• Morholt

Ono je celkem jedno, jestli se jedná o virus, kletbu či, jako v tomto případě, nějaký puls. Z lidí se stanou tak jako tak agresivní magoři. Tady je snad jediný rozdíl v tom, že se po kousnutí nenakazíte. Ale jinak je to všechno na jedno brdo. A to platí i pro film. Ten samozřejmě nepřišel v daném žánru s ničím novým, navrch přidal nudné ukecané pasáže a nijak zvlášť se nepovedly ani akční scény s mizivým gore. Cusack a Jackson se také zrovna dvakrát nepřetrhli a tak těch 10% je za to, že z tý zlý holčičky z Orphanu roste docela šukézní roští.(22.6.2016)

• malylada

Tak další kousek se zombie tématikou se zajímavým obsazením. Bohužel po patnácti minutách si říká člověk WTF. Nápad měnících na zombíky pomocí mobilního signálu se tedy dvakrát nepovedl a celé to působí hloupě. Postavy se utápějí v nesmyslných dialozích, takže nehrozí žádný jejich vývoj během příběhu. Jackson nedostane vůbec prostor, aby to celé zvedl a Cusack hraje pro jednou zase napůl. Akce je pramálo a není tu nic, co by bylo aspoň průměrné......3/10(16.9.2016)

• Dan9K

Na začátku fajn béčková blbinka se postupně zvrhne v celkem dost nefajn béčkovou blbinku. Postavy přicházejí a odcházejí a je to jedno. Nemá to, s výjimkou začátku, žádné napětí a ani ta snovost tomu nepomáhá. Záporňák nevím proč byl. Efekty z 90. let a to tak z půlky. Konec vtipný. Čím víc se to blíží závěru, tím je to víc blbost a vlastně i nuda, přestože je tam tuna dějových zkratek (postavy se znají ve filmu dvě minuty, ale už jsou to největší kámoši, co jsou spolu spousta dnů a nám by na nich mělo záležet). Škoda, že to autoři nepojali trochu uvěřitelněji a je to spíš jakože "démonické", o podstatě celého problému se divák nedozví vůbec nic.(1.6.2018)

• Havaj8

Originální námět Stephena Kinga na hromadně rychlou apokalypsu pomocí mobilního telefonu. Všechno to začalo tak rychle, bylo jich najednou všude tolik, ale jako kdyby se báli je pořádně využít. Když už je to film o nich, tak by bylo fajn je častěji ukázat a hlavně v akci, ne v tom jejich sleep módu. Prostředí mohlo bejt taky víc postapo. Cusack a Jackson jsou super, ale tady byly oba takový znuděný, ty role jim toho ani moc nenabídly. A konec, bohužel slabší. Nijak extra objasněno, bez akce. Mě se to celkem líbilo, ale přitom to až tak dobrý nebylo.(3.5.2018)

• zigíš

film, co jsem absolvoval na etapy -ani těch 98minut se nedalo najednou- mučivý zážitek jak formální (odporná televizní kamera) tak obsahový, co chvíli chrlící perly typu: postava A ´co je zas tohle?´ postava B ´cítim to taky´ postava C ´je to jako zuřivost´ (!) ..nutno zmínit, že jedna z těch postav je Sam L. Jackson (nevtipný) a druhá Cusack (jak po lobotomii, což je vtipné jen na konci) ..v pravdě masochistická zkušenost a fakt, že jsem ji dokoukal do konce naznačuje, že podobné tendence čas od času mám .. patrně (5%)(13.7.2016)

• - Jedná sa už o druhú sfilmovanú "kingovku", v ktorej si spolu zahrali John Cusack a Samuel L. Jackson. Tou prvou bola snímka Izba 1408 (2007). (Kadas97)

• - Eli Roth mal pôvodne napísať scenár a režírovať film, avšak kvôli tvorivým nezhodám projekt opustil. (beso74)

• - Ve filmu je použita stejna píseň, "Ring my bell" jako v jiném postapokalyptickém filmu: Kniha přežití (2010). (SsgtJira)