Ztracený ostrov

• USA After Dusk They Come (více)

Skupina přátel přežije ztroskotání lodi a doplave na neprozkoumaný ostrov. Brzy jsou unášeni jeden po druhém členy starobylého kanibalského kmene, na který evoluce již dávno zapomněla. (oficiální text distributora)

merigieren

Už u první scény na molu sem si říkal, že to chce odvahu to dokoukat s tou nesympatickou pěticí na opuštěném ostrově. Mé tušení se potvrdilo. Za několik vydařených lekaček 1*, ale jinak to je vykonstruováno od počátku až do konce. Potvory si nelogicky hrají s obětí a pak ji ani nezabijí, ta slepota se aplikovala jen když byla potřeba. A jak odtáhli jednoho člena do prostředka džungle a nechali ho ležet, on se probudí a o ničem neví, jen mírně zraněná noha, když v písku jsou stopy jak po zabíjačce. Co se stane se samopalem sovětské výroby, když ho necháte na dešti ? zkoroduje. Co se stane s puškou z roku 1925 ponechanou v džungli na zemi do dnes ? nic, vypadá jak nová, jako by ji tam někdo položil před 5 minutami. ()

Eluin odpad!

Neskutečná hovadina. Zvuky monster mi připomínaly slavného Predátora (tento film mu ale nesahá ani po špínu nehtů), nestvůrky (ano, je jich více) pak zmutované skřety z filmové Středozemě. Debilitu scénáře nehodnotím. Atmosféra nula. Logika nula. Ukázkový odpad. ()

Heroine odpad!

Někdo píše jako Predátor nebo Pád do tmy, ale v hoooodně hoooodně slabším. Predátor mne nijak nebere, ale i tak je lepší jak tohle. Směšný, nudný a vcelku k ničemu. ()

Hapretor

Nuda. Velká nuda. Koukáno s posunem. Jediné překvapení tady byl Lulan Lux - nehrál debilní roli, netvářil se jako debil, nevypadal jako debil, nezahrál to jak debil. ()

Kissak

Výborná hlavní postava (Nikki Griffin) a pěkně udělaný příšerky. Ostatní herci už jsou podprůměrní a děj filmu taky až na některé scény je slabší. ()

helraiser

Tak hned z kraje musím říci, že se jedná opravdu o dost nepovedenej horror, který se snažil něco vytěžit z výbornýho the Descent, ale moc se mu to teda nepovedlo, ale pěkně od začátku. To takhle jedna pětičlená skupinka vyrazila lodí na výlet, ale jelikož měli smůlu tak ztroskotali u jednoho ostrova a aby ty smůly nebylo málo tak ostrov obývají kříženci opic, lidí a kdo ví čeho, kteří rozhodně nejsou vegetariáni. Jo a jsou slepí. Během chviličky tak je z pětičlené skupinky jednočlená a začíná pralesní naháněná. Zní to hrozně? Ono to hrozně nejen zní, ono to hrozný i je. Postavy jsou příšerné, zabití směšná no vlastně žádná, nic z nich prakticky neuvidíme, uvidíme téměř vždy až mrtvolu, gore téměř žádné, atmosféra minimální která nestojí téměř za řeč. Co se týče masek tak ty jsou docela dobré, ale mohli být lepší. Snad jediné co se opravdu povedlo tak je prostředí, příroda je opravdu pěkná, ale kvůli přírodě se na horror nekoukám, to se koukám na dokument. Celkově to vlastně ani nestojí za pozornost, nic nového, viděno již mnohokrát a mnohem lépe natočeno. No prostě další podprůměrnej přírodní skoro slasher, nic novýho pod sluncem. ()

dandislav1991

Jako prostě hovadina, ale zase tak bídné to nebylo, znova to nechci vidět, ale že bych u toho "zvracel" aby to bylo na odpad, tak to ne. ()

Taškář

Parta velice slizkých lidí ztroskotá a když doplavou na opuštěný ostrov, mají na pláži věšák na prádlo, slunečník,funkční obrovskou, asi 10 kilovou vysílačku a krasavice plný šatník, takže každou hodinu mají jiný převlek atd...Šílenství a veliká tupost :-) ()

waska

S hodnocením jdu dolu, protože má jít o horor a já se ani jednou nelekl. Protože vždycky když jsem čekal, že bych se měl leknou, opravdu se něco stalo a naopak. Jinak je to film plný nelogičností, viz. komentář smoka, ale z hezkými záběry oceánu, džungle a ostrova. ()

cinemaboy7

Nic nového nepřinášející a zbytečný horor, připomínající něco mezi Predátorem, Planetou opic a domácím úkolem studentů prvního ročníku FAMU. Ale vydržet se to dalo.30% ()

TSZ odpad!

Mám rád horrory a mám dokonce rád i takováto béčka, kde neznámí (a ne moc dobří) herci bojují s různě (ne)viditelnými monstry, snaží se před nimi utíkat či jim srdnatě vzdorují.Ztracený ostrov však nespadá ani do kategorie snesitelných béček (u kterých člověk přimhouří oko nad nedostatkem peněz, pokud vidí snahu a talent) a dokonce ani do béček velice špatných. Ztracený ostrov totiž má svou vlastní kategorii, ve které si spokojeně rochní společně se snímky jako Anakonda 4, Grizzly park nebo Žralok útočí 2 apod.Některé z těchto snímků jsou však alespoň zábavné svou blbostí, tento film však není ani to. Nyní jsme tedy na naprostém dně filmového průmyslu a já myslím, že i takový film má svou cenu - víme (nebo doufáme?), že nemůže být hůř. ()

Magoor odpad!

Opravdu šílená slátanina, která má v ději víc děr než cedník! Jsem tolerantní divák a nemám problém přehlédnout nějaké chyby, pokud má film celkově zajímavou myšlenku a nápady. Ale tohle?! Nejlepší na tom byl asi ten několika minutový prolog z minulosti, ten to však nebyl schopný zachránit. Toho co psal scénář, bych nechal bez milosti popravit za prznění filmového odvětví!!! ()

Cortesz

Nudný horor s docela slušným potenciálem, který ovšem tvůrci naprosto nevyužili. Jediné z řeho mohli těžit mohly být nějaké gore efekty, ale ty jsou většinou hned utnuty a tak celkově nejde nic vidět. Takže film první půlhodinou naprosto nudí, poté přijde rychlé vyvraždění všech potencionálních obětí a jak jsem zmínil bez jakéhokoliv gore efektu, což je asi největší zápor filmu a zbytek filmu spočívá v nahánění se v džungli. Škoda, námět byl slušnej, sice nic originálního, ale už jsem film s tímto tématem dlouho neviděl, ovšem forma je odfláklá, což platí i u hororové stránky. Ty dvě hvězdy jsou za povedené masky těch monster a slušně hrající hlavní ženskou postavu. ()

lusa odpad!

Otrasní herci, ktorým smrť doslova prajete, primitívne masky, primitívny príbeh, proste celé zle... ()

Black3R

Toto je jeden s tých filmov, kde hneď od začiatku viete že to bude blbosť a pravdepodobne aj strata času. ..... ledva 30% ()

Pitryx odpad!

Další slátanina, kterou vidět lze, ale pokud nevidíte, nic se nestane, o nic jste nepřišli. PREDÁTOR a VETŘELCI prostřihnutí OSTROVEM Dr.MOREAUA. Prchající hrdinka, zpočátku po všech pádech stále v čistě sepraných kalhotách a záhadně mizejícími a zase se objevujícími škrábanci a zpočátku děsně nudná… Co z toho? Druhá půle filmu se nese v duchu honičky po pralese, kde se to hemží nesmysly. Právě toto je neúměrně zdlouhavé a dvě tři dobré scény to nemohou, ani omylem, zachránit. 10% za právě ty dva tři dobré záběry. CI 19102010 7808/8332 ()

habertek

Celkem blbost...znova už to asi vidět ani nemusím! Mizerné herecké výkony, ti mutanti či co to bylo nebyli skoro ani vidět...45% ()

Mamlas odpad!

5 pitomců ztroskotá a pak chodí po ostrově a pak jsou uloveni nějakými opičáky. Bo reálné opice nebo PC grafika by byly drahé, tak ty opičáky hrají lidé oblečení do kostýmů. Byl to takový amatérský, beznákladový film, velmi nezajímavý a příšerně nudný a blbý. Hodně mě taky mrzí, že ta největší pipina to nakonec asi přežila. ()