Příběh začíná šílenou honičkou kdesi v temných lesích. Dvěma pronásledovaným párům se podaří uniknout do nedalekého domu, kde se, jak doufají, ukryjí před šíleným psychopatem, který je jim v patách. Až příliš pozdě si pak uvědomí, že dům sám je jedna velká past, do které sami vkročili. Noc plná teroru nedá nikomu z nich vydechnout. Vlastně, někomu možná ano... (Davies182)

iolaos

nene, žádné překvapení... Příliš natahovaný, neoriginální a totálně zbytečný horror tak odpudivě reprezentativní pro současnou ňu schoolovou US áčkovou produkci ... 3/10.. ten poster je vážně strašný ()

Dubro

Nedal som si povedať a presmrdel 101 minút, len aby som si vychutnal charizmaticky charizmatický herecký výkon charizmaticky charizmatického to pána M.M. Ak zlátanine nepomohol, tak určite neublížil. Zlátanina si ublížila sama a to totálne prevarenou pointou. Priemerne učesané dielko, ku ktorému zabudli pribaliť atmosféru. Ruská trojka ()

bourec

Nejdřív sem měl zato,že film bude nějaká už po stý viděná duchařská kravina.Ale první polovina filmu nebyla tak špatná,jak by se zdálo..Vzpomínky ,strašidelnej barák a šílená rodinka.Po zjevení M.Madsena ale atmoška nikde,pointa pitomá a jedna hvězda dole.50%. ()

Maty85

Jeden z těch slabších hororů. Začíná to klasicky a obyčejně jako vždy, což by mi ani tak nevadilo, ale s postupem času se to vybarvuje jen jako taková "ufňukaná" slátanina. ()

KatanaCZ

A to jsem si tak do poloviny filmu říkal, že to bude tak na 3 hvězdy. Začátek člověka naladí, čeká nějakou akci, pointu, ale kdepak, nic takového se nekoná. Kdo vyžaduje v hororu gore scény, tak tohle obloukem vynechte, není tu ani kapka krve.... (to by mi osobně nevadilo, tedy za předpokladu, že by šlo alespoň o zábavnou duchařinu). ()

Koly odpad!

Tak tohle se opravdu dostalo do nesprávných rukou. Za poslední rok jde o jednoznačně největší sračku, na kterou jsem narazil. A to nejenom mezi horrory... ()

markuc odpad!

Tak spatny horor jsem uz delsi dobu nevidel, i kdyz je pravda, ze tento zanr je dnes hodne mizerne zastoupen. Kazdopadne cely film byla prehlidka hororovych klise zastoupenych mizernymi hereckymi vykony - Madsen ve sve male rolicce tento spatny film nemohl zachranit. Nejhorsi ale je, ze je to totalni nuda - natahovana kase. ()

Guzo

Poměrně povedenej horor, ale sakra, měl taky scénárista něco ze svý hlavy? House vyždímává co to jde ze všech klasických i neklasických děl svýho žánru a dává to dohromady. Chvílema to funguje víc, chvílema míň, ale aspoň forma zpracování je na dost vysoké úrovni, čili scénář bez ničeho nového - 30 %, režie + herci - 65 %. A máme tu z toho průměrnej film.. ()

jefff

Ou, to byla ale přehlídka klišé. Klišé se zoufale nezajímavým zdobením, tak by se House dal charakterizovat. Na druhou stranu to nekoukatelné není. Viděl jsem horší filmy a ke všemu zde hraje Michael Madsen, který filmu dodává jistý osobitý výraz. Nemohu doporučit, ale pokud se odvážíte to shlédnout, vyloženě zklamaní nejspíš nebudete. ()

Soweek

Dobrý základ s klasickým americkým banálním zpracováním a ještě horším zakončením shazuje tuhle slátaninu hluboko do zapomnění. ()

Kuny27

tento film se mne velice dotkl, má svoji hloubku, a jelikož jsem křesťan a viděl jsem jakou to má myšlenku a hloubku, tak se mi to velice líbilo.... Film má dobrou atmostféru a pozadí. Rozhodně doporučuji... Nic strašnýho či děsivýho, ani vystrašujícího. Ovšem výkony herců jsou příšerné. ()

Wally

Tohle je zase nějaký vtip, co? Totálně zpackaný film...dva páry, dvě bouračky, divnej dům, ještě divnější osazenstvo domu, mobil bez signálu...a pominu-li zcela nesmyslné jednání 'hrdinů', tak mne dorazil M. Madson. Kam ten svět spěje?! ()

Gore

Další stupidní film o freakoidní rodině v uzavřeném domě, navíc tak příšerně neoriginální a beze špetky atmosféry. Je tam vše, co jsme mohli už vidět v Texaským masakru, 3:15 zemřeš, Dům tisíce mrtvol, Pokoj 1408 a ještě jeden film, ale to bych prozradil závěr, kterej je jedinej, co se dalo jeětě skousnout. Až na to, že ve zmíněných filmech bylo aspoň něco krve, ale tady se hraje na atmosféru bez atmosféry. ()

krusty2

NO,kedze som zbadal ako to tu hodnotia rozhodol som sa nadhodnotit.Inac rejza je vcelku v pohode. Horsie je to z hercami a taky Michael''Fredka"Madsen je asi to najhorsie co mohlo tento film stretnut. ()

Teardown

Hnedle z kraje jsem byl téměř přesvědčen, že budu svědkem dalšího z řady hixploitation, podobající se lesním honičkám Wrong turn nebo mladšímu Timber Falls. Ale ejhle. Film se po půl hodině začne ubírat úplně jiným směrem a já nemůžu konstatovat než-li velké bohužel. Proč? Protože pointa příběhu zprůhlední jak moje peněženka a hlavně den před tím jsem už podobně zpackanej film viděl. No nic. Někomu k chuti třebas přijde. ()

kostej_

Výborná atmosféra strašidelného domu se rozplyne v neúměrně vysokém množství flashových vložek, které samy obsahují přebytek kamerových efektů. ()

mala_kea

No, co říct. Konečně jsem myslel, že uvidím pořádný horor se vším všudy, ale zase jsem měl jen plané iluze. Když Robby Henson dokáže předvést tak skvělou atmosféru, proč ten děj musí pokulhávat ? Když se však ale začně uzel rozmotávat, najednou se zamotá ještě víc a pan režisér neví, za který konec zatáhnout. To je škoda, protože začátek byl opravdu dobře nabitý.Po traileru jsem to čekal mnohonásobněji lepší. ()

hororwatch

Musim říct, že prvních pár minut, než se dostanou lidičky do toho baráku, je ten nejtrapnější, nejnudnější a nejklišovitější úvod, jakej jsem za posledních několik desítek filmů viděl. O tom klišé by se dalo pokračovat samozřejmě ještě v několik pasážích filmu. I přesto všechno ale se musí uznat, že jakmile se to rozjede, začíná v tom domu solidní peklo. Tenhle film se v několika scénách dost nadechne, ale hned zase splaskne, protože to co navodí neumí dotáhnout do konce. A konec, no. Zaprvé to byla totální vykrádačka filmu ( Smrt přichází v bílém), což by ani tak nevadilo, protože to bylo alespoň takové příjemné překvapení, které umlčelo rejpaly, co hledají realitu v hororrech a jiných žánrech zakládajících si právě na nerealitě. Ale nakonec vyjde najevo, že je to dobrej konec a ten tomu podle mě vůbec neslušel. Měli to udělat aspoň míň uplakaný a víc vykulený v některých scénách filmu. Lidi už nebaví ty uječený, ubrečený scény. za 3 lepší * ()