Pro fanoušky Jackass. Finská čtveřice hospodařící na jedné farmě kdesi u polárního kruhu předvádí, že i v Evropě se umí lidi bavit zvrhle. Jarppi, Jukka, Jarno, HP a jejich prase Britney vás dokáží spolehlivě rozesmát, pokud tedy nejste suchaři. (C0r0ner)

qwertasip...

Většině lidí se to asi nebude líbit, nicméně fanoušci Jackass si určitě přijdou na své. Jejich finská odnož si totiž rozhodně s ničím nezavdá s jejich slavnějšími americkými kolegy. Vzhledem k tomu, že se sám považuji za kliďase, tak mi v hlavě nejvíce utkvěla scénka, ve které se zbytek téhle čtyřčlenné bandy snaží nasrat kliďase Jarna. Dudesoni jsou zkrátka blázni aneb jak říká jedno staré české přísloví: "S motorovkou v ruce nejdál dojdeš…" ()

Choucas

Všechny mé názory o týhle partě sem už vyjádřil v komentářích u jinejch jejich počinů, takže krátce - ultimátní jízda co chcete vidět. ()

papez12

Neserú sa s ničím a to čo ich spája je viac než seriál a záľuba v robení krkolomných kúskov je dlhoročné priateľstvo. Ja osobne si myslím, že Synovia Fínska sú totálne šialenejší než Jackass, ale Jackass ma baví viac. ()