Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Pro fanoušky Jackass. Finská čtveřice hospodařící na jedné farmě kdesi u polárního kruhu předvádí, že i v Evropě se umí lidi bavit zvrhle. Jarppi, Jukka, Jarno, HP a jejich prase Britney vás dokáží spolehlivě rozesmát, pokud tedy nejste suchaři. (C0r0ner)

Recenze (25)

C0r0ner 

všechny recenze uživatele

Jackass po finsku s méně humusárnami, větší destrukcí a více kaskadérskými kousky. Dudesoni prý vznikly dříve, než jejich američtí kolegové, ale vlastně je to jedno. Obě skupiny baví stejně dobře. Scénky s panem Hitlerem si s oblibou pouštím opakovaně a vždy se naprosto královsky bavím. Škoda, že lidi jsou suší blbci a tuhle genialitu nedocení. 100% ()

Frajer42 

všechny recenze uživatele

Tak tihle finští bardi mi tedy k srdíčku zrovna nepřirostli. Když opomenu vskutku působivé tyranizování Mr. Hitlera, které se trošičku prodražilo, a které mohlo být na místě prohlášeno trestným činem, tak jsem se snad ani nezasmál. Volovinky jsou podstatně jednodušší a levnější. Občas to smrdí trošku až amatérismem. Dost to připomíná nejrůznější home videa. Žádný z aktérů mi sympatický nebyl a drtivou většinu stopáže ovládala nuda. Vidím to maximálně na hvězdu. ()

Reklama

baaaja 

všechny recenze uživatele

Fakt dobrý týpci.. :D Jackass mě nebavil ani z poloviny tolik jako oni a navíc super zpracování celýho filmečku s pěknýma krajinkama a fakt dobrou hudbou je hvězda navíc :) jo a malá poznámka pro správce stránek - Nechápu proč máte v hercích uvedenýho zrovna Bama a Stevea-O, když je to film o těch finských frajírcích a oni si to 100%ně zasloužej, být tady uvedený! ;) ()

Malarkey 

všechny recenze uživatele

Na Finy jsem si po půl roce v jejich zemi udělal svůj názor a nevěřím tomu, že kluci finští si během natáčení neožírali držky, protože tohle by střízlivýho Fina za živa nenapadlo. Každopádně klobouk dolů před tím, co dokázali, protože vlastně na scénu přišli dřív, jak Jackass. Ale nemyslím si, že by Dudesonovi byli nějak víc vostřejší než Jackass. Mají řadu drsnějších scén, to je fakt. Ale kolikrát to svedou i kluci z Jackass. Přesto to prvenství jim už nikdo neodpáře a člověk, když už nic jinýho, se za těch 76 minut pěkně pobaví. A mimochodem....ta krajina hezká je...chvíli. Než si člověk uvědomí, že je všude pořád stejná :-) ()

JJ.Gibson 

všechny recenze uživatele

Dudesons jsou rozhodně mnohem extrémější než Jackassáci! Ale to si vybírá svojí daň :) tenhle movie museli natáčet aspoň tak 4 roky podle počtu zlomenejch kostí. Prostě rozběhnu se proti sloupu a uvidim co se stane. Je to dopravdy crazy finská skupinka stuntmenů. Líbilo se mi také zpracovaní celého filmu, nicméně se mi zdá, že parta Jackassu s Johnnym Knoxvillem jsou o krapet lepší... ()

Galerie (8)

Zajímavosti (1)

  • Finská premiéra filmu probíhala v autokině. (zdenur)

Reklama

Reklama