Rachel je divoká sedmnáctiletá dívka a matka to s ní nemá lehké. Pošle ji proto k babičce, kde platí přísná pravidla. V malé vesničce však vyjde najevo jedno velké tajemství, které je možná důvodem jejího chování... Sedmnáctiletá Rachel je dáreček k nezaplacení. Pije, zkouší drogy a je promiskuitní. Její matka Lily si s ní neví rady, a tak ji pošle do domu své matky Georgii, kam přísahala, že se sama nikdy nevrátí. Ta žije životem s jasně danými pravidly – Bůh je na prvním místě a těsně za ním je tvrdá práce. To samé vyžaduje od všech, kteří žijí u ní doma. Pro svou vnučku tedy zařídí práci sekretářky u doktora Simona Warda, místního veterináře, který neoficiálně léčí i lidi. Rachel s ním nejprve flirtuje, ale Simon ji odmítne. Stále chová nějaké city k její matce, se kterou kdysi chodil. Mezitím se Rachel skamarádí s Harlanem. Mladým chlapcem, který je mormon. Ten se Rachel svěří, že je stále panic a že si vezme dívku June, s kterou má domluvený sňatek. Rachel je rebelka, a když tohle slyší, začne jí Harlan lákat. Svede ho a poskytne mu orální sex. Harlan má takové výčitky svědomí, že spolu s Rachel jede za June a všechno jí řekne. Ta mu zakáže se s ní dále vídat a pověří své kamarádky z města, aby Rachel sledovaly. Rachel to štve, a tak jim jednoho dne řekne, že pokud jí budou nadále sledovat, zprzní všechny jejich kluky. Od té doby jí dají pokoj. Jednoho dne Rachel jen tak mezi řečí řekne Simonovi, že ji její nevlastní otec, Arnold, sexuálně zneužíval od jejích dvanácti let. Simon neváhá a prozradí to Georgii. To Rachel nečeká a tvrdí, že si vše vymyslela. Georgia zprávu i tak řekne své dceři, která je nejprve přesvědčená, že si Rachel vymýšlí. Přijede tedy za ní a snaží se zjistit pravdu. Později jí uvěří, začne pít a požádá o rozvod. To Arnold nechce nechat jen tak a za Lily přijede. Georgia ho okamžitě vyhání ze svého pozemku, ale Arnold odejde až pod hrozbou, že mu rozbije jeho nové, vysněné a milované ferrari. Rachel vidí, že její matka nedokáže unést pravdu, a proto řekne, že si celou věc vymyslela, aby zjistila, zda jí uvěří... (TV Prima)

Trailer

Djkoma

Tři ženy, jeden příběh a jejich vlastní pravidla. Asi nebudu jediný, který z trojice jako nejslabší článek vidí Felicity Huffman, která pokud se nepřevléká za chlapa, co se převléká za ženskou (pro neznalé Transamerica) nebo nedrbe sousedky na Whisteria Lane, docela ztrácí za nestárnou Jane Fondou a ďábelsky roztomilou děvou Lindsay Lohan. Ta se tady docela našla, protože její civilní život je také na vlně rebelie. Krom toho jí to hodně sluší... Film samotný je však takový nemastný neslaný. Holky si to celkem dávají jak mohou, ale téma "holky zkažené otčímem, které vlastní matka nevěří a babička se jí teprve snaží poznat" není využito naplno. Krom toho, romantická komedie? Kdo to tam psal? Viděl vůbec ten film?:) ()

T2

Rozpočet $20miliónovTržby USA $19,103,072Tržby Celosvetovo $24,991,167Tržby za predaj DVD v USA $19,272,877 //počet predaných kusov 1,097,596║ Herecky slušne zahrané, len škoda že dej je statický, nevie sa nikam poriadne nasmerovať a keď už ukáže o čo skutočne vlastne ide, tak ten ľahký nádych humornosti vyznie dosť premrštený pre tému na akej bol dej v konečnom výsledku postavený. /40%/ ()

kleopatra

Babinec, kde se nenajde nic, co by si ženy nevyčítaly i v našich luzích a hájích, akorát že z toho nedělají takovou vědu, protože kdyby se měla uchlastat každá, kterou buzerovala matka nebo nerespektovala dcera, tak to záchytky nepojmou. A tak je třeba to trochu okořenit a čím už, když ne sexuálním zneužíváním, chce se mi ale spíš říct nadužíváním. V případě Lindsay Lohan a jejího "dělal mi to nebo ne, trhám ostny kaktusu" mě ale asi po pátém zvratu přestalo zajímat, jestli byl její otčím spořádaný občan nebo prase - vyrážka by byla z obou. Dík některým pěkným detailům - scénám, větám, gestům - přehlídnu, že jako celek už to tolik nešlape. Na 4* to neni, ale 1* navíc je pro skvělou Jane Fonda za tu patnáctiletou soukromou oběť. ()

Malarkey

Dost šílený drama, na který jsem měl už od počátku svůj vlastní názor. Jenže jsem pak byl překvapený, jak taková Lindsay Lohan umí hrát. A to je v Americe známá jako kokainová královna. No, dobře. Nejspíš už ne, ale bejvávaly časy, při kterých jsem si o ní myslel svoje. Tady mi ale prokázala, že hrát docela umí a Jane Fonda s Felicity Huffman jí docela schopně sekundují. Dále jsem byl překvapen další rolí, ztvárňující Mormona. To se ve filmech skutečně často nestává, co? Popravdě má tenhle film vlastní pravidla, stejně jako příběh a když se na něj budete koukat, tak se připravte na leccos. Sympatický na něm totiž je, že jako drama funguje výborně. Já si totiž velkou část filmu nebyl jistej jak na tom jsem, i když jsem tušil, jak to s tou historkou je. Ale myslet, je hovno vědět a já počítal s tím, že stát se může cokoliv. ()

Tom Riddle

Tenhle film má jeden velký problém. Nálepku "romantická komedie". Protože to opravdu není. Je tu celkem ostrý slovní humor, pravda. A nějaká ta vztahová romantika taky. Ale to je jenom koření. Ve skutečnosti jde o rodinné drama. A docela povedené. Trio ústředních postav (potažmo hereček) je výborné, a co dostaneme, to je chutné a výživné. Pokud jste si ale objednali romantickou komedii, budete zklamáni. ()

• Felicity Huffman se tak vžila do své role Lilly, že při hádce s Carym Elwesem (Arnold) doopravdy rozbila přední sklo auta. (HappySmile)
  • Loď, která se nacházela přes ulici naproti Georgiina domu, sem byla umístěna, aby během natáčení zakryla sousední dům. (HappySmile)
  • Lindsay Lohan (Rachel) obdržela během natáčení od studia výstražný dopis týkající se nedostatku její profesionality. Byla jí v něm vytýkána nezdvořilost, nezodpovědnost a neprofesionalita. Její způsoby byly označeny za chování rozmazleného dítěte, které ohrozilo kvalitu snímku, a pokud by v takovémto chování, které zdržovalo natáčení, pokračovala, hrozilo jí studio žalobou. (HappySmile)