Jesse Metcalfe (TV seriál “Zoufalé manželky”) se představuje ve děsuplném hororu o muži, který se podvodně dostává do ústavu pro mentálně nemocné pacienty, aby odsud vysvobodil svou milovanou sestru. Uvnitř sanatoria však odhaluje, že tamější lékař (Peter Stormare - Fargo) nemilosrdně využívá své pacienty jako laboratorní krysy a dělá z nich krvežíznivé zabijáky. Podaří se oběma nešťastníkům nalézt cestu z krvavého labyrintu dřív, než je bezcitní kanibalové jednou provždy dostihnou? (oficiální text distributora)

PamelaJJK

Ten film mi prošuměl hlavou a už po 12 hodinách jsem si z něj moc nepamatoval. Sice je tu krve tak na 5 filmů, ale to není všechno. Pár scén stojí za koukání, ale ten film má hoďku a půl! Co z toho plyne? Blábol a nuda. A chvílema mi to přijde takové amatérské, až k smíchu... A to mám zombíky a příbuzná monstra rád. Ale to si radši pustím nějakou starou klasiku... A jen tak na okraj. Doufám, že někoho nenapadne k tomu točit dvojku! Já jen, že ten otevřený konec tomu dost nahrává... ()

Crybaby

„NIE JE MŔTVY. LEN UŽ HO SVET NEZAUJÍMA.“ Príjemne spracovanie párkrát videného námetu, ktorý však do žánru hororu nazrie len z časti. Prostredie psychiatrickej kliniky vytváralo zaujímavú atmosféru, občas pripomínajúc nie príliš vydarený pokus Dark Floors, ale čo je hlavné, nebolo to nudné a malo to svoju úroveň od začiatku až do konca. ()

waltosin

Na video fim vůbec nebylo zlé, nakažení byly tedy docela trapní a nešel z nich strach, ale honičky po strašidelném ústavu to už bylo něco jiného a dost jsem měl naděláno, ale jak říkám na horor co jde hned na video tak docela slušný. 40% ()

MFZB

Musím povedať, že som príjemne prekvapený týmto filmom, moc som od neho nečakal a pritom je to dosť dobré dielko, teda na video film je to riadna pecka. Krvavé to bolo dosť veru, to sa musí nechať a ešte k tomu aj stopáž parádna, tak čo viac si môžem priať. Herci už neboli nejakí skvelí zasa, ale ušli, aj celkom fajných ženských sa tu dočkáme, proste pohodka. Takých 65% ()

dmatejek777

Do půlky super, pěkně dynamické, velmi dobří herci, prostředí, dabing CZ perfektní. Atmosféra a napětí vše super až do poloviny, kdy se to zvrtne v laciný krvák ()

martin91

Jednu hviezdičku som dal len za krvavé efekty, ale inak by som dal ODPAD!!!! Úplne mi v tomto filme chýbalo napatie, boli tam len nechutne scény inak absolútne nič. Skoro celý film som sa pohrával s myšlienkou, že to vypnem a teraz ľutujem, že som to nespravil. Škoda času tento film ()

kacudzde

Tak na tenhle film jsem se dívala jen kvůli mému oblíbenému Peteru Stormareovi. Ten mě jako úchvatně úchylný dr. Loomis zase nezklamal. Jinak se na to nedalo koukat - obzvlášť scéna s útěkem zmutovaných pacientů, plná hektolitrů umělé krve a až fraškovitých kanibalistických hodů. Dávám ** za Petera, jinak odpad. ()

Ponocnej

Jeden z nejlepsich zombie-like filmu co kdy byl, nejdrive plno mentalne postizenych a jak dej nabira na obratkach a vsichni se meni v psychopaty je dost zajimavy dost procent filmu pak pripomina hru left 4 dead ()

depresario

Hororové béčko s premárneným potenciálom. Nevyužitý Peter Stormare a do hlavnej úlohy absolútne sa nehodiaci Jesse Metcalfe. ()

AmunRa

Režisér si zjevně až v průběhu ujasňoval, jestli točí horor nebo komedii a pokud by se přiklonil ke komedii, dal bych o hvězdu víc.Peter Stormare v tom má zjevně jasno, protože vystřihnul komediální roli jako vyšitou a docela si to užil. Příběh si bere inspiraci/paroduje žánr zombie filmů a subžánr příběhů z psychiatrie (Mlčení jehňátek, Přelet nad kukaččím hnízdem). Krvavé a docela zábavné. ()

Pattrick

Na video film docela slušné, sice omletý scénář s virem atd., ale mě to naštěstí nikdy neomrzí, tudíž já byl mile překvapen. Stormare je takovej slizoun, že ta role mu snad byla šitá na míru. Scéna se zlomenou rukou byla docela chuťovka. Ke všemu mám rád filmy, kdy se hlavní postavy potulují po baráku (léčebně) a něco je chce dostat. 3,5 ()

jiri88

Kromě finálních 15 krvavých minut celkem slabota. O herectví se skoro nedá mluvit, snad kromě Stormara, který je chvílema tak nějak správně úchylně šiblý. ()