Ztracený ostrov

Ed Marx

Kostýmy:

Swinda Reichelt
  • gumli

Je to o niečo horšie ako priemer.Herci nezáživný,všetko tu už bolo pred tým a omnoho lepšie.Ale ostrov bol pekný,monštra ako tak ušli,nejaké krížence opice s človekom,alebo niečo podobné.Úvod ktorý začínal v roku 1922 ale začínal dobré,no keď to preskočilo do súčasnosti,slabé.Koniec filmu totálne stupidny ,jediná žena ktorá sa zachránila,rozbije vysielačku,ktorá bola vlastne jediným spojením so svetom.A vôbec,je tam strašne veľa hlúpych vecí.(4.5.2010)

Vždy když je v hororu náká technika (mobili, GPS atd..) tak je jasné, že se to prostě posere. Když je ve filmu zbran, nejlépe jedna, tak je jasné, že se z ní vystřílí náboje úplně zbytečně. Toto sou kliše kterým se nevyhnul ani tento filmík. Ale jinak je to celkem dobrá zábava, jasně, je tam několik nelogických kravin a keců, ale nák mi to nevadilo. Takový lehce slabší průměr.(3.5.2010)

Překvapivý horůrek. Skupinka pěti přátel si vyjede lodí na výlet po oceánu a ztroskotá na neznámém ostrově, který je obydlen podivnými stvořeními (vzdáleně připomínající Predátory), která šplhají po stromech rychleji než opice a loví ve smečkách. Pomoc nepřichází a tak jeden po druhém začínají hynout. S nízkým rozpočtem se nedaly čekat zázraky, ale režisér Jorg Ihle to nevzdal a s neznámými herci (nejznámější byla plavovláska Nikki Griffin) natočil horor, za který se není třeba stydět a který disponuje hororovou atmosférou a nízkou předvídatelností, šikovně spojenou s tím, že zpočátku není jasné, co vybafne na diváka a pochutná si na nových obyvatelích. Prostředí exotického ostrova je dobře využito a film má spád i napětí, posledních třicet minut s Jewel Staite se dostaví pěkně hutná atmosféra, opět vzdáleně připomínající jedničku Predátora.(31.8.2010)

• cariada

No opět příklad dobrýho nápadu a špatnýho zpracování. Po 30 minutovém úvodu kdy se vůbec nic neděje jen nechápu proč zase lichý počet 5 lidí jede na výlet jachtou a ztroskotá někde u ostrova. Tak blbou skupinu lidí už jsem dlouho neviděl, všichni jsou rozhádaný, jedna holka to táhne s nákým tlustochem jen proto , že má prachy její bývalý jede s nima (jak pitomý, v životě bych někde nedělal křena), druhý pár taky žádná sláva. A tak se všelijak štěkají. Tohle mohli hodit do úvodních titulků a né tím zapatlat třetinu filmu. Na ostrově se chovají opět hrozně, jenže naštěstí je tam někdo pozoruje a napadne jakýsi neznámý druh lidí či opic, těžko říct. během 20 minut jsou všichni mrtvý až na jednu, která se rázem změní z ustrašený holky na hrdinku a kupodivu jí stvoření nechávají napokoji nebo či přesněji jsou snad slepý, jinak by jí museli rozsápat. Dopadne to přesně tak jak jsem si po 40 minutách myslel ,ale doslova. Hodně nepovedený horor.(4.6.2009)

• sedm.1

Pane jo,to byl ale "skvost".Ještě že se zhruba od půlky přestalo úplně mluvit,aspoň nemusí divák poslouchat ty nesmyslný žvásty.Jinak story je to skutečně vážně "úžasný",opuštěný ostrov,kde vraždí skříženci jamajčanů s opičáky je vážně nápad k nezaplacení a když je k tomu trapnému vybíjeni vystrčena ještě navíc taková banda nesympatických obětí jako zde,je to strašné utrpení celé to vůbec sledovat.A hlavně krom idiotskýho děje nemá Ztracený ostrov ani krev,ani atmosféru,ani napětí,prostě nic,natož něco hororového.Celé mi to přišlo strašně amaterské,nelogické a trapné.Sledování Ztraceného ostrova je naprosto ztracený čas,jde prostě o hodně nepovedený televizní béčko.(2.6.2010)

• - Film se měl původně jmenovat The Tribe. (Chatterer)