S ľudstvom čosi nie je v poriadku, všetci pozemšťania sa správajú akosi čudne, prosto inakšie, ako býva zvykom, ale tie odchýlky a odlišnosti ešte nedokážete presne opísať ani pomenovať. Ale čosi predsa len môžete zaregistrovať, môžete to dokonca aj počuť, sú to zvuky prichádzajúce z útrob Zeme. Napokon sa začnete báť. Pretože pochopíte, že ONI sú už tu! (oficiální text distributora)

Karin00

Trochu horší 2*. První díl nuda, jen takové "uvedení do tématu", druhý už o něco lepší a zajímavější. Prostě TV film. ()

Dejna2 odpad!

Chudák Daryl Hannah, asi už bere všechno. Jedinej dobrej nápad vidím v tom, jak vyřešit frontu na úřadě nebo na poště :-)) ()

Jurrisek odpad!

Poslední dny planety Země? Vážně? Když pominu to, že v tomto braku nedává nic smysl, tak.......nic nedává smysl. Už jsem překousl hodně a překousl jsem i toto, ale už o tom nechci nikdy slyšet. Někdo říká, že podobné téma tu ještě nebylo? ale bylo a to hned několikrát. Pokud mám být upřímný tak, SRAČKA....a to neuvěřitelná. A ten závěr? jeden zastaralej granát s palebnou silou "Big boye" ? Nejspíš by ten zasloužilý vesmírný hrdnina odpálil akorát sebe!! Nenašel jsem nic co by mě přesvedčilo o jedné * ...prostě nic. ()