Sněhový zázrak (TV film)

Zasnežený zázrak

Vianočný zázrak

Drama / Rodinný

USA, 2005, 85 min

Nejprve se mi chtělo tento film rozcupovat na kousky. Pro jeho citové vydírání, kýčovitý příběh, navíc a-la "amerika", slabé herecké výkony. V průběhu sledování jsem si však uvědomil, že zde vůbec nejde o nějaké převratné filmové dílo, ale především o navození atmosféry vánoc o uvědomění si, že každý člověk by měl někam patřit, že každý by se měl smířit sám se sebou a udělat vše nelepší pro své okolí, což znamená vlastně i pro sebe. Takovému filmu by se nemělo dávat méně než dvě hvězdičky, a to především pro jeho snahu o vylepšení nálady všech lidí. Slibuji, že i já se pokusím o optimistický pohled na svět , alespoň na ty VÁNOCE.(8.12.2010)

• lilina133

Toto má byť americká verzia Love Actually??To myslíte vážne??...tak potom sú na tom američania veľmi, ale veľmi zle...jednotlivé príbehy na seba vôbec nenadväzujú a ešte sú navzájom prepojené tak neuveriteľne brutálnym strihom...a navyše vôbec nie sú zaujímavé a za srde vás nechytí ani jeden...je to zbytočné a nudné...žiadny príbeh dokonca nezíska ani len celkom obstojnú pointu...až na vzťah starosta - syn...čo bolo jediné celkom zaujímavé...ale kvôli tej sekunde film naozaj nestojí za pozretie...navyše vôbec nie je romantický, na drámu sa len hrá...a od komédie má poriadne ďaleko...jediné čo je, je, že je poriadne nudný...a zbytočný...(26.12.2009)

• lekr

Rodinná romantická pohádka po Americku. Nápad, že sníh mění lidi, není zas tak špatný, ale tvůrci se ho špatně zhostili a vytvořili slepenec neoriginálních a trapných povídek, který vyšel celkem naprázdno. Dvě hvězdičky za dobrý námět a sexy Poppy Montgomery.(15.1.2010)

• bogomira

Láska nebeská, jak si ji představujou v americký televizi. Tam, kde originál pobaví a dojme, tam se tahle unylá splácanina topí v trapnosti a klišé. Tohle klidně vynechte.(4.6.2007)

• Arius

Bez pointy,bez koncepcie so slabým hereckým obsadením. Zbytočná záležitosť.(8.1.2010)