Teorie velkého třesku - Série 1 (2007) (série)

Lívancová anomálie (S01E11)

(epizoda)
  • USA The Pancake Batter Anomaly

Sheldon onemocní, a tak se jeho přátelé radši uklidí do bezpečí kina. Přece se o něj nebudou starat! Péče zůstane na Penny. Ostatně – stejně všechno zavinila ona... (TV Prima)

JohnMiller

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Zatiaľ bezpodmienečne najlepšia epizóda. Chorý Sheldon je kráčajúca nočná mora. Každí vtedy trpí a uteká kade ľahšie. Veru radšej by som vydržal maratón planéty opíc ako zostať sním doma. Potešila aj paródia na prvého Votrelca. ()

Necrotongue

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Kód "Světlezelený" a vynikající epizoda se "Soft Kitty". Tvůrcům se podařilo parádně rozvinout téma rýmičky, místo klasické tyfové Mary použili chřipkovovou Penny a už se jelo z kopce. Sheldon byl dokonalý, reakce všech ostatních příliš nezaostávaly, takže jsem si díl užil. ()

• Když Howard (Simon Helberg) poprvé vyleze z postele, když mu Sheldon (Jim Parsons) volá, všimněme si deky, která není na posteli srovnaná. V momentě, kdy Howard začne na Sheldona mluvit hlasem své matky, vidíme, že srovnaná je, aniž by se ji dotkl. (SONY_)
  • Když Howard (Simon Helberg) najde v kině Leonardovy (Johnny Galecki) brýle, drží je sklíčky nahoru. V dalším záběru, kdy Rajesh (Kunal Nayyar) začne mluvit, si ale můžeme všimnout, že je drží sklíčky dolů. (SONY_)