Intimní tajemství

• USA Teeth (více)

Príbeh o mladom dievčati, ktorého pohlavný orgán skrýva pre mužov veľmi bolestivé tajomstvo. Film, ktorý šokoval divákov Medzinárodného filmového festivalu v Sundance. Dawn je mladé americké dievča, žijúce s chorou matkou, nevlastným otcom a bratom Bradom. Je hlboko veriaca a propaguje cudnosť a sexuálnu zdržanlivosť. Kým jej brat je sexuálne aktívny čudák, ona iba teraz začína objavovať tajomstvo svojej ženskosti. Keď sa ju však jej priateľ Tobey pokúsi znásilniť, zistí, že jej telo skrýva anatomickú zvláštnosť. Postupne odhaľuje, že jej ústa nie sú jediným miestom, kde má zuby... Pretože navyše nemá šťastie na mužov, začne svoje telo používať ako zbraň a trestá sexuálnych násilníkov. Príroda zoslala na lascívnych a nečisto zmýšľajúcich chlapov spravodlivý hnev a dokázala im, že zubatá vagína nie je iba mýtom. (oficiální text distributora)

vozralec

Má to něco do sebe. Od puritánství ke změně chování. V hlavní akci vagina dentala. Bráška byl správný pošuk. ()

dwbmb

Námět je příběh teenagerky, která to strašně moc chce, jenže má škebli, která kouše. Vypadá to jako neuvěřitelná prdel, co? Jenže slečna z toho asi měla šoky, takže se rozhodla žít v celibátu, což bohužel zároveň znamená i to, že film je neuvěřitelná nuda. Krom jedný scény s kousavou vagínou, ukousnutým pyjem a hladovým psem v samém závěru to není ani maso, ani sranda, nic. Pusto, prázdno. Vhodné pro heterosexuálního muže: ano. ()

Knor

To bylo hrozný :-D Dneska fakt nevíte na co narazíte, bacha na ty ženský, můžou bejt ostrý jak břitva. Skoro všechno tu bylo mizerný, škoda jen, že to nebylo víc nadsazený a že tu Vaginu Dentatu neukázali. Scéna u gynekologa mě rozesmála nejvíc a potom ještě těch pár uštíplejch piňďourů :-) Jinak by se film ještě mohl jmenovat ,,Čelisti'' nebo ,,Zubatá'' :-D Zajímalo by mě taky jestli ty zuby musela čistit kartáčkem nebo jestli by tudy mohla jíst nebo jestli by zvládly rozkousnout ořech :-D ()

Homerking

Velmi originální příběh sexuálně zdrženlivé pipky která ukrývá ve svém neprobádaném, vlhkém "nitru" něco zubatého. Hororových prvků je zde jen po málu spíš se jedná o podivnou černou komedii na téma sexuální zrání, až na hlavní postavu Dawn (Jess Weixler) jsou všechny postavy trapné, nevýrazné a děj taky není bůh ví jak záživný ale i přes tohle všechno jsem se bavil a nemohl jsem se dočkat kdy dojde na kousání (jen škoda že ho nebylo víc). Na jedno shlédnutí můžu doporučit, nudou se snad neukoušete. ()

reygadas

Ja som sa bavil. Naviac ešte, keď hlavnú rolu dievčiny so zaujímavou anomáliou v podobe ozubenej vagíny hrala taká kráska. ()

Lumpus

První polovina rozhodně nenadchne a dokonce trochu nudí. Druhá polovina je na tom mnohem lépa a konec je už opravdu výborný. Rozhodně to není komedie,rozhodně to není horor, erotiky se dočkáte taky jen poskrovnu. Je to ovšem spíše psychologické drama a pěkně vyobrazené duševní pochody a změny jedné puberťačky,která zjistila že život není jen takový jaký si ho vysnila............................je mnohem barevnější ()

amyth odpad!

Po hodně dlouhé době jsem se dokopal k tomu tohle nějak okomentovat ..... Nejdříve uberu tu jednu hvězdu a dám mnohem příhodnější odpad! a co k tomu ještě dodat - přes 90 minut koncentrované nudy ..... je to film, na který se můžete dívat sebepozorněji a pět minut po jeho skončení nebudete schopni říci žádnou scénu co by vám utkvěla v paměti ..... maximálně "ukousnutý" penis .... ()

Esmit

Upřímně si myslím, že takhle geniálně vtipný nápad by si zasloužil mnohem mnohem lepší zpracování. Hodně mě to pobavilo, především, když si takhle uděláte skvělý béčkovo hororový filmový večer s přáteli. ()

Pitryx odpad!

No mně byl tento snímek prezentován jako komedie, ale když jse se ani za 30 minut ani jednou nezasmál, věděl jsem do čeho jsem to zase spadnul. Takže opět jedno oko na monitor, druhé na jinou práci. O nic jsem nepřišel. Toto je opravdová pitomost nej kalibru. nejde o to, že se tu moc nehraje, ono nemá co, ale jde o to, že postavit do komedie těžce nemocnou matku... Hm. Horor to také není, spíše takový mini gore snímek. Něco mezi tím. Nevím kam to zařadit a pro koho byl tento film dělán. Takže s bídou 10% za právě to mini gore. ()

Black3R

Ten scenárista musel mať veľmi divné predstavy :-D A jedno nechápem, ako sa za pár dní mohlo s holky ktorá nechcela mať žiaden sex stať nadržaná holka, veď sa aj medzi nohy bála pozrieť :) No myslím že v jej prípade sa človek sa tak rýchlo nezmení. .....40% ()

Rora. odpad!

Čekal jsem od toho něco úplně jinýho, něco kde se budu smát a brečet z toho smíchu z některých scén, ale tohle byl prostě trapas kromě té scenky VAGINA DENTALA :D ten film měl rozhodně větší potenciál... ()

habertek

Bože! Kdo vymyslel námět??? Tomu bych asi liskl! No zase na druhou stranu jsem se i sem tam zasmál...to jo! Ale jinak je to totální kravina!!! ()

phasek

A zubatou, zubatou tu já mám nejradši, zubatou, zubatou tu já mám rád:) Aneb pokud kouříte doutníky, dobrý návod, co si pořídit na ukousnutí prdelky doutníku před jeho zapálením... Jinak to byla celkem pakárna, jen musím vyzdvihnout nápaditou scénku, kdy pejsek papá ukousnutého pindíka s piercingem :) ()

MartinTerran

Hodně slabé béčko, první půlhodina o ničem, jen křesťanskofeministické kecy, takže řádná nuda, pak sice přibude to o čem to má být, ale i tak to moc zábavné není. Film postrádá atmosféru a napětí, takže téměř žádný zážitek z filmu nemáte. Promarněný potenciál. Hodnocení: 22/100. ()

Hatred

Celkem v pohodě film, který by byl určitě mnohem lepší, kdyby na něj člověk narazil náhodou v televizi a nevěděl dopředu o čem je. Místní hodnocení je akorát ukázkou zaprděnosti (nebo ostentativního pseudointelektualismu) osazenstva, 35 % rozhodně neodpovídá realitě, je to řemeslně dobře natočené, herecké výkony neuráží a nebere se to příliš vážně, objektivně je to okolo 60 %, ale nemůžu dát míň, dokud si na tom někteří léčí své komplexy, zřejmě z podobných traumat. ()

CrazmydRed

Z umeleckého hľadiska to stálo za pekné ***** (tých 5* nie je hodnotenie, ale cenzurované slovíčko na "H"), ale pokiaľ má človek chuť na niečo nezáväzné, čo nenamáha mozog a ešte sa aj nasmeje ... nuž, toto je presne taký film. ()