Penny pořádá karnevalový večírek a neuváženě pozve i kluky. Howard se pokusí zaujmout dívky svou srdeční vadou, Leonard neví, jak komunikovat s „normálními" lidmi, nikdo nechápe Sheldonův převlek a Rajesh jako vždy nemůže mluvit se ženami... (TV Prima)

Necrotongue

"Pánové, k šicím strojům!" Bavil jsem se skvěle, halloweenská parta ve složení: Thor, Frodo, Robin Hood/ Peter Pan a Dopplerův jev byla dokonalá a jejich socializace na večírku, to byla kapitola sama o sobě. Z mého pohledu vyznělo druhé setkání Leonarda s Kurtem tentokrát pro prvně jmenovaného, protože na rozdíl od první epizody nepřišel o kalhoty. ()

JohnMiller

Nerdi a kostýmy k sebe neodlučiteľne patria. Párty so ženami a alkoholom už ale nie. sledovanie sociálnych experimentov týchto kamarátov bolo veľmi zábavné. Zábavnejšia už bolo iba hádka Lea a toho hromotĺka. ()

Pat.Ko

-Som zmätený. Ak tu nie je sprievod masiek, čo tu robíme?- -Socializujeme sa. Zoznamujeme sa s novými ľuďmi.- -Telepaticky?- ..................... -Áno, videl si, čo si videl. Takto sa správajú hobiti.- ()

Meev

Toto by měl být vzorový díl ostatních epizod. Vtipné, zábavné, k popukání. Díl znám nazpaměť, a i přesto je furt jeden z mých nejoblíbenějších dílů. Doporučuji :D. "Poradím... ssss... vláček ? Skoro... ssss... retardovanej vláček ? :DDD ()