poster

14 hodin strachu (TV film)

 • USA

  14 Hours

 • Slovensko

  14 hodín strachu

Drama / Akční / Thriller / Katastrofický

USA, 2005, 88 min

 • Kanibal
  odpad!

  Nejdřív se to tváří jako katastrofický film... dobře, dlouho se to rozbíhá... tak počkám ještě chvilku.... už to trošku trvá... oni pořád jen pobíhaj po špitálu a vytírají... Nic víc už nepřijde - hodina a půl uteče jako rybník a vy sledujete amatérsky natočené převážení pacošů z pokojů do sanitek - v nočních scénách na sebe herci při rozhovoru svítí baterkami a jejich dialogy připomínají výtažky ze slohových prací prvního stupně základní školy. Vedle této speciality jsou všechny videotrháky Stevena Segala oskarovými blockbustery.(21.6.2007)

 • becki_tu
  *

  Nemohu se zbavit dojmu, že polodokument 14 Hours je natočen dost amatérským způsobem. Režisér "kultovního" seriálu Walker Texas Ranger Gregg Champion si zase nespravil reputaci a jeho katastrofálnímu...tedy "katastrofickému" filmu už opravdu chyběl jen Chuck Norris, ale to by potom zase nebyl katastrofický film.(20.6.2007)

 • Dogmeat
  odpad!

  Jednou za čas si člověk prostě musí připomenout k čemu tu 1* případně odpad! máme, aby nezblbnul z kvalitních áčkových titulů a nezačal béčkům dávat hodnocení, které je zbytečně potápí. Co by pak zbylo na telenovely a ostatní odpad? Dal bych i 1*, ale ten film je prostě zbytečně ztracený čas. Vhodné snad jen jako zvuková kulisa a ještě by mi bylo líto propálené elektřiny (taky mi jako zvuková kulisa běžel).(11.10.2008)

 • J. T. Kirk
  odpad!

  Co to má znamenat? Jo tak další katastrofický film plný lidí, kteří si říkají herci (Nebojte se nemá to co dělat s těmi herci kterých bývají filmy plné..). 14 hodin strachu? To měly ti lidi ještě dobré já teť budu žít ve strachu po zbytek života a to ve strachu z toho že ještě nekdy uvidím tento film. Abych pravdu řekl už teť mám noční můry (sedím u televize ve které běží můj oblíbený film 14 hodin strachu a já nemůžu tento film nijak vypnout ani přepnout..). Ano mám to těžké tak prosím nedělejte tu samou chybu, kterou sem udělal já!(24.7.2010)

 • Aleššek
  odpad!

  Tak hodně jsem se těšil , ale jsem velice zklamán. Víc katastrofický byl u nás nedávno přívalový déšť a já jsem akčně vytíral pod špatně těsnícími okny. Holt tohle se tedy nepovedlo, nudné dialogy a akce téměř žádná. Celou dobu jsem se na to vydržel dívat, protože jsem čekal, kdy se to konečně rozjede, ale když jsem uviděl konečné titulky, opotil jsem se hrůzou. Těm co to doopravdy zažili( je to podle skutečné události) dávám 5 hvězd, tento film pouze 10%.(20.6.2007)

 • - Přestože se film odehrává v Texasu, natáčení probíhalo v kanadském Vancouveru. (Terva)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace