsný, krvavý, napínavý, nápaditý, v mnoha ohledech originální a nechutný, s dobře napsanými a odehranými postavami a velmi, velmi uspokojující náklep. Je až překvapující, že buranský horror takový ještě může být. Mít to trošku originálnější zápletku a ne jen provedení, s pátou bych neváhal. ()

Bloody13

Dostal jsem od Storm Warning přesně to, co jsem čekal a chtěl. Psychická muka. Teror od strany balíků je podán tvrdě, ale realisticky. Krev teče až v poslední třetině, kde se celá situace vyhrocuje a žena bere zákon do vlastních rukou. Z oběti se tak stává tou, kdo jim dá všechno to utrpení pěkně sežrat. Hlavně první past ve stodole mi přišla celkem nápaditá, druhé úmrtí bolelo i mě, fuj... Jen mi vadil její mužský protějšek, poněvadž mi oproti ní připadal dost slabošský, nedokázal se včas postavit svým věznitelům. Ale jinak skvělý hixploitation, jenž frčí v zaběhnutých kolejí a vůbec to nevadí. ()

sniper18

Je to celkom dobrý horor. Má dobrý príbeh, ktorého základ už bol použitý mnohokrát, čo vidno zo začiatku, ale v tomto prípade si tvorcovia nevybrali typický priebeh tohto typu príbehu, ale zvolili si vlastný, čo samozrejme znamená nepredvídateľnosť toho, čo bude nasledovať a to je určite veľká výhoda. Zabití tu je málo, ale aspoń sú kvalitné, hlavne prvá pasca ma dosť zaujala. Herecké výkony sú až moc dobré, teda aspoń v rámci žánru a to hlavní hrdinovia, aj záporáci, ktorí sú dosť nepríjemní a tak som aspoń po dlhej dobe zase videl záporákov, ktorým som prial drsnú smrť. Ale veľmi mi vadí zabitie malého klokana, to si tvorcovia vážne mohli odpustiť, aj tak to pre film vôbec nie je dôležité. Celý film pôsobí kvalitným dojmom, takže si myslím, že by mal baviť aj tých, ktorí horory moc radi nemajú, aj ked´ vlastne ani neviem, či je to horor, pretože skôr pôsobí ako thriller. Objektívna kvalita filmu- 65%, film sa páči mne na 72%. ()

• Psa - rotvajlera Honkyeho si zahralo viacero psíkov. (MikaelSVK)
  • Mláďa kengury bola len bábka, ktorá bola vylepšené cez CGI. (Arsenal83)
  • Pre potreby filmu bol za 5 týždňov postavený aj celý farmársky dom. (MikaelSVK)