14 hodin strachu (TV film)

14 Hours

14 hodín strachu

Drama / Akční / Thriller / Katastrofický

USA, 2005, 88 min

• Aleššek

Tak hodně jsem se těšil , ale jsem velice zklamán. Víc katastrofický byl u nás nedávno přívalový déšť a já jsem akčně vytíral pod špatně těsnícími okny. Holt tohle se tedy nepovedlo, nudné dialogy a akce téměř žádná. Celou dobu jsem se na to vydržel dívat, protože jsem čekal, kdy se to konečně rozjede, ale když jsem uviděl konečné titulky, opotil jsem se hrůzou. Těm co to doopravdy zažili( je to podle skutečné události) dávám 5 hvězd, tento film pouze 10%.(20.6.2007)

• Dogmeat

Jednou za čas si člověk prostě musí připomenout k čemu tu 1* případně odpad! máme, aby nezblbnul z kvalitních áčkových titulů a nezačal béčkům dávat hodnocení, které je zbytečně potápí. Co by pak zbylo na telenovely a ostatní odpad? Dal bych i 1*, ale ten film je prostě zbytečně ztracený čas. Vhodné snad jen jako zvuková kulisa a ještě by mi bylo líto propálené elektřiny (taky mi jako zvuková kulisa běžel).(11.10.2008)

• Deimos

TV/// Obsazení 3/10 Děj 2/10 Hudba 4/10 Efekty 2/10/// +občas trošku hudba, když se brodili v té vodě, tak jsem měl sklíčený pocit jako by byly na Poseidonu, JoBeth Williams, plakát -co už si scénáristé nevymyslí (tentokrát drama v nemocnici), je to tak zbytečný film až to bolí, herecké výkony, žádné katastrofické efekty (vlastně jo, jsou katastrofické)/// Doufal jsem, že se přivalí desetimetrová vlna a všichni se utopí. Bohužel nakonec je to jen nemocniční drama o tom jak zachránít 6 stovek pacientů z nemocnice. Prostě situace, která se občas v životě děje. Na plátně by se ale dít neměla./// Celkem 26%///(20.11.2008)

• Kanibal

Nejdřív se to tváří jako katastrofický film... dobře, dlouho se to rozbíhá... tak počkám ještě chvilku.... už to trošku trvá... oni pořád jen pobíhaj po špitálu a vytírají... Nic víc už nepřijde - hodina a půl uteče jako rybník a vy sledujete amatérsky natočené převážení pacošů z pokojů do sanitek - v nočních scénách na sebe herci při rozhovoru svítí baterkami a jejich dialogy připomínají výtažky ze slohových prací prvního stupně základní školy. Vedle této speciality jsou všechny videotrháky Stevena Segala oskarovými blockbustery.(21.6.2007)

• J. T. Kirk

Co to má znamenat? Jo tak další katastrofický film plný lidí, kteří si říkají herci (Nebojte se nemá to co dělat s těmi herci kterých bývají filmy plné..). 14 hodin strachu? To měly ti lidi ještě dobré já teť budu žít ve strachu po zbytek života a to ve strachu z toho že ještě nekdy uvidím tento film. Abych pravdu řekl už teť mám noční můry (sedím u televize ve které běží můj oblíbený film 14 hodin strachu a já nemůžu tento film nijak vypnout ani přepnout..). Ano mám to těžké tak prosím nedělejte tu samou chybu, kterou sem udělal já!(24.7.2010)

• - Přestože se film odehrává v Texasu, natáčení probíhalo v kanadském Vancouveru. (Terva)