Pat a Mat: Kolečka

Animovaný / Krátkometrážní / Rodinný
Česko, 2003, 7 min

Pat si z poštovej schránky vyberie letáky a rozhodne sa v pokoji ich popozerať. Po príchode Mata ich oboch zaujme akcia na kolieska a v ich hlavách vznikne nápad urobiť si mobilný stolík. Ale stačí mať len mobilný stolík? (pravo)

juta

Slabší díl, obyčejný, nebo jsem už prostě z takových pohádek vyrostl. Představa nehnout se a vše mít po ruce není špatná. :-) ()

Jacinda

Pohádka typická pro Českou republiku. K srdci mi moc nepřirostla, ale to neznemaná, že nedokážu ocenit filmové kvality. ()

boshke

Čas komerce už dolehl i na Pata a Mata. Nejen že mají schránky naprané reklamními bláboly, ale už jim nestačí ani osvědčené domácí zásoby a utíkají pro kolečka a další udělátka do nějakého hobbymarketu. A pointa točící se (doslova) kolem skříní na kolečkách snad mluví sama za sebe... 50% ()

Xeelee

Kolečka je první z nových dílů, který jsem viděl, a jsem fakt zklamanej. Děj bez nápadu a moje oblíbené postavičky. ()

Pierre

Jeden ze nejlepších nových dílů, sice zavádí pořád komercí a modernizací, ale Pat a Mat to v něm vymysleli chytře. ()

IllIlIlIIl

Tento seriál hodnotím jako celek a ne pouze jeho jednotlivé díly. Pat a Mat jsou opravdu dva výtčníci, kteří dokáží pobavit a jejich nešikovnost mi dělá škodolibou radost. Pat a Mat jsou ,,živou,, ukázkou toho, že humor jde i bezeslov. ()

otík

Další z nových dílů, který rozhodně nijak neoslní. Nasazování koleček na nábytek je sice celkem vtipné, ale celý zbytek je jen velká změť nábytku a zmatků, bohužel zcela nevtipných. No ale tentokrát budiž, slušné. ()

pfa

Dva nešikové se pouští do jakékoliv opravy či výstavby. Pak že to nepude... Nic není problém! Legendární postavičky a hudba z tohoto seriálu potěší prostě vždy jak malé, tak velké diváky. [1O/1O] ()

Paity

Není to krásná představa, že se vám nábytek přestaví každé odpoledne a vy si tak připadáte, že bydlíte každý den jinde. Nebo, že vám přijede stolek se zákuskem až přímo k ruce a nemusíte se pro něj nahnout... ()

punk_zero

Teraz neviem kto je večší majster, či Kutyl s.r.o. alebo Pat a Mat :P V detskom veku som tento animovaný seriál s radosťou pozeral. Tešil som sa čo len vymyslia v nasledujúcej časti . A za každým ma nadmieru potešili. Lenže počase to už bolo streotypné . Lebo stále niećo pokašlali, autori tam mohli dať aj niečo iné . Tak preto 85 % ()

lubospoti

Pat a Mat mě dokážou rozesmát v každém svém příběhu. A přestože novější epizody mi přijdou trochu slabší, tak je to pořád výborná zábava. ()

BlackMount

Pat a Mat nám trošičku zlenivěli a tak si usmysleli, že si by bylo dobré, kdyby jim nábytek přivezl všechno až pod nos. Zpočátku se vybavení bytu pohybuje podle dopravních předpisů, ale nakonec vše skončí hromadnou havárií. Koukat tři minuty jak závodí stůl se záchodem, není zrovna to co bych od téhle dvojky chtěl vidět. ()

hlína

Jeden z mých nejoblíbenějších "večerníčkových" seriálů, jednoduché, vtipné, poučné nejen pro děti. Jen nechápu proč na ČSFD hodnotíme každý díl zvlášť když je to evidentně seriál....????? ()

Tumbik

Staré díly, nové díly, pořád perfektní. Stále mě udivuje tolik originálních nápadů, co Pata a Mata napadnou... ()

xhonza5

PAT A MAT jsou nejlepší. Každý díl je prostě špičkový. Jestli je někdo alespoň jednou neviděl, tak neví o co přichází. Vynikající práce od Lubomíra Beneše. ()