poster

Vlastní pravidla

 • USA

  Georgia Rule

 • Slovensko

  Rebelka proti svojej vôli

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2007, 113 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Gilmour93
  **

  Kterak promiskuitní rozmazlená nána konečně v mormonské komunitě k rodinnému štěstí přišla.. Hořké drama s komediálními prvky na sobotní Nova večer odumírajících mozků a v něm opravdu skvostný, dalo by se říct až autobiografický výkon Pipi dlouhá lajna koksu Lohan. Převeliká škoda, že už není mezi živými otec jediného světlého bodu v hereckém ansámblu tohoto falešně mravokárného snímku. Poté, co by odprásknul vypaseného pedofila Elwese, by se ho při pohledu na zmalovanou veverku Lindsay a F.Huffman dcera zeptala: „A co uděláme tady s těma dvěma, tatínku Henry?“ a on, přežvykujíc tabák v ústech ostře řezané, větrem ošlehané tváře by přimhouřil své blankytné oči a pravil: „Now that you´ve called me by name…“(31.1.2011)

 • Boss321
  ****

  Na Lindsay Lohan mám názor, že kdyby konečně zanechala drog, chlastu, nočních jízd po městě v podroušeném stavu a začala se věnovat své herecké kariéře, protože talent bezpochyby má, tak by z ní jednou byla velmi dobrá herečka, obsazovaná do kvalitnějších vícerozpočtových filmů. Po shlédnutí této romantické komedie na téma babička, matka a dcera a všichni se vzájemně nenávidí, které jsme už viděli několikrát někde v lepším, někde v horším provedení, jsem byl mile potěšen a i když jsem nečekal žádný zázrak, tak se mi to velice líbilo. Zkrátka se jedná o obyčejný oddychový filmeček, kterému by místo současných 110 minut neškodilo sestříhání na nějakých 90, protože ke konci už to místy začalo nudit. Ale i tak musím dát čtyři hvězdičky, také za výkon Jane Fondy, která babičku Lindsay zahrála skvěle.(25.9.2007)

 • Arx
  ****

  Lindsay Lohan konečne opustila hraní v teenegerovských komedií a role Rachel v Georgia Rule jí naprosto sedí. Lehce nadprůměrný romatický film, který rozhodně neurazí. Výsledné hodnocení u mě sráží délka filmu, která má něco přes 100 minut a v závěru jsem už celkem čekal na konec filmu. Ale přestože Georgia Rule ke konci možná trochu nudí je to jedno z příjemných filmových překvapení a určitě doporučuju zajít se na něj podívat. Navíc Lindsay Lohan to tam opravdu sluší :-))(28.8.2007)

 • 01Zuzana10
  ***

  3 a pol *. Trochu vážna "romantická komédia" s dostatočným množstvom problémov. Nesadli mi. Ani zápletkou ani charaktermi postáv. Rachel nechutne sebavedomá, tomu chalaniskovi nemôžem uveriť ani slovko o nevinnosti dušičky, predstava zvráteného otca mi príde odporná, nuž nemala som sa čoho chytiť. Dlhé, nudné. Žial, proste ma nezaujali, nechce sa mi hľadať niečo pozitívne.(20.8.2009)

 • numi
  ****

  Lindsay Lohan dostala roli, o kterou si v Disneyovkách s přibívajícím věkem a velikostí košíčků dlouho říkala - femme fatale se sex-appealem Marilyn Monroe. Ve společnosti Felicity Huffman a Jane Fonda rozehrává chytrou a dramaticky dobře vystavěnou hru na kočku a myši, která umí pokládat neustále nové otázky a nedává odpovědi. V závěru Garry Marshall tlačil až moc na pilu, ale jinak jde o zatraceně koukatelný film, který absolutně postrádá hluchá místa.(29.1.2011)

 • - Režisér Garry Marshall vlastnil práva na tento film deset let předtím, než se mu podařilo najít studio, které by bylo ochotné tento námět natočit. Snímek se tak stal filmem s nejmenším rozpočtem a nejkratším natáčením, na kterém Marshall dělal. (HappySmile)

 • - Felicity Huffman se tak vžila do své role Lilly, že při hádce s Carym Elwesem (Arnold) doopravdy rozbila přední sklo auta. (HappySmile)

 • - Film byl do kin doručen pod krycím názvem Family Law (Rodinné právo). (HappySmile)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace