poster

Arthur a souboj dvou světů

 • Francie

  Arthur et la guerre des deux mondes

 • Slovensko

  Arthur a súboj dvoch svetov

 • USA

  Arthur 3: The War of the Two Worlds

Dobrodružný / Rodinný / Fantasy / Animovaný

Francie, 2010, 101 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • klerik
  ***

  Rovnako dobré, ak nie lepšie ako jednotka (na dvojku treba čím skôr zabudnúť, je to len zbytočný prequel k trojke). Všetko je opäť chlapčensky nezbedné, akcie dravé, vtipy vtipné, navyše sa tu slušne paroduje, Francúzsky Spielberg ukazuje, že remeslo má ešte stále v malíčku. Najvyšší čas na niečo seriózne...(13.11.2011)

 • Nach
  **

  Sice o chloupek lepší, než naprosto zbytečný druhý film, ale ani tak se nejedná o bůhví jaký zázrak. Logiku to minulo rychlostí blesku, postavy o sobě řeknou tolik nového jako poslanec při majetkovém přiznání a údajná epická bitva dvou světů vypadá jako hospodská rvačka při níž bezdůvodně začalo - jen tak mimochodem – hořet všech dvacet vesnických stavení. 55% P.S. A hlavní záporák už není zlý, ale pouze blbý!!!(24.5.2012)

 • canucks333
  ****

  Solídna trojka. Pekne nám to vyvrcholí, prepojí sa a uspokojí. Nie je to už ten boom ako jednotka, ale ani tá hanba ako dvojka. Príjemný filmík, ktorého najväčšiu chybu vidím v neschopnosti vyriešiť a v závere ukončiť niektoré dejové linky (napr. romantickú, alebo by sa možno zišlo aj trochu viac preskúmať miniatúrny svet. Akurát škoda, že na posledný diel je to také komorné, tiché ani komercia žiadna okolo toho nebola. Ale treba pochváliť dobrú animáciu, jendoznačne... (28.12.2014)

 • M.i.k.e
  ***

  byť nejlepší,tak ani třetí díl Bessonovi dětské triolgie nijak extrémně nevybočuje z již zajetých kolejí a určený je stále prioritně dětem.Naštěstí je to celé poměrně dobře udělané a zábavné,takže problémy nebudou mít ani odrostlejší diváci.Osobně mě nejvíc potěšila narážka na Star Wars - aspoň už víme,kde vzal Lucas inspiraci :-) Velká škoda,že všechny tři díly od sebe dělí takový časový úsek.Dvojku jsem viděl někdy loni touhle dobou a moc si z ní nepamatuju (o jedniččce nemluvě).Docela mě zaráží i brutální datum české kinopremiéry...70%(20.7.2011)

 • KosiR_ksr
  ***

  Obstojný rodinný film tříhvězdičkové kategorie. Po dosti zbytečné dvojce (Arthur a Maltazardova pomsta) je poměrně milým překvapením, ačkoliv stále nejde o nic světoborného a Bessonův popud pro tuto trilogii mi zůstává trochu záhadou (třeba si plnil nějaký svůj sen). Trojka nabídne alespoň pár milých vtípků a narážek například v podobě Darth Vadera. 60%(30.3.2013)