Criss Angel: Mistr magie

(pořad)
  • Česko Criss Angel: Extrémní magie (více)

Mistrovský iluzionista Criss Angel, v současnosti považovaný za nejvýznamnějšího člověka na poli magie, překračuje tradici a předvádí nám svůj svěží pohled na moderní mystiku. V novém exkluzivním seriálu na HISTORY®, Criss Angel: Mistr klamu, přenáší kouzelník své tajemství z jeviště do ulic a veřejně předvádí triky, které stírají hranici mezi realitou a iluzí. (History Channel)

eMatt odpad!

Bylo by to celkem zábavné ale svou osobností to naprosto ničí. Jak může řvá "sem mág" když je to celý podvod - když i diváci říkají jak to bylo neuvěřitelné a přitom jsou podmázlí! Tak to dělám jen na kameru a ne s 80 podplacenými diváky. Fuj. ()

Drtic

Niekedy sa sám seba pýtam prečo sa nato pozerám. Občas je to až trápnosť sama veď 99 % vecí tam je dopredu dohodnutých snád si nemyslia že ked Criss povie luďom v reštike zaspite a oni tam komplet popadajú, že im to uverím a keď sa pozerám na tých ludí čo dostali zaplatené aby boli zo všetkého hotový tak presne to je tá trápnosť. Aby som to dokončil 99 % vecí je dohodlých dopredu a 1 % sú obyčajné triky. Takže angela a copperfielda by som v žiadnom prípade neporovnával. ()

Colour

Pri ilúziách a trikoch je dôležité, aby pôsobili zaujímavo a vzrušujúco. No pri tom, čo robí tento šoumen (ničím iným nie je) nemám pocit, že sa dívam na ilúziu, ale na skupinu zostrihaných obrázkov, ktoré majú vyzerať cool. Keby to robí štýlom "ja urobím trik a vy sa pozerajte" - bez použitia "náhodných" okoloidúcich, beriem, ale tváriť sa, že je to všetko naozaj a straašne vážne ala teraz idem vstúpiť do vašich myslí... To teátro je neuveriteľne trápne. Dívať sa na to viackrát? Haha. 45% ()

kukkik

Criss Angel je jistě skvělý manipulátor a coby kouzelník mistr ve svém oboru. Triky jsou většinou dobře propracované a vše vypadá reálně. Fakt, že všechny osoby, které se na záběru objeví, jsou buď herci nebo podplacení diváci není žádným tajemstvím a dalším faktem, totiž že ty největší ,,kouzla´´ nedělá Criss, nýbrž kameraman, už také nikoho neohromím. Je to bezesporu šoumen a kamera ho miluje, ovšem jako kouzelník zrovna dvakrát nevyniká a hlavní podíl na jeho slávě má propracovaná reklama a vlivní sponzoři. Za mě +++ PS: koho zajímá, jak se dělají triky jako například rozřezání dívky, průchod zdí, chůze po vodě nebo únik z pout a další, vřele doporučuji pořad Magie kouzla zbavená. ()

Ceberus odpad!

Ježí se mi všechny chlupy na těle, jakmile někdo srovnává tohohle televizního trikaře s mistrem Copperfieldem, který nikdy u svých kouzel nepotřeboval pětkrát střih kamery a všechno dělal na jeden zátah. ()

Boris.

Tomudle buzerantovi s emo patko prostě jeho čáry-máry nevěřim...Vždycky příde s partou lidí..půl hodiny je nechá kecat do kamery, že se viděj prvně a že nejsou na ničem domluvený a pak najednou udělá s velikou pomocí party kameramanů a střihačů neuvěřitelnou iluzi, kterou další půlhodinu jeho věrný fanoušci komentujou a kdyby to dávali po desátý tak by tam i fanynky odhazovaly prádlo. To starej Copperfield byl jiný číslo...ten na ty svý iluze měl aspoň kouzelnickej ksicht. ()

RajCZitko

Docela krutý týpek. Jen mě štve, že fakt netuším, jak to dělá a snažím se na to přijít. A když fakt nic nenajdu, tak občas mi projede hlavou myšlenka, co když má tu moc, a jen rejžuje prachy :D ... ()

Allka

Nevěřím na kouzelníky, ale u něj - jako u jedinýho na světě - vždycky aspoň na chvíli zapochybuju, jestli fakt náhodou nečaruje. Tleskam mu :) ()

mazzarek odpad!

Tak teď nevím jestli se mám bát nebo ne. Pokud bych náhodou tento pořad kritizoval, tak mě může největší kouzelník současnosti proměnit v cokoliv. No nic, risknu to. Je to obyčejný amatérský komediant, který sází na krásu nebeskou, protože podle toho co jsem viděl, tak rozumu moc nepobral. [REJP]To je tak, když blbec udělá blbce z blbců a ty blbci toho blbce v té blbosti ještě podporují, takže ti blbci ze sebe udělají vlastně ještě větší blbce.Toho blbce to samozřejmě netrápí, protože je blbec a blbec ví, že vydělává na blbcích, ze kterých dál ten blbec dělá čím dál tím větší blbce a ty blbci toho blbce čím dál tím víc podporují v té blbosti, aby z nich ten blbec atd. až do nekonečna. Tedy v případě, že vesmír je na tom stejně. "Oni" jsou všude a nedá se to zastavit[/REJP]. ()

FortKnox

Na polovinu iluzí jsem přišel při prvním shlédnutí. Je to pořád to samé dokola jenom z jiným image kouzelníka. Jestli si myslíte, že to jsou vždy všechno náhodní kolemjdoucí tak se mýlíte, navíc je to samý střih, což iluzi dost snižuje. ()

angel.CZ odpad!

Některé povedené triky kazí jeho ne moc povedená image kde podle mého si hraje na spasitele a hrdinu národa. Na takové lidi se ve skutečném světě ani nepodivám, natož v televizi. ()