Srpen před bouří

všechny plakáty

Příběh, líčený v nervním tempu, je situován na Manhattan do okolí Wall Street, kde se sebevědomý Tom Sterling, sugestivně ztělesněný Joshem Hartnettem, snaží udržet nad vodou svou a bratrovu kdysi prosperující společnost. Moc a úspěch se stále ještě zdají být tím nejdůležitějším, je srpen roku 2001. [43. MFFKV 2008] (oficiální text distributora)

Wormboy

Cely cas som cakal, kedy sa to uz rozbehne, resp. zacne sa nieco diat. No...nezacalo. A Josh Harnett tu nijak extremne nehviezdi, proste nic moc. ()

Radiq

Namachrovanej typek, co si nevidí do huby, to je role, která v tomhle filmu hraje hlavní roli. Hm, nesedlo mi to, asi to půjdu vyblít. Jediný, co chválím, tak povedenej soundtrack, kterej se skládá z poměrně samejch vybranejch kousků. Jinak je to fakt dost o ničem, člověk ani neví, čím se ta firma zabývá a oni tam řeší svoji finanční krizi. A když nevíte, tak je vám to vlastně všechno jedno. Čuměl jsem na to kvůli tomu, že jsem měl za to, že Josh Hartnett by v takové blbosti nikdy nehrál, ale hrál a tím mě srál. To takovej David Bowie, ten mě svou malou roličkou potěšil jako blázen. Ale taky to může být tím, že už dlouho nevydal žádnou hudbu a není ho moc vidět. ()

Tomasso001

Výborně zahrané, zajímavý scénář, ale zároveň ze 70% nuda a nezáživnost. Celé dohromady to u tohodle snímku úplně dobře nefunguje ()

PetrPan2

Tenhle film je o... ehm, kua o čem to vlastně bylo... jo, o zelenáčovi, který si s bráchou založí internetovou firmu, ve které nikdo nepracuje (mají sice zaměstnance, ale ti nic nedělaj) a pak se celý měsíc (a celý film) hrozně divěj, že firma jde k šípku... jo a s 11. zářím to nemá nic společného... a to je tak asi všechno. ()

bloodvomit

Vůbec nechápu proč se filmy jako tyhle točí, je to totální nuda a to možná tuplovaná. Půl hodiny se vůbec nic neděje, Harnett je mi sympatickej, kamera a zpracování má úroveň - za to jedna hvězda, jinak propadák jak blázen. ()

1860

Jako abych řekl pravdu, tak jsem trochu v těch ekonomických termínech lítal, proto sem moc dobře nechápal, jak je někdo přebírá, ale věděl jsem, že to je špatné a jsou v problémech.. přišlo mi to takové o ničem, i když bylo zajímavé sledovat rodinné vztahy, ale jedno vim určitě - už ten film nikdy neuvidím.. ()

Mazlik4

Komorní atmoška a velice kvalitní hudba tu v každém okamžiku přebíjí děj a nesmyslný příběh! Mě osobně velice příjemné - ke koukání, i poslechu. Co říct víc? "Kid A" v soundtracku - mít klobouk, tak ho smeknu ... ()

Filec

Mám rád filmy ktoré mi niečo dajú a tento film mi nedal nič, bohužial. Potešil ma Josh Hartnett ktorý tento film ťahá celý čas hore no očividne ťahal málo. ()

Mashak

Rád bych dal Srpnu lepší hodnocení, ale nemůžu. V tomhle tématu je velký potenciál a už se moc těším až udělá někdo biják o vzniku Facebooku nebo třeba CSFD! Ale tady ten potenciál byl autory pošlapán a vyhozen. Jak mám Joshe rád, tak se nemůžu zbavit dojmu, že tuhle roli trochu odflák. Skoro to vypadá, že se kouknul na Piráty ze S.V., okopíroval Noahova Jobse a měl vystaráno. No a příběh je taky špatný. Škoda. ()

Miloško

Čo chcei tvorcovia tohoto filmu povedať? Veď dopozerať to bolo umením.Film o krachu jednej firmy? august pred 11.septembrom 2001?? Nazretie do finančného "podsvetia vzťahov"?? Nie,nie,nič pre mňa!Jediným kladom bol možno J.Hartnett,a hlavne pre dámy jeho často obnažená horná časť tela.. :-) 3/10 ()

Gedza

Naprosto strhující story...ohromující herecký výkon Joshe Hartnetta! Určitě je, na co se koukat..dynamická hudba doplňuje užasně děj! Nechápu těch 53%....? Jasně není to Cameron a nevim kdo! Takže pro ty...co mají rádi dobrý filmy a výborné herce...doporučuji! ()

Pisoarec

Nuda, šeď a nic moc film. Pouze pro makléře a kancelářský krysy, který místo tenisu sledujou v televizi burzu na Wall street. ()