Výpadek proudu (TV film)

Zatemnenie

Výpadok prúdu

USA, 2001, 94 min

• tron

Corin Nemec (PARKER LEWIS NEPREHRÁVA) síce hrá psychopata, ale aj to sa dá urobiť na úrovni, a nie iba byť vyložene odporný. O "hereckom umení" Jane Seymourovej alias Dr. Quinnovej všetci vieme svoje, že?(19.1.2005)

• giovanni3

Velice překvapila ,,Doktorka Quinnová,, , ale to je snad tak jediné překvapení ve filmu... Nuda od začátku do konce i ,,psychopatický,, vrah byl dle mne málo ,,psychopatický,, a ty hlášky co ,,sype z rukávu,, bída. Já klidně budu při hodnocení tohoto filmu ,,ten špatnej,, (což se Ericovi nelíbilo), protože víc jak 1z5 si to nezaslouží ani náhodou.. Velice pobavila ,,mříž,, v obchodním centru to byla pevnost + pár dalších detailů. :)(30.5.2011)

• Tomco

cistokrvne televizne becko...doktorka quinnova mi aspon ukazala, ze ju nemusim brat len ako obetavu lekarku...urcite vas to v sobotu v noci neznudi..a je sanca, ze prijemne zaspite.(13.3.2007)

"Béčko", které nenudí. Tento film si vybavuji velmi málo. Je to už nějaký ten pátek, co jsem ho viděl. "Doktorka Quinnová" předvedla celkem solidní výkon. Ostatní herecké výkony se mi do paměti moc "nevryly", a tak mě nepřísluší, abych se k nim vyjadřoval. Tento film chci někdy v budoucnu vidět znovu, abych mohl napsat smysluplnější komentář a případně upravit hodnocení:-)(3.2.2011)

• Mara12

Jedna hvězda je za psychopata, což byla jediná ucházející postava tohohle televizního rádoby díla. Měl moje sympatie, zvlášť na konci, když jsem doufala, že konečně zavře zobák nervově labilní dr. Quinnový, její dementně chovající se dceři i ubohýmu manžílkovi v podání Williama Russe, který hrál fakt mizerně.(3.6.2011)