Reklama

Reklama

Arthur a souboj dvou světů

  • Francie Arthur et la guerre des deux mondes (více)
Trailer

Pomocí lsti se Maltazard dostal do světa lidí. Má jasný cíl: sestavit armádu obřích seidů a převzít nadvládu nad celým světem. Vypadá to, že plány mu může zmařit jenom Arthur, který se ale musí nejdříve dostat do své ložnice a vrátit se do své původní velikosti! Uvězněný v drobném tělíčku Minimoje, se může samozřejmě spolehnout na pomoc Selenie a Betamechea a kupodivu také na Darkose, syna Maltazarda, který tvrdí, že chce přejít na jeho stranu. V závěrečném boji proti Maltazardovi, kdy jde Arthur se svými kamarády pěšky, jede na kole, v autě a dokonce i na motorce Harley Davidson, bude Arthur s kamarády potřebovat veškerou pomoc, která seženou. Bitva může začít! (oficiální text distributora)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (53)

Herráček 

všechny recenze uživatele

Oceňuji konečně nějaký dějový posun... Dvojku beru pouze jako prolog jedničky a epilog trojky, jelikož jako samostatný film je prostě dokonale nefunkční... Ale na Luca Bessona bylo toto až přespříliš infantilní... Ano, herecké výkony sice byly fajn, některé nápady filmu neotřelé, ale síla celé série tkví v příběhu a kombinaci animovaného světa s reálným... A tady ta kombinace byla dost dobrá... ()

playboxguest 

všechny recenze uživatele

Tak rozhodně to dopadlo lépe než dvojka, která na mě působila dojmem epizody nějakého seriálu a skončila dřív, než začala. Třetí Arthur se navíc odehrává převážně v reálném světě a abych pravdu řekla, ten mě vždycky bavil o něco víc, než ten Minimojovský. Takže jsem si po nedvojkové dvojce přece jen o něco zlepšila chuť, ale to nemění nic na tom, že nejlepší z Arthurovské trilogie zůstává stále samotný začátek. ()

Reklama

T2 

všechny recenze uživatele

Rozpočet €65miliónovTržby Celosvetovo $33,510,000▐ určite popravilo chuť po suchšej druhej časti, v tomto prípade to je opäť slušná zábavná jazda s dobrou trikovou stránkou, je na čo pozerať, aj keď miestami pohľad na Maltazarda musí byť pre decká pekný horror, nehovoriac už o jeho plastike tváre, brrr /60%/ ()

M.i.k.e 

všechny recenze uživatele

byť nejlepší,tak ani třetí díl Bessonovi dětské triolgie nijak extrémně nevybočuje z již zajetých kolejí a určený je stále prioritně dětem.Naštěstí je to celé poměrně dobře udělané a zábavné,takže problémy nebudou mít ani odrostlejší diváci.Osobně mě nejvíc potěšila narážka na Star Wars - aspoň už víme,kde vzal Lucas inspiraci :-) Velká škoda,že všechny tři díly od sebe dělí takový časový úsek.Dvojku jsem viděl někdy loni touhle dobou a moc si z ní nepamatuju (o jedniččce nemluvě).Docela mě zaráží i brutální datum české kinopremiéry...70% ()

BradleyT 

všechny recenze uživatele

Velke kritice se radeji vyhnu, protoze tento film je urceny predevsim pro deti. Nicmene si neodpustim poznamku, ze demence nekterych postav je do oci bijici ipro deti a klisovitost nekterych dialogu je tez krapet prehnana a trapna. Tento dil zaujme predevsim slovem "valka", ktera se tam opravdu rozpouta a je take tim jedinym a vybornym lakadlem. Nejvic se mi "libi" ze v kazdem dile pribyl jakoby "novy" zpusob, jak se dostat k minimojum :-D ()

Galerie (33)

Zajímavosti (3)

  • Celá animovaná trilógia o Arturovi stála 196,4 milióna eur, čím sa stala najdrahším francúzskym projektom vo francúzskej kinematografii a zanechala za sebou také trilógie ako Asterix, Kuriér alebo Návštevníci. (Raccoon.city)
  • Snímka sa so svojím rozpočtom 68 milióna eur stala najdrahším animovaným filmom francúzskej kinematografie. (Raccoon.city)
  • Pokud připustíme, že letadlo na gumu má takový dolet a lze ho ovládat, pak není důvod, aby se zřítilo kolmo k zemi jakmile k natažení gumy dojde. Ve skutečnosti by následoval klouzavý let. (Jarek572)

Reklama

Reklama