Reklama

Reklama

Teorie velkého třesku - Série 1 (2007) (série)


Paradigma Pána prstenů (S01E06)

(epizoda)
  • USA The Middle Earth Paradigm

VOD (1)

Obsahy(1)

Penny pořádá karnevalový večírek a neuváženě pozve i kluky. Howard se pokusí zaujmout dívky svou srdeční vadou, Leonard neví, jak komunikovat s „normálními" lidmi, nikdo nechápe Sheldonův převlek a Rajesh jako vždy nemůže mluvit se ženami... (TV Prima)

Recenze (13)

Necrotongue 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

"Pánové, k šicím strojům!" Bavil jsem se skvěle, halloweenská parta ve složení: Thor, Frodo, Robin Hood/ Peter Pan a Dopplerův jev byla dokonalá a jejich socializace na večírku, to byla kapitola sama o sobě. Z mého pohledu vyznělo druhé setkání Leonarda s Kurtem tentokrát pro prvně jmenovaného, protože na rozdíl od první epizody nepřišel o kalhoty. ()

JohnMiller 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Nerdi a kostýmy k sebe neodlučiteľne patria. Párty so ženami a alkoholom už ale nie. sledovanie sociálnych experimentov týchto kamarátov bolo veľmi zábavné. Zábavnejšia už bolo iba hádka Lea a toho hromotĺka. ()

Galerie (4)

Zajímavosti (12)

  • Zmíněny "Dopplerův jev" je změna vlnové délky záření, způsobená pohybem pozorovatele vzhledem ke zdroji záření. Byl předpověděn v r. 1842 rakouským fyzikem a matematikem Christianem Johannem Dopplerem (1803–1853), který v letech 1835–1847 vyučoval na pražské polytechnice geometrii. (Duoscop)

Reklama

Reklama