Mladý poctivý policajt přišel o život během přestřelky a policejní oddělení to označilo jako náhodný násilný čin. Ale to je veliká chyba. Mladík má totiž otce, který náhodou prošel výcvikem u zvláštních sil, zažil si pouliční rvačky, má ocelové nervy a chce spravedlnost. Kvůli tomu, aby nalezl vraha svého syna, se Simon Ballister (Steven Seagal) stěhuje do té nejhorší části města. Uvítání od členů místního gangu příliš přívětivé není, ale Ballister se nenechá snadno odradit a kvůli dopadení vraha se nezastaví před ničím. Gangsterů je víc, disponují větší palebnou silou, mají policejní ochranu, jsou neohrožení a nebezpečně bezohlední. Nebude to na Ballistera příliš? (oficiální text distributora)

jefff

Jeden z mála dobrých filmů dnes již kultovního sračkaře Stevena Seagala. Zákon ulice je však vzácnou vyjímkou v jeho filmografii. Dá se považovat za solidní béčkový akčňák, s pěknými napínavými scénami, brutálními boji i vtipnými hláškami. Vzduchová bublinka v tunách bahna... ()

pugs

Prečo preboha míňal toľko munície? Inak má asi nekonečný zásobník, cez prestrelky išiel len s 9MM a furt tam strílal a do jedného aj 5-krát! Seagal je skrátka MACHER! Inak, trochu sa mi zdalo, že už nie je vo forme... už tu nebola veľa-krát zvýraznená akcia (hrozná kamera a strih) a to dokonca ani bez hudby... Inak ten Seagal bez formy - raz ho postrelili a dokonca od zadu... vole! 5/10 ()

Wicky

Steven Seagal hraje ve sračkách. On je dobrej herec, ale bohužel si vybírá špatné filmy. Tohle patří společně s Nicem mezi jeho nejzábavnější filmy. Je to podprůměrnej film takže by si zasloužil tak 2*, ale jak jsem řekl je to jedna z nejlepších Seagalovek. Průměrný akční film. 50% ()

iXtr3m3

Prekvapivo pozerateľné céčko-béčko. Stevenovi to po rokoch celkom znovu ide. Ale toto je už asi fakt posledný film, ktorý bol aspoň trošku fajn, pretože všetka jeho ďalšia produkcia znamenala už len objektívne odpad, subjektívne 1-2 hviezdy. ()

Haymar

ZABILI MU SYNA... A TO NEMĚLI DĚLAT !!! Hahaha, pokolikáté už, Stevene? Pokolikáte? Kdybys po těch cca 10 letech alespoň částečně obměnil ten svůj sqělý scénaristický můstr... Co Stevene? ()

TERRORDROME

"V tom obleku vyzeráš ako tampón!" Silno rutinný akčák kde zabijú policajta ktorého papá je samotný Steven "slanina v koženom kabáte" Seagal. Čo bude ďalej nie je treba veštiť z krištáľového lustra, Steven napochoduje do pochybnej štvrti plnej gangsta negrov a svojim typicky noblesným štýlom ťahá informácie z pouličnej chamrade. Akcia neprináša nič zvláštne, navyše je väčšinou točená potme, ale viaceré ťahy ťahy sú fajn deštruktívne. Akurát som si všimol že náš hrdina podozrivo často útočí na rozkrok čím sa nebezpečne približuje paródií samého seba. Najviac ma sklamali prestrelky, pretože väčšina zásahov s poctivo a pekne striekajúcou krvou je úplne nezmyselne zoslonená tými hnusnými trhanými spomaľovačkami, vďaka ktorým to vyzerá strašne hnusne a lacno. Plusom filmu môže byť jeden karambol, dve explodujúce autá a gangsta boss Eddie Griffin ktorý uhral takmer až sympatického zmrda. Inak neviem čoho sa chytiť, všetko sme to už iksypsylonzetkrát videli, Seagal je furt len znudený superman čo všetkých vybúcha a spracovanie nie je nič moc. A Danny Trejo v úlohe gangstra Džentlmena len povie "ja som to nebol" a má fajront. ()

majo_svk

Film je celkom dobrý, ale veľký návrat sa nekoná. Steve je takmer dokonalý, bojové scény zvláda slušne a konečne môžeme vidieť aj jeho skvelý bojový štýl. Celkový pozitívny dojem zo snímku však narúšajú skurvené a smiešne zábery z vnútra auta, v ktorom sa Seagal preháňa po ulici. Okrem toho aj neskutočne posraný strih, spomaľované prestrelky a zbytočne veľa umelo vyzerajúcej krvi. Proste Steven sa môže akokoľvek snažiť a jeho filmy nebudú mať úspech, kým pri ňom bude stáť taký filmový štáb, ktorý pokazí všetko čo sa len dá. Pravda však je to, že ide o najlepší Steveho film od Lovca policajtov. Osobne som rád, že to dopadlo aspoň takto. Ja Stevemu stále verím a už teraz sa teším na ďalšie jeho filmy. Jeho bojový štýl má v akčnom filme nezastupiteľné miesto a nikto ho nemôže nahradiť. ()

chalp

Keby toto Steven vydal ako svoj posledný film a ospravedlnenie sa za roky teroru jeho brakom dal by som plný počet. ()

Jožin

Tak táto Seagalovka ma príjemne prekvapila. V poslednom čase Seagal točil také blbosti no v tomto filme ako keby sa vrátil k svojim koreňom. Tvrdý nekompromisný boj urobil z tohtot filmu fakt slušný akčák. Len trocha mi pripadalo blbé, že tam všetkých pozabíjal a a vodcu nechal žiť,,,čudné :-) !!! ()

boyd.

Jsou to ale takové slabší tři hvězdičky. Příběh je opravdu jednoduchoučký a tak si myslím, že si měli tvůrci více pohrát se zpracováním a s choreografii. Seagal toho znovu moc nepředvede a kdo tvrdí, že prej shodil nějaká ta kila dolů, tak je asi slepý. Mohlo to být mnohem lepší, mnohem drsnější a temnější podle mě. Osobně fakt ale nechápu jak se zákon ulice mohl dostat do amerických kin, chtěl bych vidět ty tržby. Takže opět jsme se ničeho světoborného od Stevena nedočkali, snad příště. PS:ale líbila se mi scéna s Dannym Trejem, Seagal si s ním zahrál už i v Muži s cejchem smrti, tehdy mu pěkně nakopal prdel, tentokrát si od něho vzal Tequilu:) ()

Kolssteyn

Celkem překvapivě koukatelný film. Slabší detailně sestříhané bojové scény jsou vyváženy imposantním "cákáním" krve při střelbě a třešničkou na dortu je chytlavý Baiardiho závěrečný song "Tonight is Murder." Zasloužené tři *** :) ()

crha

Jeden z těch dobrých nových filmů se Seagalem (nových tzn. těch, kde je tlustej). Seagal mstí smrt svého syna a negerské kosti praskají víc než obvykle a jako bonus tady Steven rozdupe bandu nějákejch militantních skinů a já přesně chápu, proč tu tahle vložka byla. Myslím, že tenhle film by stál za to vidět i v originálním znění, protože gangstaz tady mají hodně dobré hlášky. ()

helloween93

Seagal bojuje nejen s přebytečnými tuky, ale také s vrahy jeho mrtvého syna. Průměrná akce s tragickým střihem a 100x viděným příběhem. V rámci moderní Seagalovy tvorby jde však o jeden z lepších kousků. 2* ()

MickeyStuma

Zabili mu syna a to neměli dělat. Steven Seagal ve své roli nepřekvapujíc na další cestě pomsty, který dopadl o chloupek lépe, než by se dalo předpokládat. Ne, samotného Stevena se to bohužel netýká, neboť ten je tu opět takový, jaký je, a s tím už prostě nikdo nic neudělá. Někde stát nebo sedět a jen odříkat text dokáže každý. Akční scény jsou samozřejmě opět matné, i když jsou tentokrát viditelně jinak nasnímané a sestříhané. V jistém smyslu je to plus, ale opravdu jen malinko. Ano, vypadají o něco lépe než v předchozích Seagalových snímcích a to je asi tak všechno. Když v nich právě vidíme obrovského Stevena, Samo Hung je ve svých filmech daleko uvěřitelnější. Akce tu naštěstí není tolik, což znamená, že koncept děje se převážně veze v rámci dramatického thrilleru, který režisér Don E. FauntLeRoy, pro kterého to je třetí segalovka, atmosféricky trošičku vyzdvihl výše. Ne ale moc. Podivností, nelogičností a, co si budeme povídat, dějově vyloženě ubohých věcí je tu stále více než dost. A to prý málem byl tento snímek uveden v kinech. Ještě že jen málem. Jako nenáročný -akčňák- pro chvíle nudy postačí. ()

Beo.wulf

Po delsi dobe zas jedna pekna Segalovka!!!Je videt ze do"srotu"jeste nepatri.A doufam za vsechny ze takove filmy budou pokracovat!!!! ()

Ronyk7

A je to tady!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Koná se dlouho očekávaný navrat Stevena. Od začátku do konce akce akce a akce.........a dobře provedená. Jen tak dále, pokud to pujde... 04.12.2007 ()