• JohnCZ

Dobrej začátek a zajímavě pojatí zombící, to jsou asi jediné dva klady tohohle díla. Od scénáře, na kterém se podílel i sám mistr King, jsem čekal teda mnohem víc a to i s ohledem na hodnocení. Celej film je fakt divnej. Divně zrežírovanej, divně napsanej a dokonce i divně zahranej. Velká část se táhne jak nudle a je úplně zbytečná. Za to konec se vezme hopem a je i dopředu jasné, jaká bude výsledná pointa. A nejzajímavější postava to taky kdoví proč úplně trapně a nepochopitelně schytá už v půlce filmu. Trololó!(27.10.2016)

• elanius

(64/2016) / Celkom som sa aj na dvojku Cusack-Jackson tešil, vydržalo to asi len pol hodinku. Asi toľko trvá kým film odhalí to, že na niečo viac ako trochu lepší Asylum nemá. Nepresvedčivý komparz, príbeh na hlavu a tak ako vždy keď sa dej nemá kam posunúť, všetci začínajú kecať a mudrovať. Ale odporúčam vydržať až do konca a nenechať si ujsť záver, tak bizarné WTF sa nehľadá jednoducho. (3/10)(2.9.2016)

• bourec

A to to začalo hodně nadějně,a i přes ne zrovna prvoligový triky,sem chvíli čučel v naději,že to bude něco ve stylu světový války z.Jenže asi po půlhodině mi to došlo ,kravina na entou.Blbej děj,triky jak z mateřský,žádná krev ani snad jen akce,a konec s fotbalovym chorálem .Cha,takový filmy si strčte do prdele.20%.(11.3.2017)

• Dan9K

Na začátku fajn béčková blbinka se postupně zvrhne v celkem dost nefajn béčkovou blbinku. Postavy přicházejí a odcházejí a je to jedno. Nemá to, s výjimkou začátku, žádné napětí a ani ta snovost tomu nepomáhá. Záporňák nevím proč byl. Efekty z 90. let a to tak z půlky. Konec vtipný. Čím víc se to blíží závěru, tím je to víc blbost a vlastně i nuda, přestože je tam tuna dějových zkratek (postavy se znají ve filmu dvě minuty, ale už jsou to největší kámoši, co jsou spolu spousta dnů a nám by na nich mělo záležet). Škoda, že to autoři nepojali trochu uvěřitelněji a je to spíš jakože "démonické", o podstatě celého problému se divák nedozví vůbec nic.(1.6.2018)

• TERRORDROME

Nejaká diabolská frekvencia spôsobí že všetci ľudia s telefónom na uchu sa zbláznia a zmenia na roj zhypnotizovaných vraždiacich kvázi zombíkov. Úvodný masaker na letisku to poriadne nakopne, keď John Cusack s kulichom kľučkuje medzi rozbesnenými psychopatmi a v metre stretáva Samuela L. Jacksona. Ďalej sa dej začne točiť v kolovrátku, hrdinovia idú pustou krajinou/mestom/lesom, vždy niekoho stretnú a ten niekto o chvíľu zatrepe poltopánkami. Okrem opakujúcich sa príhod, začne byť problém aj s prílišným vykecávaním čo vystrkuje rohlíky. Najbizarnejšia scéna z filmu je určite tá kde "telefoňáci" spia na hromade počúvajúc nekonečnú slučku mr.Trolola, hrdinovia po nich jazdia postrekovacím autom, kropia benzínom a potom zapália! Bohužiaľ celá tá mystifikácia s apokalypsou vedie len do veľkého hovna v megastupídnom meditačnomrdnom finále, ktoré som pre zmenu nerozchodil ja. Mať to aspoň nejako zmysluplný koniec dám aj dve hviezdy.(6.3.2017)

• - Jedná sa už o druhú sfilmovanú "kingovku", v ktorej si spolu zahrali John Cusack a Samuel L. Jackson. Tou prvou bola snímka Izba 1408 (2007). (Kadas97)

• - Ve filmu je použita stejna píseň, "Ring my bell" jako v jiném postapokalyptickém filmu: Kniha přežití (2010). (SsgtJira)

• - Píseň, kterou vysílali ležící nemrtví na fotbalovém hřišti, byla píseň s názvem "I Am Glad, 'Cause I'm Finally Returning Back Home" nazpívaná ruským tenoristou Eduardem Chilem v roce 1976. Jelikož šlo o americký šlágr, sovětské úřady nedovolily píseň nazpívat s textem. Proto ji zazpíval jen vokalizovaně. Po umístění na Youtube se Eduard Chil stal fenoménem zvaným Pan Trololo. (Dinsberg)