Ztracený ostrov

• USA After Dusk They Come (více)

Skupina přátel přežije ztroskotání lodi a doplave na neprozkoumaný ostrov. Brzy jsou unášeni jeden po druhém členy starobylého kanibalského kmene, na který evoluce již dávno zapomněla. (oficiální text distributora)

oliveros

Až na prvú polhodinu, kde nám tvorcovia naservírovali romantickú vložku (ktorej dozvuky sa plazia celým filmom) hodnú teenegerských seriálov 90tych rokov, celkom plynulá béčková jazda. Obdivujem cit pre výber nesympatických hercov, komické natriasanie krovín a elegantné vyhnutie sa gore scénam. Občas som si pri sledovaní spomenul na Dying Breed, ba dokonca aj Predátora. S ohľadom na menované filmy, našťastie nie často, nakoľko by som im mohol krivdiť. Veľkou výhodou filmu je, že sa pri ňom dá robiť množstvo iných vecí a stále máte pocit, že vám nič neuniklo. ()

kacir

Ach Boze. Ten dialog. Ta rezia. Ti herci..Nemam slov..Bal som sa. Fakt som sa bal, ze sa nedockam konca..Aj tak skape na mori :-) ()

pekko odpad!

Stab stojaci za tymto pocinom musel byt na podobnej urovni ako postavy - partia blbych Amikov, ktori stroskotaju na ostrove plnom kanibalov (podla myslenia a konania asi tiez z uvedenej skupiny). Promenadovanie sa hlavnej hrdinky v zaverecnej casti len v nohavickach a roztrhanom tricku ma pravdepodobne zvysit pocet odvazlicvov, co to zvladnu dopozerat az do dramatickeho konca (ziadny sa nekona). Jedinym napatim pre mna bolo sledovanie hodiniek, ako sa blizia k casu, v ktorom som ocakaval zaverecne titulky. Pozeral som to dokonca v noci a neviem si predstavit, co by to spravilo cez den. Atmosfera ziadna, lakacky nikde, strach nic, uplne zle... ()

bobin

Kdo má rád oddechovku bez zátěže psychologie a bez přemíry přemýšlení , ten je ten pravý divák . Zúčastní se postupného vyvražďování trosečníků a zázračné záchrany hlavní hrdinky . Chce to něco dobrého pojídat a popíjet a máte příjemný večer. ()

Mustaffa odpad!

Ještě horší než strašné! Odpad všech odpadů. Tady se nezmůžu ani na nějaký komentář. Po Tunelu smrti další šílenost, která neměla vůbec spatřit světlo světa. Nejsem tedy žádný odborník, ale ten scénář je katastrofa, ještě snad horší než ti herci nebo spíš postavy, pro které byl napsaný. Ještě že posledních cca 20 min nezazní žádná věta, ale i tak je to děs a hrůza. ()

YUI

Totálně zahozený potenciál. Tenhle film mohl být velice dobrý, ale potenciál byl zahrabán do písku a ještě pošlapán. Předvídatelný děj, hrdinka na styl Ramba, žádné lekací scény, napětí nebo akce. ()

Scenixia

Dredatí opičáci křížení s člověkem útočí jako vlci a skáčou vzhůru do stromů jako Superman. Záběry do jungle mi až příliš připomínaly Predátora. Trapná akce, mizerní herci, špatný námět. Skvělá je na tomto filmu jen ta příroda. Jinak mizerná podívaná. ()

JihadJoe odpad!

Nemá cenu to moc komentovat, je to prostě sračka. Jedna nelogická věc za druhou a to sem viděl jen 50 minut, zbytek mě tak nudil že sem to jen proklikal a smazal z HD. Docela mě mrzí že žánr hororu dostává takhle na prdel. ()

Vomaczka odpad!

Ahoj, já jsem naprosto vymaštěná, nesympatická a hnusná kráva. Když ztroskotám uprostřed oceánu na ostrově neznámokde, tak místo čekání na domluvenej odvoz skočim do nafukovacího člunu a chci jet domů. Taky ráda po lese běhám v noci s baterkou, protože to nepřiláká zmrdíky, co mě honí. A ze všeho nejraději při schovávání a plížení křičím, jak kdybych rodila hrocha. A takhle bych mohl pokračovat do ragnaroku, podobnýma exkrementama je totiž prolezlá celá tahle sračka. Je to tak absurdní a idiotský, že se na to vůbec nedá dívat...A vy máte fakt dost, bukvice. Kdo tomuhle dá pět hvězd, zaslouží si pět mrtvejch v rodině. ()

mansonn

zaciatok celkom dobry, ale poptom sa zacal odvijat sled dementskych rozhodnuti a situacii.Hlavna akterka ma celkom dobru konidcku po tomto filme , sa nabehala po lese ako zajac.Napad filmu nebol zly ako ako to uz byva musi ostat na zaver "silna zena", uz to zacina byt dost unavne.Dej mal rychly spad asi tak do 1/3 a odvtedy sa uplne spomalil a skoro nic sa nedialo. Film sa da raz pozriet a potom uz radsej nikdy viacej ()

R@gn@rok

40.....% Ze začátku s trochou nadsázky i strašidelné, s postupem stopáže se začíná vytrácet ona "strašidelnost" a atmosféra se začíná rozjíždět do podoby (jak je u dnešní hororové produkce zvykem) nechtěné komedie.Profláklé, i když pro mne osobně stále ještě zajímavé téma skupiny lidí uvězněných na neznámém ostrově, protentokráte vyšlo naprázdno. ()

morbido odpad!

Málokedy sa stane že nedopozerám film dokonca ale tady to proste inak nešlo...strašná nuda,nelogičnost,nesympatické obsadenie od začiatku som dúfal že nikto neprežije a vlastne ani neviem ako to skončilo proste hnus.Ale asi najviac z celého filmu mna iritovali tie lietajúce opice niečo tak debilné som dlho nevidel...všetko špatne...dúfam že sa s týmto snímkom už nestretnem. ()

Světloslav odpad!

Dokoukat tuhle šílenost nebylo easy, jak se dnes říká. Film je to toiž dle mého skromného názoru velmi špatný a hloupý. To nejsou zásadní kritéria, takovéhle filmy mohou být někdy stejně zábavné, ale toto není ten příklad. Naprosto nelogický děj a velká nuda. Běhání po lese, záběry do korun stromů, sled scén bez návaznosti. Postavy + jejich psychologie + vztahy = 0, spíše ale vůbec nic. A ty scény s dojemnou hudbou, kde se snad očekával smutek či lítost. A komické příšerky, které se vyznačují tím, že chodí nebo běhají s vtipně roztaženýma rukama a nohama. Občas skáčou. Tohle není horor, u tohohle se nikdo nemůže bát. ()

Chlo0opek

Nakonec dám 2* za občasné napětí. Ale jinak mi ve filmu chyběl spád, toho napětí tam bylo opravdu jen pomálu a hlavní hrdince se stejně nemůže nic stát, protože se jí nestvůry bojí či co a tak z celého "souboje" pak musí vyjít jako vítěz.. ()

maara666

Komentuju až druhou část filmu. Ta první nestojí za komentář. Ve druhé části se hlavní hrdinka natře slizem a mutanti pavouka a opice jí nevidí, nebo jí prostě z nějakého důvodu nemohou najít. Pak už sliz přestane fungovat a pořád jí ty potvory honí po ostrově sem a tam. Když už to s ní vypadá špatně, tak v poslední chvíli najde vedle sebe mačetu a zachrání se. Luxus;)) ()