• Lusů
  ****

  Duudsonit elokuva on hullu, nic jinýho jsem nemohla říct na otázku co na to říkám, když jsem dvd vracela svojí finské lektorce. Při sledování výkvětu finského národa jsem se chvílema dusila smíchy, občas přemýšlela jestli se běžet vyzvracet teď, nebo až za chvíli (operace kotníku?!) a chvílema prostě jen zírala s bradou dole a s pocitem že tohle normální člověk (ani Fin!!!) prostě udělat nemůže ...(21.4.2011)

 • Jaroslaf
  *

  totálně neatraktivní nuda. Čtyři blonďáčci si hrajou se svým prasetem a film je jen o tom jaký je počasí ve finsku a jak se tam střídaj roční období. Dudesoni si taky skoro vždycky přivoděj narozdíl od jackass vážný úrazy, čimž jejich hovadiny maj ještě větší přídech amatérismu. Je mi jedno, jestli tu byli první oni, ale radši dám přednost americký partě než nějakejm finským hošikům. hvězdu dávám za fakt pěkné finské ženy.(3.8.2013)

 • C0r0ner
  *****

  Jackass po finsku s méně humusárnami, větší destrukcí a více kaskadérskými kousky. Dudesoni prý vznikly dříve, než jejich američtí kolegové, ale vlastně je to jedno. Obě skupiny baví stejně dobře. Scénky s panem Hitlerem si s oblibou pouštím opakovaně a vždy se naprosto královsky bavím. Škoda, že lidi jsou suší blbci a tuhle genialitu nedocení. 100%(21.10.2016)

 • AngelG
  *****

  Je až ostudné kolik lidí si stále myslí, že Jackass byli první a Dudesons je pouze kopírují.. samozřejmě nebudu nic předstírat, já jsem byla mezi nimi taky.. :) každopádně po té co jsem jednou projížděla všemožná videa Jackass na Youtube.. mi vyskočilo jedno video Dudesons.. a tak nějak to začalo.. absolutně jsem si tuhle finskou Fantastic Four oblíbila.. a můžu říct, že i teď si raději pustim jejich video, i když mám Jackass ráda.. Dudesons, totiž narozdíl od mnoha kousků amerických soudruhů, nepoužívají nechutnosti, jako jejich hlavní party triky.. ale ukazují nám, kam až skutečně dokážou lidé zajít se sebemrzačením.. téžko říct, co je pro člověka zdravější.. ;)) a ještě něco.. pokud někdo (MMR) i po shlédnutí tohohle filmu, kde ještě na začátku Steve-O říká, že Finové s timhle přišli dřív, než Američani, napíše že se opičí, tak tam asi bude něco v nepořádku.. :D(31.1.2013)

 • JJ.Gibson
  ***

  Dudesons jsou rozhodně mnohem extrémější než Jackassáci! Ale to si vybírá svojí daň :) tenhle movie museli natáčet aspoň tak 4 roky podle počtu zlomenejch kostí. Prostě rozběhnu se proti sloupu a uvidim co se stane. Je to dopravdy crazy finská skupinka stuntmenů. Líbilo se mi také zpracovaní celého filmu, nicméně se mi zdá, že parta Jackassu s Johnnym Knoxvillem jsou o krapet lepší...(8.2.2009)

 • - Finská premiéra filmu probíhala v autokině. (zdenur)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace