VOD (1)

Rachel je divoká sedmnáctiletá dívka a matka to s ní nemá lehké. Pošle ji proto k babičce, kde platí přísná pravidla. V malé vesničce však vyjde najevo jedno velké tajemství, které je možná důvodem jejího chování... Sedmnáctiletá Rachel je dáreček k nezaplacení. Pije, zkouší drogy a je promiskuitní. Její matka Lily si s ní neví rady, a tak ji pošle do domu své matky Georgii, kam přísahala, že se sama nikdy nevrátí. Ta žije životem s jasně danými pravidly – Bůh je na prvním místě a těsně za ním je tvrdá práce. To samé vyžaduje od všech, kteří žijí u ní doma. Pro svou vnučku tedy zařídí práci sekretářky u doktora Simona Warda, místního veterináře, který neoficiálně léčí i lidi. Rachel s ním nejprve flirtuje, ale Simon ji odmítne. Stále chová nějaké city k její matce, se kterou kdysi chodil. Mezitím se Rachel skamarádí s Harlanem. Mladým chlapcem, který je mormon. Ten se Rachel svěří, že je stále panic a že si vezme dívku June, s kterou má domluvený sňatek. Rachel je rebelka, a když tohle slyší, začne jí Harlan lákat. Svede ho a poskytne mu orální sex. Harlan má takové výčitky svědomí, že spolu s Rachel jede za June a všechno jí řekne. Ta mu zakáže se s ní dále vídat a pověří své kamarádky z města, aby Rachel sledovaly. Rachel to štve, a tak jim jednoho dne řekne, že pokud jí budou nadále sledovat, zprzní všechny jejich kluky. Od té doby jí dají pokoj. Jednoho dne Rachel jen tak mezi řečí řekne Simonovi, že ji její nevlastní otec, Arnold, sexuálně zneužíval od jejích dvanácti let. Simon neváhá a prozradí to Georgii. To Rachel nečeká a tvrdí, že si vše vymyslela. Georgia zprávu i tak řekne své dceři, která je nejprve přesvědčená, že si Rachel vymýšlí. Přijede tedy za ní a snaží se zjistit pravdu. Později jí uvěří, začne pít a požádá o rozvod. To Arnold nechce nechat jen tak a za Lily přijede. Georgia ho okamžitě vyhání ze svého pozemku, ale Arnold odejde až pod hrozbou, že mu rozbije jeho nové, vysněné a milované ferrari. Rachel vidí, že její matka nedokáže unést pravdu, a proto řekne, že si celou věc vymyslela, aby zjistila, zda jí uvěří... (TV Prima)

Trailer

Deimos

TV/// Obsazení 7/10 Děj 6/10 Hudba 7/10 Prostředí 6/10/// +herečky tří generací, hudba, happy end -moc jsem se v jejich vztazích neorientoval/// Lindsay Lohan v žánru drama, není úplně nejhorší, ale je tady jasně vidět, že herečka první kategorie z ní zřejmě nebude. Občas má světlé chvilky a občas jsem i kroutil hlavou a moc jí její postavu nevěřil (možná je na vině víc scénář něž ona). Nejvíc se mi líbila vitální Jane Fonda, nejmíň pak Felicity Huffman. Jinak děj je hodně složitý, hlavně teda ty vztahy do kterých snad ani napoprvé nedokážete prniknout. Z úplného průměru to nahoru tahá špetka romatiky, humoru a závěr. A Naopak dramatické scény se mi nelíbili a ani mě nebavili./// Celkem 63%/// ()

viperblade

Tak za prvé, tohle není komedie. Tohle je drama s komediálními prvky, to ano, ale kdo chce romantiku, je zde na špatném místě. To jen tak na okraj… Nejlepší z trojice Huffman + Lohan + Fonda je pro mě (ne)překvapivě Felicity. Podle mého názoru zde podala výkon, za který se nemusí stydět. To např. Lohan taky ne, ale když si uvědomíme, že ona to ani nemusela tak moc hrát, teda podle toho, jak se nyní veřejně prezentuje, tak to ani člověk nemusí být něco extra, aby to předvedl i před kamerou. A Fonda nezklamala, pobavila, ale jak říkám, v mých očích ji zastínila Felicity. Bohužel i přes silné téma, které tu je, na mě film působil dost odtažitě. Zřejmě nejsem dost ženská na to, aby se mi některé filmy tak líbily. Tohle je koukatelná oddychovka, která mi nic nedala, ale taky mě nijak neurazila a navíc jsem se plus mínus téměř nenudil. Takže za mě lepší 3 hvězdy. P. S. Rolička Caryho Elwese potěšila. ()

Payushka

Ano, ano, vsichni konecne nadseni z Lindsay Lohan... Nemuzu si pomoct, ale ani tady mi neprisla, ze by byla "slecna herecka". Takova Natalie Portman si v patnacti strihla Mars utoci a byla perfektni!! (a nejenom pekna) Vazne, kdyby v Georgia Rule hrala jina mlada kocicka, hned by se mi na to koukalo lip. Takhle musim pochvalit skvelou Jane Fondovou, vubec na nejakou "babicku" nevypada :) ()

Riley

Já teda nevím, ale mě to přišlo hodně dobrý! Lindsay Lohan - řekla bych, že její nejlepší role....minimálně nejlepší v jaký jsem ji kdy viděla, hlavně asi proto, že jí sedla jak ulitá a její postava mě ohromně bavila. Felicity Huffman - pro mě je to skvělá herečka. Někdo psal, že nejslabší článek. To bych neřekla ani trochu. Očividně se ale vyžívá v rolích, kdy nezvládá své děti - proč ne. Ne všechny matky jsou dokonalé. A co se tématu týče - je statisticky dokázáno :-), že ohromné procento zneužívaných holek, stáhne svou obžalobu, protože jim jejich mámy nevěří nebo mají pocit, že by jim tím zkazily život...Takže čím víc filmů jako je tento, tím lépe. ()

Crawler-D

Jak poznamenala Payushka, Lindsay Lohan jako herečka nepředvádí žádný dechberoucí výkon, mnohem více si však cením vychytralosti castingových agentů, kteří ji obsadili do role velkoměstské fifleny, jež pozná středověk nábožensky upjatého maloměsta, a kuráže Lindsay Lohan do této role jít. Na druhou stranu se pak ale nedaří vytvořit skutečně pevnou dramatickou konstrukci, a tak motiv sexuálního obtěžování otčímem vyjde dost naprázdno. Prostě film, který se snaží být lepší, ale nemá dost odvahy na to nebýt jen další příjemnou americkou tragikomedií. ()

• Loď, která se nacházela přes ulici naproti Georgiina domu, sem byla umístěna, aby během natáčení zakryla sousední dům. (HappySmile)
  • Když si Georgia (Jane Fonda) přijde promluvit s Rachel (Lindsay Lohan), ta má na hlavě ručník. Lohan se totiž tou dobou připravovala na další roli a měla vlasy přebarvené na černo. Pod ručníkem tudíž můžete vidět kousek černých vlasů. (HappySmile)
  • Lindsay Lohan (Rachel) obdržela během natáčení od studia výstražný dopis týkající se nedostatku její profesionality. Byla jí v něm vytýkána nezdvořilost, nezodpovědnost a neprofesionalita. Její způsoby byly označeny za chování rozmazleného dítěte, které ohrozilo kvalitu snímku, a pokud by v takovémto chování, které zdržovalo natáčení, pokračovala, hrozilo jí studio žalobou. (HappySmile)