Postapokalyptických filmů není nikdy dost a tak jsem i tentno uvítal. Začátek je největší klad snímku. Hned se jde na věc a propuká celkem slušný masakr. To je tak ale na celém filmu všechno. Dále už je to jen podprůměrné putování po zničené zemi. Efekty jsou katastrofální ale nadruhou stranu to zachraňuje aspoň sympatické obsazení.(8.8.2016)

Čekal jsem to horší. Zábavnej zombie horor se slušnou atmosférou a sympatickou ústřední dvojkou. Nenudí to, pořád se tam něco děje a i když to zcela evidentně nebyl nějak extra drahej film, není to poznat. Každopádně vím jistě, že si Cell ještě jednou někdy pustím, což se o filmech jako Čarodejnice říct nedá.(19.6.2016)

• zigíš

film, co jsem absolvoval na etapy -ani těch 98minut se nedalo najednou- mučivý zážitek jak formální (odporná televizní kamera) tak obsahový, co chvíli chrlící perly typu: postava A ´co je zas tohle?´ postava B ´cítim to taky´ postava C ´je to jako zuřivost´ (!) ..nutno zmínit, že jedna z těch postav je Sam L. Jackson (nevtipný) a druhá Cusack (jak po lobotomii, což je vtipné jen na konci) ..v pravdě masochistická zkušenost a fakt, že jsem ji dokoukal do konce naznačuje, že podobné tendence čas od času mám .. patrně (5%)(13.7.2016)

• JohnCZ

Dobrej začátek a zajímavě pojatí zombící, to jsou asi jediné dva klady tohohle díla. Od scénáře, na kterém se podílel i sám mistr King, jsem čekal teda mnohem víc a to i s ohledem na hodnocení. Celej film je fakt divnej. Divně zrežírovanej, divně napsanej a dokonce i divně zahranej. Velká část se táhne jak nudle a je úplně zbytečná. Za to konec se vezme hopem a je i dopředu jasné, jaká bude výsledná pointa. A nejzajímavější postava to taky kdoví proč úplně trapně a nepochopitelně schytá už v půlce filmu. Trololó!(27.10.2016)

• jefff

Začátek hodně navnadí a ukáže pěkně syrovou akční hororovou podívanou. Pak se příběh ale začne rozbředávat až z toho zbude jen taková podivná žánrová kaše bez nápadu. Další problém je John Cusack, který mi už přijde herecky úplně mimo. Režie je taktéž katastrofální a prokletí Kingovo adaptací má tedy další oběť.(14.8.2016)

• - Jedná sa už o druhú sfilmovanú "kingovku", v ktorej si spolu zahrali John Cusack a Samuel L. Jackson. Tou prvou bola snímka Izba 1408 (2007). (Kadas97)

• - Píseň, kterou vysílali ležící nemrtví na fotbalovém hřišti, byla píseň s názvem "I Am Glad, 'Cause I'm Finally Returning Back Home" nazpívaná ruským tenoristou Eduardem Chilem v roce 1976. Jelikož šlo o americký šlágr, sovětské úřady nedovolily píseň nazpívat s textem. Proto ji zazpíval jen vokalizovaně. Po umístění na Youtube se Eduard Chil stal fenoménem zvaným Pan Trololo. (Dinsberg)

• - Eli Roth mal pôvodne napísať scenár a režírovať film, avšak kvôli tvorivým nezhodám projekt opustil. (beso74)