Reklama

Reklama

Teorie velkého třesku - Série 2 (2008) (série)


Hofstadterův izotop (S02E20)

(epizoda)
  • USA The Hofstadter Isotope
Komedie / Romantický
USA, 2009, 20 min

Obsahy(1)

Penny si padne do oka s majitelem obchodu s komiksy. Leonard se rozhodne napravit si pochroumané sebevědomí a vyráží do baru na lov... (TV Prima)

Recenze (7)

Necrotongue 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Dvacátá epizoda byla dějově lehce slabší, ale Pennyin příchod do obchodu s komiksy byl naprosto skvělý. Na druhou stranu mě příliš nebral lov beze zbraní s Howardem Wolowitzem, který alespoň v závěru vylepšil Rajesh. "Všichni na mě zírají!" "Žádný strach, bojí se tě víc, než ty jich." "Mrkni dvakrát, jestli jsi tady proti své vůli." ()

Sa.sa 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Je čtvrtek může se stát cokoliv... Penny zavítá do obchodu s komiksy: Proč na mě tak zírají...? - - - neboj se jich, bojí se tě víc než ty jich... - - - to bych neřekla :))) Howarde Vem mě do baru za holkama - - - jen co si sundám prádlo - - - proč...?! - - - kdyby náhodou nechci mít na sobě spodní prádlo s Aqvamenem... ()

Galerie (6)

Zajímavosti (5)

  • Fľaša alkoholu, ktorá je v bare položená pred Howardom (Simon Helberg) je Blanton's Single Barrel. Rovnaký nápoj sa objavil aj vo filme John Wick (2014). (Real Tom Hardy)
  • Jedná se o první epizodu, ve které se podíváme do obchodu s komiksy. Stuart (Kevin Sussman), majitel tohoto obchodu, se zde také objeví poprvé. (SONY_)

Reklama

Reklama