Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Yoshitsune
  *

  Tak jasně že je to blbost, přímo nehorázná blbost, postavy buď chodí nebo mluví o tom, kam půjdu a co se bude dít až tam dojdou. Pak občas někoho potkají a s dotyčnými mluví a zase jdou a to je celý. Ze začátku docela slušný násilí, pak už je to dost o ničem, akce nestojí za řeč a stejně nic neuvidíte, pač většina akčních scén je točena ve tmě a jelikož je to laciný film, tak uvidíte velký hovno. Aspoň největší černoch na světě (Samuel L. Jackson) to trošku zachrańuje, Cusack totálně zbytečný a furt překáží. No od jistého momentu ve filmu, to pak vypadá, že film vůbec neměl být zamýšlen vážně nebo jako horor. Zbytek postav se logicky, chovají nelogicky a tak občas umřou dost hloupě. Ale tak jasně, mobily sou fajn můžete s nimi chytat pokémony, dělat selfíčka a popřípadě se z vás stanou zoufalí otroci, co se shlukují do hejna. No já sem stejně Kinga nikdy moc nemusel, podle mně nedokáže udržet napětí a většinou vaří z vody.(26.7.2016)

 • tron
  **

  Jééééžiši, to bolo hrozné! :-) Dosť príšerný John Cusack a dosť príšerný Samuel L. Jackson v nevydarenej adaptácii jedného z najslabších románov Stephena Kinga. Logika na bode mrazu, dialógy pod bodom mrazu, atmosféra (vďaka pochmúrnym jesenno-zimným lesom) okolo bodu mrazu. Finále čudné. Niektoré scény majú čo-to do seba a postavy by s trochou snahy tiež mohli mať niečo do seba, ale film sa evidentne dosť blbo prestrihával, až to v strižni úplne dokur*ili a potom si to niekto v štúdiu pozrel, plesol sa do čela, na pár rokov to zavrel do trezora a potom, asi aby si mohol odpísať dane, to nakoniec predsa len pustil zúbožene von, lebo šak keď trpel on, nech trpia aj diváci. Díky, kámo.(24.1.2017)

 • Wacoslav1
  ***

  Navzdory zdejšímu až nepochopitelně nízkému hodnocení (bylo ještě nižší než je teď) jsem spoléhal na to, že film podle Kinga ve kterém hrají moji dva oblíbenci v poslední době stále se lepšící Cusack a můj oblíbený zasloužilý starý negr Jackson mě nemůže zklamat a nezklamal. Jasně není to žádná bomba kterou bych si ještě desetkrát pustil, ale ten nápad i jeho uskutečnění ve filmu se mi líbí. Jenom škoda, že po hodně povedený svižný první půlce se ten film trochu zadrhne a lehce zamrzne, ale jinak ok lepší průměr to určitě je. Jinak byl bych asi mezi těmi zoufalci co to přežili, páč mobil sice mám, ale jenom formálně a nikdo mi nevolá ani nepíše.60%(21.6.2016)

 • SHI-SHA
  ***

  Neviděl bych to až tak černě. Předloha je super a pokud se na to nebudete dívat jako na zombie horror, jímž Cell rozhodně není, budete muset uznat, že nejde o vůbec špatný příběh. I konec se mi moc líbil. Na druhou stranu mi neskutečně vadilo totálně debilní a nelogické chování postav, nemluvě o tragických CGI efektech, které by vás urazily možná i před patnácti lety. Ústřední dvojka Cusack + Jackson byla super. Škoda, že režii nedostal na starost nějaký lepší lepší režisér. Jsem přesvědčen, že i uvažovaný Eli Roth by z toho udělal lepší podívanou.(12.6.2016)

 • VanTom
  **

  Ani jsem předem nevěděl, že jde o adaptaci Stephena Kinga (jenž spolupracoval na scénáři), ovšem už po pár minutách bylo jasné, že se nezařadí mezi ty povedené. Nadužívané mobilní telefony (hle, společenský přesah!) bez varování usmaží mozky všem volajícím, vyvolají v nich vražedný běs a posléze je změní v něco na způsob (agresivních, běhavých, signálem organizovaných) zombií. Tímto čerstvě post-apo světem se pak protlouká naše (původně) trojice, nudně diskutuje a zažívá značně divné a smysl moc nedávající bizarnosti. Slabota.(11.10.2016)

 • - Ve filmu je použita stejna píseň, "Ring my bell" jako v jiném postapokalyptickém filmu: Kniha přežití (2010). (SsgtJira)

 • - Píseň, kterou vysílali ležící nemrtví na fotbalovém hřišti, byla píseň s názvem "I Am Glad, 'Cause I'm Finally Returning Back Home" nazpívaná ruským tenoristou Eduardem Chilem v roce 1976. Jelikož šlo o americký šlágr, sovětské úřady nedovolily píseň nazpívat s textem. Proto ji zazpíval jen vokalizovaně. Po umístění na Youtube se Eduard Chil stal fenoménem zvaným Pan Trololo. (Dinsberg)

 • - Jedná sa už o druhú sfilmovanú "kingovku", v ktorej si spolu zahrali John Cusack a Samuel L. Jackson. Tou prvou bola snímka Izba 1408 (2007). (Kadas97)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace