Ztracený ostrov

• USA After Dusk They Come (více)

Skupina přátel přežije ztroskotání lodi a doplave na neprozkoumaný ostrov. Brzy jsou unášeni jeden po druhém členy starobylého kanibalského kmene, na který evoluce již dávno zapomněla. (oficiální text distributora)

JASON_X

První nepodařená verze pozdějšího The Lost Tribe ze stejného roku. Jak není těžké se na netu dopídit, producentům se tenhle film nelíbil a rozhodli se ho předělat, s jiným režisérem i jinými herci. A udělali dobře, protože na rozdíl od předělávky je tohle původní mozkovýplachové béčko výrazně méně zábavné i záživné, dějově je ještě primitivnější a hloupější (a to je co říct), postavy jsou méně propracované a ani oduševněle sympatická Jewel v hlavní roli tu ptákovinu nespasí, když scénárista i rejža stojí za houby. ()

Morholt odpad!

Vedle otázky proč někdo něco takovýho točí se nabízí i druhá, kde na to bere peníze. Trapný, nudný, postavy tradičně na pěst a ta klišoidnost je až nechutná. ()

brutale odpad!

Mozgovo obmedzený ľudia by nemali tvoriť... Je to tak lákavé ako prespievať "piesne" od Maduaru... Forgotten Ones bude forgotnutý a poriadne... Welcome in oblivion!!! ()

Terva

Ztracený film a ztracené peníze za půjčovné. Hrozná hudba, nesympatický herci - no, komu asi fandit? Ať žijou mutanti!!! ()

Astaroth12

Ten začiatok ma zaujal,lebo to bolo viac než pôsobivé.Potom prišli dosť nesympatické postavy a ešte aj debilne sa chovajúce a dosť ma otravovali.No a herci tiež neukázali nič s hereckého umenia a boli slabý.Celkovo je tento film dosť nezaujímavý aj keď v pár momentoch sa to tvárilo ako predátor.A tie zmutované opice ma viac rozosmiali ako vystrašili,tak ani masky ma nezaujali.Tento film na mňa vplýval veľmi amatérsky.Dávam 1* za pekné prostredie kde sa tento film odohrával. ()

Andersis

Vždy když je v hororu náká technika (mobili, GPS atd..) tak je jasné, že se to prostě posere. Když je ve filmu zbran, nejlépe jedna, tak je jasné, že se z ní vystřílí náboje úplně zbytečně. Toto sou kliše kterým se nevyhnul ani tento filmík. Ale jinak je to celkem dobrá zábava, jasně, je tam několik nelogických kravin a keců, ale nák mi to nevadilo. Takový lehce slabší průměr. ()

mysiak odpad!

Trápny, nudný, nelogický horor..kde nemá hororového fanúšika čo zaujať...obyčajný film, kde poteší tak koniec...a uzavretosť deja ()

iolaos

ale kdeze bujary horror...jen horrentni volovina s pobihajicimi opicaky v lesiku. Po stylové stránce povšimnutihodné, ale pak to je už jen a jen průser: A) Intenzivní nuda obsahující milion nelogičností, B) mimořádně debilní masky a C) oxeroxovaný voice humanoidů od spielbergových raptorů z jurassic parku.. americky horror je na kaši, the forgotten ones je jasnym reprezentantem... 2/10 ()

blackrain

Nejdříve se ocitneme jedné bouřlivé noci na neznámém ostrově. Píše se rok 1922 a expedice je napadena krvelačnými monstry. Pak se přesuneme do současnosti. V přístavu spolu flirtuje mladá dvojice. Následně se k nim připojí jejich přátelé. Všichni společně vyrazí na menší výlet ve vypůjčené plachetnici. Plavba ale neproběhla bez problémů. Loď na něco narazila a šla ke dnu. Posádka skončila na neprozkoumaném ostrově. Nemají ani tušení, že zde žije neznámá krvelačná rasa, která jim nachystá peklo na zemi. Film se nechal inspirovat několika podobnými filmy. Určitě vám nemusím připomínat, že jeden z nich je mnohem slavnější a lepší Predátor s Arnoldem. Ztracený ostrov si z něho vypůjčil pár scén. Ovšem, Predátor měl daleko lepší a propracovanější atmosféru. První půlka filmu byla docela nuda. Neustále se řešily vztahy a nic zvláštního se nedělo. Potom přišly na řadu klasické horové naznaky, které měly diváka nabudit a nachystat ho na následující masakr. Najít neznámý ostrov kousek od kontinentálního pobřeží je nesmysl. Jak mohli mít neporušenou vysílačku včetně akumulátoru, která bez problému přežila potopení lodi a fungovala. Na pocuchání nervů toho bylo zatraceně málo. Úplná ztráta času to taky nebyla. ()

Thomassi

Ztracený ostrov je klasickým případem hororu, který má slušný začátek, ale pak se s toho stává pořád větší a větší nuda. Jak říkám, začátek ujde, skupinka lidí se vypraví na výlet jachtou. Narazí na útes a skončí na ostrově. Tady je první totální sračka. Neříkám, že v takových filmech se to neděje, ale co je moc, to je moc. Způsobem, jakým je ztrozkotání natočeno, hrůza. Pak následuje všelijaké nahánění po džungly, což byla celkem zábava. Hovadina číslo dvě. Že by po devadesáti letech zůstal ten tábor, co našli, v takovým dobrám stavu? Ccccc. Nicméně ty příšerky nebyly zase tak odfláklý, jak je to zvykem u video filmů. Herci nezklamali, ale ani nepotěšili. Je to prostě jen další tuctovej horor, kterej když se neuvidí, rozhodně se o nic nepříjde. ()

Dubro

Tak som si včera šupol dve lajny, pričom prvou z nich bol Zapomenutý ostrov. Názov je výstižný, pretože „zapomenutý“ určite ostane. Herecké výkony ako z porno filmu, slaboduché ľakačky, pridusené dialógy, zbytok hučal ako starý piliňák a dej mi bol jasný už v čase, keď som tento nepodarený cirkus napaľoval na DVD-RW (ďalej sa už nedostane). Ani sa nedivím, že sa toto celé užívateľovi píšucemu sem tradične a trápne tučným písmom tak páčilo. Radšej sa vŕtajte 90 minút ukazovákom v nose, prinesie vám to určite lepšie zážitky. ()

gumli

Je to o niečo horšie ako priemer.Herci nezáživný,všetko tu už bolo pred tým a omnoho lepšie.Ale ostrov bol pekný,monštra ako tak ušli,nejaké krížence opice s človekom,alebo niečo podobné.Úvod ktorý začínal v roku 1922 ale začínal dobré,no keď to preskočilo do súčasnosti,slabé.Koniec filmu totálne stupidny ,jediná žena ktorá sa zachránila,rozbije vysielačku,ktorá bola vlastne jediným spojením so svetom.A vôbec,je tam strašne veľa hlúpych vecí. ()

cariada

No opět příklad dobrýho nápadu a špatnýho zpracování. Po 30 minutovém úvodu kdy se vůbec nic neděje jen nechápu proč zase lichý počet 5 lidí jede na výlet jachtou a ztroskotá někde u ostrova. Tak blbou skupinu lidí už jsem dlouho neviděl, všichni jsou rozhádaný, jedna holka to táhne s nákým tlustochem jen proto , že má prachy její bývalý jede s nima (jak pitomý, v životě bych někde nedělal křena), druhý pár taky žádná sláva. A tak se všelijak štěkají. Tohle mohli hodit do úvodních titulků a né tím zapatlat třetinu filmu. Na ostrově se chovají opět hrozně, jenže naštěstí je tam někdo pozoruje a napadne jakýsi neznámý druh lidí či opic, těžko říct. během 20 minut jsou všichni mrtvý až na jednu, která se rázem změní z ustrašený holky na hrdinku a kupodivu jí stvoření nechávají napokoji nebo či přesněji jsou snad slepý, jinak by jí museli rozsápat. Dopadne to přesně tak jak jsem si po 40 minutách myslel ,ale doslova. Hodně nepovedený horor. ()

Jizni Tlapa

Neuvěřitelná (v tom nejhorším smyslu) přehlídka demence ústřední pětice všech zúčastněných! Jejich touha přežít (a nebo nepřežit??) je až k nevíře. Celé to završí hlavní hrdinka, která svým nadprůměrným hrdinstvím neumožňuje divákovi úvěřit ani na minutu... Pomyslnou třešničkou na hororovém dortu je pak už "vykrádačka" predátora a kýčovitého zakončení v podobě odjíždějící přeživší hrdinky za svitu měsíce..zůstává tak jediné pozitivum a sice nádherné exteriéry ostrova! ()

Bobik9

Velmi mile mě to překvapilo. Čekal jsem nudný béčko, ale film ěm opravdu bavil. Obsazení bylo ucházející a výkony průměrné, ale rozhodně mi to nezkazilo pocit ze slušného horroru. ()

lennyd

Skupina mladých lidí (asi pět) pluje na výletní jachtě na největší pařbu svého života. Ale kus skály všechno změní, a ztroskotají na pustém ostrově (samozřejmě s veškerým vybvavením). Ale ani to jim nepomůže proti tomu, co na ostrově žije - humanoidní tvorové, kteří si jednotlivé členy naší skupiny dají tak maximálně k večeři ... Už jsem to psal několikrát, někdy mám takovou masochistickou chuť pustit si nějaké béčko (neplést s Péčkem :) ). Pak jsem buď šíleně nasranej, co jsem to zase viděl za ptákovinu, nebo docela mile překvapenej, že i mezi béčky se najde něco ke koukání. Ztracený ostrov je ale něco mezi tím - určitě to není žádný super odvaz, ale koukat se na to dá. Co se ale nepovedlo, je herecké obsazení - herci jsou do jednoho tragičtí (tedka kromě oněch tvorů, ti jsou náhodou suproví). Scénář je až příliš předvídatelný (je tu snad někdo, kdo netušil už od začátku, kdo přežije?)... ()

Danny F.

Předvídatelný a jednoduchý děj. Jako by už tady něco podobného bylo. Klasický příběh o partičce mladých lidí, kteří uvíznou na opuštěném ostrově a cosi zmutovaného je pronásleduje a postupně požírá. Za ty dredovaté hlavy dávám 30% ()

Ichabod

Některé věci prostě nejsou fér. Vyhnul jsme se filmu s názvem Tribe, aby mne český distributor obelstil přejmenováním na Ztracený ostrov, který se ke mne dostal obloukem takto zamaskován. Jediné jak si to utrpení lehce zpříjemnit je myslet na upadající kariéru těch za sklem. Jewel Staite opravdu v telecích letech nebyla zdaleka špatnou herečkou, ale tady je prostě zoufalá, ačkoliv je tím nejlepším v celém filmu. Postavy před kamerou jsou tak nesympatické, že bych je nesnesl i v televizní soutěži o sekačku na trávu. Magic Box ještě "přispěl" tak špatným masterem, že kvalita obrazu a zvuku nijak zásadně nepřevyšuje Blair Witch project, jen je to i barevný. Do půlky filmu se neděje prakticky nic. Zvuk sice hlásí stereo, ale jen asi nějak chybí středový a oba efektové kanály, takže většinou při střelbě ani neslyšíme co postava haleká. Prostě takový skoro odpad. Veškeré lekačky jsou totální provar. Původní obyvatelé ostrova vypadají zoufale a jediné co je na nich děsivé je rozpočet na jejich kostýmy. Narozdíl od rozumnější konkurence tady ani není sex a drogy, takže tu nenacházím absolutně nic co by drželo mou pozornost. ()