Reklama

Reklama

Nunui yeowang

(seriál)
všechny plakáty

Epizody(16)

Obsahy(1)

Matematický génius Han Tae-woong (Bin Hyeon) stretol ešte ako študent zvláštne dievča a hneď sa skamarátili. Tragická udalosť však ich priateľstvo predčasne ukončila. Stretli sa náhodou o veľa rokov neskôr ako druhotriedny boxer Han Duk-guk a namyslená mladá dáma z high society Kim Bo-ra (Yu-ri Seong), no už sa nepoznali. (aboj)

(více)

Recenze (53)

molotov 

všechny recenze uživatele

Mám takový neodbytný pocit, že lepší seriál už neuvidím. Možná je to trochu unáhlené, protože to je můj první korejský seriál. Bin Hyeon je naprosto neuvěřitelný. To nejlepší je ale nádherný příběh, který mě dokázal na šestnáct hodin zarvat do sedačky a nepustit. Jako by v tu chvíli nic jiného nebylo. Tolik emocí jako tvůrci tohoto seriálu ze mě ještě nikdo nikdy nedostal a já jim za to děkuju. ()

sniper18 

všechny recenze uživatele

Tento seriál je úžasný a podľa mňa posunul kvalitu seriálu daleko za hranicu, kde bol doteraz. Nedá sa ani hovoriť o ňom inak ako v superlatívoch, pretože je po všetkých stránkach prakticky dokonalý. Má krásny príbeh o vzťahu dvoch veľmi zaujímavých mladých ľudí a je aj perfektne spracovaný s množstvom nečakaných veľmi pekných situácií a iných nádherných scén. A poteší aj každého, koho aspoň trochu zaujíma matematika. Veľmi veľkú pochvalu musím vyjadriť hereckým výkonom, ktoré podľa mňa nemajú absolútne žiadnu konkurenciu. Ani vedľajším postavám sa nedá nič vytknúť, ale hlavné duo ma úplne dostalo. Bin Hyeon aj Yu-Ri Seong nemajú žiadnu chybu. Ich každé slovo, pohľad, slza alebo akákoľvek emócia už ani nemôže byť dôveryhodnejšia. A v tom ich podporujú aj veľmi inteligentné dialógy. Najväčšiu pozornosť si zaslúži hlavne Kim Bo-Ra, ktorá sa svojim výkonom postarala o množstvo nezabudnuteľných scén. Nikdy nezabudnem na jej prechádzku pri mori, kde od Han Tae-Woonga žiadala topánky, na jej radosť z prvého snehu, na jej hru basketbalu a mnohé iné. Nedá sa nespomenúť ani nádherná hudba, ktorú predstavuje mnoho krásnych piesní a tiež je tu aj výborná vizuálna stránka. Súhlasím tu prakticky so všetkými komentármi, ktoré v ničom nezveličujú. Ako každý seriál, aj tento sa musel vyvíjať a tak aj ked´ sa mi už od začiatku veľmi páčil, ale o nejakom nadšení sa ešte hovoriť nedalo. Od štvrtého dielu ma ale maximálne pohltil a už som nemohol myslieť na nič iné. Povedal som si, že každý deň len jeden diel a tak sa na dobu sledovania tohto seriálu môj čas rozdelil na čas, ked´ Snow Queen pozerám a čas, ked´ na Snow Queen myslím a teším na daľší diel. Je milý, zábavný, ale hlavne emocionálne veľmi silný. A o poslednom diely môžem povedať, že nič silnejšie som nikdy nevidel. Nikdy by ma nenapadlo, že mňa, fanúšika skôr akčných seriálov tak veľmi dostane romantický seriál, ale aspoň vidno, že Ázia je po tejto stránke na úplne inej úrovni ako USA. V čase, ked´ som si myslel, že sa už úplne poznám prišlo niekoľko zásadných diel, ktoré ma veľmi ovplyvnili. Najprv to bol Tiger a drak, potom Fontána a teraz Snow Queen, ktorý otvoril daľšiu časť môjho srdca, ktorá bola doteraz zatvorená. Niečo takéto tu ešte nikdy nebolo a ani neverím, že by ešte mohol vzniknúť takto kvalitný seriál. Budem sa z neho ešte dlho spamätávať. 100% ()

Reklama

Zíza 

všechny recenze uživatele

Podle místních komentářů to musí bejt pecka, tak jsem se na to těšila, a plna očekávání jsem se do toho pustila. Mé očekávání zamrzlo asi u 5. dílu, ale já pokračovala dál. Nelituji toho, ale ani nejsem kdovíjak nadšená a poctěná, že jsem tohle dorama zhlédla. U posledního dílu mi prolétlo hlavou, že vlastně její brácha umřít musel, jen aby z toho bylo ještě větší drama a aby v tom bylo ještě více utrpení. Nemůžu si pomoc, ale s hlavními hrdiny jsem se nesžila, do děje se jim mě podařilo vtáhnout asi 2x, jinak jsem na to koukala jako někdo, koho se to naprosto netýká, což je u dorama tohoto typu špatně, řekla bych. Neměl by tady člověk plakat a smát se s nimi? Ano, občas jsem s nimi smála, ale nedojali mě v zamýšlenou chvíli ani jednou. Hudba mi chytlavá nepřišla, přišla mi stejná jako v Coffee Princi, ne, ještě víc byla podobná Full Housu a ještě, ještě víc, Love to Kill. Možná jsem se na to až moc těšila, ale hlavně také nemám ráda hrdinky, které neustále křičí a mlatí všechny kolem sebe. P.S.: pokud nesnášíte jehly a dělá se vám při pohledu na ně špatně (obzvláště když ji někomu zapichují do paže), tak si dejte pozor u posledního dílu, je to tam vidět docela detailně ;-) Mně je to jedno, ale kamarádka se u toho málem složila... citlivka :-D Přeloženo. ()

Vavča 

všechny recenze uživatele

Co k tomu mám říci? Tohle se prostě musí vidět. Jakmile jsem začal sledovat tuto sérii, stala se z toho závislost, nezajímalo mě nic jiného a naprosto mě to pohltilo. Příběh vás prostě vtáhne, výborné herecké výkony, kterým se nedá nic vytknout. Skvěle obsazená hlavní dvojice, která je magnetem seriálu. Vyníkající Bin Hyeon a hlavně excelentní Yu-Ri Seong. Určitě nejenom já jsem pocítil emoční devastující nálet, který mě zanechal totálně vyždímaného. Tuto sérii asi hned tak něco nepřekoná. ()

Pethushka 

všechny recenze uživatele

A je to tady! Zamilovala jsem se... Je to to nejkrásnější, co jsem kdy viděla a slyšela. Sedla jsem si a těšila se na to mistrovské dílo. Tentokrát jsem tušila, že to bude úžasné, a proto jsem měsíce čekala na tu správnou chvíli, kdy si Sněhovou královnu pustím. Nejde ani slovy vyjádřit, jak moc mě to dojalo. Tohle je pro mě láska... A když jsem si říkala, že už nemůže být lépe, všimla jsem si detailu - v pokoji hlavního hrdiny na stěně visí plakát mého nejoblíbenějšího filmu If only. Ten byl dosud mým největším filmovým zážitkem. Teď je v porovnání s tímto skvostem jen malým obrázkem. ()

Galerie (46)

Zajímavosti (3)

  • Ako prezrádza už názov, seriál je adaptáciou "Snehovej kráľovnej" od Hansa Christiana Andersena. (ChArLeNe)
  • Seriál skladá hold legendárnemu kórejskému boxerovi Kim Deuk Guovi. (ChArLeNe)
  • KBS Drama Awards:
    Cena za Najlepší pár - Hyun Bin a Sung Yu Ri
    Cena za popularitu (žena) - Sung Yu Ri
    Cena za popularitu (muž) - Hyun Bin. (ChArLeNe)

Reklama

Reklama